Martinko991

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.6.2019  23:46
    My (2019)

Originalne to celkom je, ale zato velmi chaoticke, predvidave a niekedy viacej komedia ako horor. Velmi slabučke 3 hviezdičky inak 50 %.

• 28.4.2019  18:27

Romantika a drama ? a kde ? vážne veelmi nudný film jeden z najnudnejších za poslednú dobu čo som videl.

• 25.4.2019  00:03

Čo iné aké 5 hviezdičiek aj keď moožno som čakal o kúsoček viacej. Skalný fanúšikovia marveloviek však museli zažiť zopár ograzmov a s emociami sa vedel film hrať naozaj výborne. Stačilo mi keď za mňou jeden čas adolescenti vrieskali a smiali sa o chvilku neskor zasa smrkali a poplakavali.

• 24.4.2019  23:58
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Cecky neukazala takže upravujem hodnotenie ake si pani moderátorka naozaj zaslúži.

• 7.4.2019  17:46

Veľmi sebavedomý film ktorý toho nasluboval snáď viacej než politické strany pred voľbami. Výsledný efekt však velmi slabý - napätie, hudba, atmosféra, humor snáď nič nefungovalo. Maximálne tak "vycibrený" slovník pubertiačok ktorý si nedával servítku pred ústa ma pobavil, inak veľká slabota.

• 6.4.2019  13:38
    Tina a Vore (2018)

Takmer polovičku filmu som nadával sám na seba čo som to vlastne pozerám a žeby mala začať existovať znova cenzúra vo filmoch presne koli takýmto kúskom. Film však v druhej polovičke celkom prekvapil a stalo sa z neho ničo pozeratelné (najmä preto že som konečne zistil o aké kreatúri sa v tom filme jedná). Budem si ho však aj tak pamätať ako snáď najbizarnejší film aký som mal tú česť zhliadnuť.

• 6.4.2019  13:33

Velmi kvalitný horror, ktorý nenudí ani nachvílu a diváka prekvapí svojou brutálnosťou čí zvrhlosťou. Za mňa veľko prekvapenie od protinožcov od ktorého by si mohli brať kolegovia z USA často príklad.

• 27.3.2019  18:47

Celkom velke sklamanie po vydarenej jednotke. Okolo hororu to takmer ani nešlo, skor sa natom dalo pobaviť aj to bohužial len na zopar svetlych zableskoch, inak si ho zapamatam ako velmi popletený film ktorý nevie čím chce byť.

• 10.3.2019  19:58

Totálne nesympatická hlavná herečka a k k filmu asi tolkoto: film som pozeral koli frajerke ktorá pri ňom zaspala snáď po pol hodine a ja som musel toto trápenie dobojovať sám.

• 28.2.2019  23:22
    Favoritka (2018)

Ďalší film ktorý dopláca na záver a pritom sa to tak krásne začalo. Ale v každom prípade doporučujem zhliadnuť, celkom kvalitka a nečakajte typický film o aristokratickom Anglicku ani nahodou, skor sa treba pripraviť na jeho odvrátenejšiu stranu.

• 7.2.2019  19:53
    Trhlina (2019)

Knižka mohla byť dobrá, ale keď som to videl na plátne tak som bol stratený ako všetci 4 hlavný propagonisti na potulkách Tribečom so svetielkami a píšťalkami.

• 2.2.2019  21:43
    Halloween (2018)

Pozerateľný filmík, vďaka ktorému si konečne pozriem celú originál jednotku z roku 78 takže veľmi nemožem porovnávať alebo hodnotiť ako celok. Ale Halloween 2018 sa mi vcelku páčil v rámci svojho žánru, mal svoju atmosféru, zopár lakačiek vyšlo, najviac sa mi všok na ňom paradoxne páčila tá typická hudba.

• 26.1.2019  19:42
    Pašerák (2018)

Starý Clint je stále frajer, v 88 rokoch režírovať a hrať hlavnú úlohu, tak to moc borcov na tomto svete už nedá, ak vobec niekto. Inak k filmu samozrejme, že to žiadne Gran Torino nie je, ale stále je to kvalitný film, ktorý ťahá najmä postava starého záhradníka, pašeráka, nebyť jeho je to len priemer.

• 20.1.2019  23:34

Miestami sa to javilo žeby z toho niečo mohlo byť, niečo lepšie ako priemer. Takto si ten film iba zapamätám ako film ktorý sa snažil hrať na tarantinovku, nezvládol to a ostane len v jeho tieni.

• 17.1.2019  22:16

Film pri ktorom nemožeš ani na chvíľku triezvo uvažovať inak by mohol skĺznuť až na kategóriu odpad. Akcia sem tam ušla, pár vtipných momentov, inak plno klišé a všetko sa to vezie na lane stereotypu ako už býva zvykom pri takýchto druhoch filmov...

• 14.1.2019  23:07
    Bird Box (2018)

Ďalší postapokalyptický film v ktorom tento krát ľudí zabíja pohľad do tajemného neznáma, ktoré číha za dverami príbitkov. V každom prípade film mal svoju atmosféru, napätie, emócie a partiu hercov ktorým to celkom klapalo. Na druhej strane príliš originálny snímok nebol ale aj tak zabavil a priradím si ho k tomu lepšiemu čo som v rámci žánru videl. 70 %

• 10.1.2019  22:28

Koncert na konci stál fakt zato zimomriavky po tele ako dlho nie, Rami to zahral skvele klobúk dole na nerozpoznanie od originálu Live Aid 1985. Oscara za hlavnú rolu v mužskej kategórii si musí jednoznačne odniesť on, inak film skvelý takmer to bolo na plný počet, ale miestami som sa troošku nudil až kým to opať nezáchranil vo filme excelujúci Rami Malek.

• 7.1.2019  23:22
    Outlaw King (2018)

Asi polku filmu som si myslel, že to bude nejaký úvodný film k seriálu a zrazu po tej polke sa nám ale začali diať veci. Film ma bavil, ale po hodinke nám nabral až moc rýchly spád a zachvíločku bol koniec. Moc dnes už síce nie v móde točiť 3 hodinové filmy, tomuto filmu by sa však aspoň polhodinka navyše z čisto mojho subjektívneho názoru hodila. Inak celkom slušné volné pokračovanie Statočného srdca čo bol hlavný dovod prečo som po filme siahol. 70 %

• 6.1.2019  23:27
    Narcos: Mexico (TV seriál) (2018)

Seriál nestráca moc na kvalite a može sa stále rovnať predchádzajúcim Narcos z prostredia Kolumbie, možno o niečo menej akcie ale postavy budú stále zapamatateľné ako bláznivý Rafa, dedulo Don Neto či polomexický agent DEA Kikita. Určite sa nový hlavný hrdina/záporák nemože rovnať Pablovi a to ako ho zahral Wagner Moura, o to sa však seriál ani nesnaží. 90 %

• 6.1.2019  23:13

Pre mňa zaujímavé odbočenie od Hollywoodskej klasiky, človek si pri nej zaspomína na školské začiatky a docela sa vcíti do kože hlavnej hrdinky. Tým to však pre mňa celé končí a myslím, že druhý krát o túto "komédiu" nebudem stá, COOL !

• 28.10.2018  21:00

Klišé, klišé a ešta raz klišé toho je tento film na moj vkus až preplnený. Takisto výkon Schwarzenneegera Juniora bol riadna slabota a film si viacej ako 2 hviezdičky nezaslúži.

• 20.10.2018  12:06

Po dlhšom čase kvalitný film na ktorý sa oplatí zbehnúť do kina a mám pocit že koncom februára si zopár zlatých sošiek odnesie.

• 30.9.2018  23:47

Mňa osobne tieto Star Wars story bavia viacej ako nové moderné Star Wars, možno to však bude aj tým že od Star Wars Story nemám také očakávania. V popise mi však chýba okrem Akční/Dobrodružný/Sci-Fi/ Fantasy aj komédia nakoľko som sa miestami bavil viacej ako pri niektorých čisto žánrových "komédiách".

• 28.9.2018  20:09

Klasika z detstva, ktorá stále dokáže pobaviť aj dnes.

• 26.9.2018  23:24
    Blok 99 (2017)

Kvalitne vystupňovaná nálož brutality akej je dnes v hollywoodskych filmoch vidiet málo. Kam sa nato hrabú akčné filmy s Jasonom Stathamom alebo s Dwayne Johnsonom, Vince Vaughn je nový akčný hrdina.

• 23.9.2018  22:29
    Teorie tygra (2016)

Film, ktorý by mal vidieť povinne každý jeden muž, pretože muž má byť vo vzťahu mužom a nie naopak ako to dnes veľmi často býva. Inak po dlhšej dobe fajn český film pri ktorom som sa bavil a ma bavil.

• 26.8.2018  19:11

Zo začiatku som aj zabudol, že sa ma jednať o typ komedie, ale časom sa to troška rozbehne, inak nudný film, ktorý by som si už druhý krát len tak nepozrel. Almost two stars.

• 20.8.2018  23:17

Nemám čo napísať všetky chváli na herecké výkony hlavných postáv napísali už predo mnou, film takisto skvelý a radím medzi to najlepšie čo som videl a nie len v rámci žánru.

• 17.7.2018  18:59
    Kazišuci (2018)

Po zhliadnutí som mal úsmev na tvári a takisto som sa docela bavil (čo je základ pri komédiach) takže vcelku filmik ušiel, ale žiadnu dieru do sveta tato komedia neurobí.

• 16.7.2018  20:40
    Špína (2017)

Prvý známejší slovenský film, kde nadávky konečne znejú uveriteľne a sú podané surovo ako aj v bežnom živote, asi v tomto bude film pre mňa zapamätateľný. Inak celkom záživný film, ktorý nenechá diváka chladným.

<< předchozí 1 2 3 4 5