Ireth12

Ireth12

Klára Štrossová

okres Náchod


Skype: klarastrossova

5 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

  Jednička byla více o zábavě, tady už je to vážnější. Hrozně jsem se těšila na novou kouzelnou zvěř a doufala i v ty staré. Mí krásní hrabáčci nezklamali, zvířátko z Číny moc hezoučké:-) O Eddiem alias Mlokovi jsem nepochybovala, ten byl stejně roztomilý jako v jedničce (snad i ještě víc). Jacob je samozřejmost, sranda musí být. Postava Grindelwalda mě dost zaujala. I když je tu za záporáka, spousta věcí, co říká, dávají smysl a jsou i trochu pravdivé. Ať už ho vnímám jako zloducha nebo prostě postavu, proti které jsou ti hodní, každým coulem je zajímavý. Prostě osobnost, to nejde popřít. No a mladý Brumbál... Co k němu říci? Upřímně je mi mnohem sympatičtější než ve starší verzi. Jude Law též nezklamal. Leta mi moc milá nebyla, ale co nadělám. V závěrečných scénách si tvůrci moc hezky zahráli s efekty, fakt moc povedená práce. Tu scénu předtím jsem musela dost napínat mozek a asi to bude chtít vidět víckrát, než to bezchybně rozmotám. A nakonec překvapení na závěr... Přiznám se, čuměla jsem. Na facebooku jsem četla debatu, podle které si někteří myslí, že to, co Gellert řekl, je lež. Přijde mě to nepravděpodobné, už jsem přeci jen pár chytrých zloduchů viděla a vím, že pravdou se nejlépe vyvolává konflikt, o což tady zjevně jde. Takže za mě jo, věřím tomu. Celkové zhodnocení je u mě velmi kladné a už se moc těším na další film.Toť vše, přátelé.

 • poster

  Bídníci (2012)

  Řekněte mi někdo, jak je možné, že ti lidi nezpívají někde operu na Brodwayi? Šest z nich už nějakou dobu znám a neměla jsem vůbec páru, jak dokážou zpívat. No bulím jako želva a hluboce se klaním.

 • poster

  Jurský park (1993)

  Naprosto přesná ukázka toho, jak jsou lidi naivní, když si myslí, že dokážou všechno ovládnout. Možná to nebudou dinosauři, ale je docela možné, že takhle to jednou s námi skončí. Skvělá grafika, zvířata jako živá:-) A herecké obsazení výborné, zvláště se mi zamlouvá Jeff Goldblum jakožto chaotik neboli odborník na teorii chaosu. Popravdě, mohla jsem na něm oči nechat:-)

 • poster

  Ztracený svět: Jurský park (1997)

  Jsem ráda, že mám možnost si tam pořádně užít mou oblíbenou postavu Malcolma. Postavila bych to téměř na stejnou úroveň jako jedničku a líbí se mi, že dinosauři tam nejsou až tak moc záporné postavy, spíše oběti jedné skupiny, kterou se snaží zastavit druhá skupina. Jsou vlastně negativní strana a kolem nich se motá kladná a záporná strana. Asi trochu zamotané,ale snad mi rozumíte, ne?

 • poster

  Jurský park 3 (2001)

  O něco málo slabší než předchozí dva filmy, ale i tak povedený. Dinosauři jsou perfektní, o tom žádná, humor nepřehnaný, upřímně jsem se bavila.

 • poster

  Jurský svět (2015)

  Bez hlavní ženské hrdinky by se to asi obešlo, ale co nadělám. Jinak se mi to líbilo moc, od mých oblíbených raptorů až po vtipného Chrise Pratta.

 • poster

  Jurský svět: Zánik říše (2018)

  Já si celou dobu fakt nemohla pomoci, ale musela jsem fandit těm dinosaurům. Vlastně jako i v ostatních filmech. Ne jen že to byl námět, který sleduji moc ráda, tedy motiv člověka hrající si s něčím, co se mu vymkne z rukou, ale i díky skvělé grafice, napínavých chvilek se skvělou hudbou a roztomilých momentek jsem si ty obří ještěrky fakt oblíbila. I po tolika filmech ve mě dokážou vyvolat husí kůži pokaždé, když se zjeví nějaký ten obr na celém plátně s tolika krásnými detaily. Ale abych nechválila jen ty velké ještěrky, i hlavní postavy mě nezklamaly. Vtipné hlášky, žádná přehnaně vnucená romantika, všeho tak akorát.

 • poster

  Dračí srdce (1996)

  Překrásný film a překrásný drak. Jen jednu chybičku jsem tam našla, když jsem viděla Draca ,,chrlit" oheň z nosních dírek. Tvůrci by si asi měli přečíst pár knih o Kryptozoologii. Jinak to nemá chybu. Při závěrečné písni vždycky brečím.

 • poster

  Drákula: Neznámá legenda (2014)

  Úžasný herecký výkon Luka Evanse. Nestačila jsem žasnout. Na konci jsem skoro plakala. I když se tam pak proměnil v prach, nakonec to dopadlo vlastně dobře, protože duše nikdy nezaniká. Navíc je na konci strašně krásný.) Jen jednu věc nechápu. Došlo mi to až později. Když Vlad proměnil své lidi na upíry a oni se pak napili krve, neměl by se tím Vlad osvobodit? Nebo jak to vlastně funguje, moc jsem to nepobrala.

 • poster

  Duch (1990)

  Pro tenhle film mám neskutečnou slabost. Jednoduché, zábavné a přitom krásné. Whoopi humorem nezklame nikdy a vyjímečně se mi velmi líbí i partnerka hlavního hrdiny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace