F1: Touha po vítězství - Kdo z koho (2020) (epizoda)

Z tejto rovnako aj z predošlej série vzniká pocit, že Ricciardo je jazdec s prehnane najväčím sebavedomím. Ťažko povedať, kde to vlastne pramení, v tejto časti má totiž priamo za sebou Kyata, nacúva rovno do neho, a potom ešte zahlási, že ho nevidel. Čo tak pozrieť sa pri cúvaní do spätného zrkadla? Tohto borca by som na cestách stretnúť radšej nechcel.

F1: Touha po vítězství - Bod varu (2020) (epizoda)

Typický príklad toho, ako chcú Američania stále viac a viac, absolútne neberúc ohľady na to, že v niektorých fázach viac skrátka dosiahnuť nejde. Získajú akurát tak pravý opak, nárast problémov.

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

Fantastický náhľad do zákulisia F1 a toho, čo celý tento šport obnáša. Vzostupy aj pády, rozhovory s pretekármi aj s manažémi tímov, ich bezprostredné reakcie na aktuálne dianie aj na budúcnosť.

F1: Touha po vítězství - Série 1 (2019) (série)

Fantastický náhľad do zákulisia F1 a toho, čo celý tento šport obnáša. Rozhovory s pretekármi aj s manažémi tímov, ich bezprostredné reakcie na aktuálne dianie aj na budúcnosť. Nie som fanúšik Ferrari, skôr naopak, napriek tomu si myslím, že im bolo v celej sérii venovaného žalostne málo času, napriek tomu, že Raikkonen skončil celkovo tretí. Nehovoriac o Mercedese, ktorý získal titul majstra. Celkovo však veľmi kvalitné a predovšetkým pútavé spracovanie.

Ted Lasso - Beardův večer (2021) (epizoda)

Epizóda úplne odlišná od ostatných si berie na mušku kouča Bearda a jeho deň, či skôr noc po katastrofálnom zápase. Ako oživenie a pohľad na jednu z "vedľajších hlavných postáv" z trocha iného uhla je to veľmi dobrý nápad, za ktorým nezaostáva ani spracovanie.

Ted Lasso - Man City (2021) (epizoda)

Zatiaľ jednoznačne najlepšia časť série, vo všetkých ohľadoch, aj postavách. Ešte aj starý Tartt to zahral parádne.

Iveta - Episode 4 (2021) (epizoda)

Je to škoda - po skvelých prvých dvoch epizódach razom nastal prudký úpadok kvality. Uvidíme, čo prinesú ďalšie časti.

Srdce na dlani (2022)

Originálne, vtipné a trefné, na seba nadväzujúce dialógy - ako kniha by sa to čítalo veľmi dobre.