kklepkaa

kklepkaa

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 16.8.2018  16:44

Předvídatelné, ale překvapivě koukatelné jako jednička. Vlastně to byl jeden z těch lepších animáků poslední doby. Hlavní hvězdou je mrňous Jack-Jack.

• 25.6.2018  11:35

Ta část na ostrově byla super. Hororové prvky potom taky potěšili. Nicméně závěr filmu mi přišel až moc a tím nemyslím jednotlivé scény, ale co z toho všeho vyplývá. Jako oddechovka v kině ale pořád dobrý. A jedno velké zklamání - Bryce Dallas Howard tam nelítala v šatičkách na jehlách.

• 25.6.2018  11:26
    Dokaž to! (2008)

Tak tohle byla fakt tragédie. Filmy jako Step up... na to se i dá koukat. Tohle se ale moc nedalo. Krom mizerného scénáře, pochybných hereckých výkonů, působili trapně i taneční čísla. Jako vážně?! A poučení z celého filmu zní s mírný spoilerem: Pokud se chcete dostat na výběrovou taneční školu, netrénujte roky jako debil, ale začněte tancovat v noční klubu a máte to v kapse!

• 25.6.2018  11:17

Miluju muzikály a tenhle se opravdu povedl. Chytlavé písničky (jo poslouchám to furt dokola) a skvělí herci. Hlavně Hugh Jackam mě překvapil, role mu skvěle sedla. Opravdu krásný počin, který jsem určitě neviděla naposledy.

• 21.5.2018  11:33
    Pád (2016)

Další fantasy teen filmek, který ale dopadl ještě poměrně hůř než celý Twilight. Už po konci musí být každému jasné, že pokračování to mít nebude. No jo, plakat asi nikdo nad tím taky nebude. Celou sérii jsem kdysi četla a líbil se mi ten nápad, ale už celá série byla kvalitativně jaksi pod úrovní v daném žánru. Od filmu tedy toho nešlo moc očekávat. Ale i tak je mi to tak nějak zvráceně líto. Nemám ráda neuzavřené série.

• 21.5.2018  11:25

Tak tohle bylo to nejděsivější, co jsem za dlouhou dobu viděla. Atmosféra márnice udělala svoje. Jen škoda toho konce, ten se moc nepovedl.

• 21.5.2018  11:23

Já mám prostě tyhle typy hororů ráda. Hlavně díky té atmosféře. Jen mě trochu zklamalo, že nebyl úplně využit potenciál, ale to se nedá nic dělat.

• 2.5.2018  10:08

Nemyslela jsem si, že by mě kluci od Marvelu ještě mohli překvapit, ale překvapili. Většina filmu se veze na vážné vlně odstartovanou hned na začátku Thanosem, který patří k těm povedeným záporákům, v čemž Marvel občas pokulhává. Sem tam to nějaký člen týmu, zaplať pánbůh, proloží nějakou sarkastickou hláškou. Všichni mají tak akorát prostoru a akce střídá akci. U tohohle filmu se fakt nudit nebudete. Jsem moc zvědavá, jak to mají tvůrci vymyšlené. Jen škoda, že musim rok čekat.

• 1.4.2018  20:14

Nějak jsem se z toho úplně nepokadila. Jako jo, neni to nejhorší film, ale sem tam mě něco rozčilovalo... jakože týpek si úplně v pohodě střelí člověka do hlavy a nikdo to ani neprošetřuje. To bylo fakt divný. Myšlenka filmu dobrá, dost dobrá. Herecké výkony taky dobrý... jen mě mrzelo, že Michelle Monaghan tam byl jaksi do počtu a Morgan Freeman tam měl taky jen pár scén a u něj to vyloženě beru jako promrhaný potenciál. Spíš tak 3,5.

• 1.4.2018  20:07

Člověk už od DC moc nečeká a dělá dobře. O něco málo lepší než Batman vs Superman. Bohužel stále pokulhává hlavně scénář... to je tak těžké to udělat správně?

• 1.4.2018  20:03
    Coco (2017)

Po dlouhé době opravdu povedená pohádka, která i mě bavila. Pastva pro oči i krásné písničky. Námět se mi taky moc líbil, konečně něco neotřelého.

• 26.3.2018  08:54

Tak tohle byla trapná napodobenina Hotelu Transylvánie. Snad všechno už jsme někde viděli a daleko lépe zpracované. Jinak vizuál dost překvapil, ale to je tak všechno.

• 19.3.2018  12:49

Mírné zklamání, ale stále si drží určitý standard, že asi málokterý divák, kterému se líbil první díl, bude vyloženě zklamaný. Pár scén bylo vážně luxusních. Obávám se ale, že další díl by mohl lehce sklouznout k něčemu, co už ani vidět nechci.

• 19.3.2018  12:45
    Wind River (2017)

Tohle bylo neskutečné překvapení. Po dlouhé době opravdu film, co si plné hodnocení zaslouží.

• 6.3.2018  10:47

Nemám nic proti stárnoucímu Wolverinovi, ale až na pár parádních bojových scén mě to zklamalo. Přístupnost R mi nevadí, spíš naopak... ale něco mi tam vadilo. Přišlo mi to i zbytečně dlouhý a chvílema jsem se nudila. Možná jsem měla příliš vysoká očekávání.

• 6.3.2018  10:19

Jsem trochu rozpolcená. Africká atmosféra byla parádní, krásně se na to kouká. Freeman byl perfektní a i ostatní jeho herečtí kolegové. Ale bylo to všechno dost předvídatelné a jednoduché a to mě mrzí. Takže za mě tak 3,5.

• 8.2.2018  09:58
    To (2017)

Přiznám se bez mučení, že kdysi jsem tu knížku začala číst, ale prostě mě to nebavilo a nedočetla jí. Film mě však nahlodal, že bych se jí teď pokusila opravdu dočíst. Herecké obsazení je perfektní, hlavně dětští herci by zasloužily porci zmrzliny navíc. Atmosféra se taky náramně povedla, ne že bych se posrala strachy, ale fungovalo to parádně. No a rozhodně se dá říct, že nesnášim klauny. Po delší době horor co se fakt povedl a já se těšim na dvojku.

• 8.2.2018  09:44
    Sinister 2 (2015)

Tohle už bylo fakt pitomý a to jsem špačkovala už u jedničky. Ztracenejch 97 minut, to jsem si měla spíš pustit dvojku Padesáti odstínů.

• 2.1.2018  15:10

Velice krásně vizuálně zpracované, ale na zadek jsem si z toho nesedla. Film mě nedokázal dostatečně zaujmout a vtáhnout... kdybych to v půlce vypla, bude mi to i tak nějak jedno. Na Caru se moc dobře dívá, jsem zvědavá, jak se její herecká kariéra bude dál vyvíjet. DeHaan nebyl moc přesvědčivý a na proslulého záletníka ani ne moc koukatelný. Čekala jsem od tohoto projektu víc.

• 2.1.2018  15:06

Moc jsem se na tenhle film těšila... a nakonec jsem byla moc zklamaná. Rachel Weisz mám fakt ráda. Svojí roli zvládla parádně, bohužel to nestačilo. Podobně na tom byl Sam Claflin, ale tady mě vyloženě rozčiloval. Ani jsem mezi hlavními hrdiny nezaznamenala žádnou chemii. Většina filmu mi přišla spíš o ničem a zbytečně natahovaná. Atmosféru se vytvořit nepovedlo.

• 30.12.2017  22:20
    The Circle (2017)

Tohle by se mělo povinně pouštět děckám (a některým dospělým), co permanentně visí na sociálních sítích a sdílejí kdejaké hov*o. Chvílemi z toho celkem i mrazilo, když se člověk zamyslel nad důsledky. A ono když se to tak vezme, zčásti se to děje už teď. Tom Hanks bohužel moc prostoru nedostal. Za to Emma dokazuje, že má velký potenciál.

• 30.12.2017  22:13

Nostalgie, pár vtípků (nehledě na to, že film celou dobu těží z proměny hrdinů) a The Rock táhnou celý tenhle film. Jen si nejsem jistá, že bych si to chtěla dát ještě jednou.

• 30.12.2017  22:09
    Cizinec (2010)

Tak tohle bylo příjemné překvapení. Kdo by to byl řekl, že Angelina a Johnny budou mít takovouhle zvláštní chemii. Prostředí Benátek se skvěle hodilo a spolu s Angelinou lahodilo oku.

• 30.12.2017  22:06
    Soudce (2014)

Tak tohle byla opravdu symfonie hlavních dvou protagonistů. Drama o vztahu umírajcího otce s nezdárným synem mě úplně dostalo. To, že se do toho zamíchalo soudní prostředí, byla už jen taková třešnička na dortu.

• 30.10.2017  07:59

Vypnula jsem mozek a fakt se bavila. Každopádně ten komediální strážcovský tón byl možná až moc. A jsem moc ráda, že tam nebyla Jane a vlastně se tam vůbec neřešil Thorův milostný život. A rozhodně zbožňuju Lokiho :-) Marvel konečně dal jako záporačku ženu a v podání Cate Blanchett se jim to fakt vyplatilo. A kam se poděla lady Sif?

• 25.9.2017  13:20
    Annabelle (2014)

Tohle se moc nepovedlo, člověk čekal parádní jízdu ve stylu v Zajetí démonů a ono se nic takového neděje. A ona je dvojka? Jako proč?!

• 25.9.2017  13:16
    Wonder Woman (2017)

Tak po minulém DC filmu jsme neměla moc vysoká očekávání, ale tohle bylo hodně dobrý. Gal Gadot byla zvolená do role naprosto parádně a s Chrisem jim to na plátně sedělo. Já se snad na tu jejich týmovku přeci jen podívám.

• 25.9.2017  13:12
    Mimi šéf (2017)

Tak tohle je hodně velké překvapení a přitom dle hodnocení na čsfd jsem to ani nechtěla stáhnout. Nicméně za víkend jsem to viděla už asi 3x a vypadá to, že se toho ještě dočkám, ale kupodivu mi to ani nevadí. Žádný světoborný příběh to nebyl, ale dobře se na to koukalo a pobavila jsem se.

• 25.9.2017  13:09

Děti z toho byly celkem nadšený a já se na to podívala kvůli nostaligii. Celkem zklamání. Nevýrazný herecký ansábl, divnej scénář. Myslim si, že to šlo pojmout trochu jinak. Tak nějak se nebudu zlobit, že nebude pokračování.

• 31.5.2017  09:43

Asi i vlažné recenze zapříčinily, že jsem do kina šla s téměř nulovým očekáváním a vyklubala se z toho fantastická podívaná. Jsem nadšená. Charlie Hunnam byl k sežrání a jako Artuš dokonalý. Jsem ráda, že do toho nikdo nemíchal romantické nesmysly a zaměřili se opravdu na Artuše. Jude Law mě ve své roli mile překvapil.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7