Ireth12

Ireth12

Klára Štrossová

okres Náchod


Skype: klarastrossova

5 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Jsem v kapele (TV seriál) (2009)

  Jako hlavního puberťáka bych asi vybrala někoho méně domýšlivého. Jinak nejraději mám Dereka Jupitera, který mě teda dostal hned.

 • poster

  Tři mušketýři (TV seriál) (2014)

  Příběh Tří mušketýrů se mi vždycky líbit, takže jsem byla dost zvědavá na tuhle verzi a moc se mi líbí. Velmi jsem si zamilovala Athose a tu jeho záhadnou minulost. A celý ten jejich příběh je krásně propracovaný. Ze všech verzí, které jsem viděla, je tenhle seriál nejlepší. Herci jsou vybraní velice dobře, i prostředí je příjemné. Rozhodně je vidět, že v naší zemi je mnoho krásných míst, která stojí za to navštívit, i kdyby jen proto, že se právě tady proháněli mušketýři. Za mě je to rozhodně velmi povedený seriál:-)

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Když to sledoval můj táta, vůbec mě to nezaujalo. Pak jsem ale byla zvědavá a koukla jsem se na to od začátku díl po dílu. I když je tam na můj vkus moc krve, příběh je velmi zajímavý a propletený. Nejzajímavější mi přišlo, jak se na několika místech světa zároveň dějí různé věci, které dělají různí lidé a každou chvíli se to tu a tam střetne nebo spojí a je to taková zajímavá motanice. Člověk musí dávat opravdu pozor, aby se v tom vyznal.

 • poster

  První krok (TV seriál) (2009)

  Pro mě nejoblíbenější postava hned od začátku Max alias Pavel Kříž. Většinou ho znám ze záporných rolí, ale tahle role vtipného profesora mu naprosto sedla. A navíc je to velký sympaťák. Já ho prostě zbožňuji.

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Hned na poprvé jsem se stala obrovskou fanynkou. Vždycky jsem tyhle nadprůměrně chytré hlavičky milovala, ještě více, když leze lidem kolem sebe na nervy. Je to roztomilé a zábavné. A Benedict je bezvadný Sherlock. A je nádherný. Významné plus:-)

 • poster

  Letopisy rodu Shannara (TV seriál) (2016)

  Jakožto fanatická fanynka Tolkiena jsem byla opravdu zvědavá, co z toho bude a zklamaná jsem nebyla. Příběh mě zaujal hned, postavy jakbysmet. Jen škoda, že druhá řada mi trochu připadala jako Hra o trůny, hlavní postavy tam padají jako mouchy. Rozhodně jsem zvědavá, jaké zlo si vymyslí tentokrát, ty závěry sérií dělají téměř nesnesitelně nedokončené, takže já si pak představuji, co se na ně zase chystá a kdo všechno to přežije. Postav jim pěkně ubývá. Z mých tří nejvíce milovaných mi zbyla jenom jedna, tak ta snad vydrží.

 • poster

  Mentalista (TV seriál) (2008)

  Tenhle seriál se Simonem Bakerem v čele miluji. Pravidelně sleduji a je to super zážitek a nikdy se nenudím.

 • poster

  Život a doba soudce A. K. (TV seriál) (2014)

  Docela depresivní děj, ale velmi napínavé. Vždycky jsem hádala, jak to na konci dopadne, dost často ten rozsudek byl šokující. Švehlík samozřejmě super herec, moc hezky se na něj koukalo:-)

 • poster

  Jak vycvičit draky (TV seriál) (2012)

  Po krásném filmu je to úžasný zážitek a je mi jedno, že mi máma říká, že jsem na tohle už stará. Jestli to znamená dívat se na takovou krásu, pak chci zůstat malá pořád.

 • poster

  Vinnetou (TV seriál) (2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace