Werrona

okres Beroun

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 26.12.2015  01:15
    Afrika aneb Češi mezi lidožravci (divadelní záznam) (2004)

Na tomhle jsem byla naživo a víceméně nemám pocit, že by to nějak ztrácelo kvalitu. Jen se to snaží přizpůsobit dnešní době. Je to špatně?

• 24.11.2015  10:41
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Tak tohle mě baví. Jednoznačně nejlepší show z české produkce. Pohlreich je boží. Vždycky když dostanu na svých toulkách po českých horách někde nějaký blivajz, tak si říkám: "Pohlreicha na vás, zmetci." I můj syn se vždycky zajímá: "Mami, co by na tohle asi říkal Zdeněk..."

• 25.11.2015  19:57
    Ant-Man (2015)

Ant-man se povedl. Z hlediska vizuálu bomba a i příběh je občas fórkonosný. Navíc se děti alespoň podívají mezi mravenečky. My byli spokojení, bylo fajn i ve D.

• 10.3.2016  12:28
    Astro Boy (2009)

Když to porovnám se všemi těmi totálně prázdnými nekonečnými ságami typu Madagaskar nebo Doba ledová, tak tohle alespoň občas vyvolá nějakou tu emoci a díky japonské koprodukci je to alespoň trochu něčím jiné, i když to je plné klišé.

• 25.11.2015  19:46
    Avengers (2012)

Nemyslím si, že je úplně nejšťastnější nápad dávat všechny hrdiny do jednoho filmu. To co má člověk na těch jednotlivých osobách rád, pak nějak nevynikne. Abych se přiznala, kdykoliv si to můj syn pustil, tak jsem u toho usnula a vzbudil mě až závěrečný kravál.

• 23.11.2015  15:25
    Banánové rybičky (TV pořad) (1999)

Milé děti, takhle štíhle a duchaplně skončíte, pokud budete pravidelně konzumovat Fit a Slim.

• 20.6.2016  22:52

Americká komedie :/

• 24.11.2015  18:30
    Cesta (2009)

Až na ten umělej happyend to byl vskutku dost depresivní a silnej film. Ble

• 23.11.2015  15:23
    Cestománie (TV seriál) (1999)

Nebýt Štěpánové, hodnotila bych líp. Ale její projev kvalitu tohoto pořadu posílá dolů.

• 8.11.2019  10:54

Jdou za lepším do světa, jehož kulturou a životním stylem opovrhují. Co o nich řeknou sousedé je pro ně důležitější než štěstí vlastních dětí. Režisérka prý film napsala podle zkušenosti, kterou zažila ve svých třinácti letech. Film bez příkras ukazuje, jakým způsobem funguje muslimská komunita v Norsku. S čím se musí potýkat mladí lidé narození mezi dvěma kulturami. Mladí lidé, kteří cítí, že ta naše je přirozennější a svobodnější, jejich rodiče to však vnímají jinak.

• 10.3.2016  12:21
    Croodsovi (2013)

Tohle je na rozdíl od ajs ejdž alespoň zábava, co má švih, spád, nápad a humor.

• 18.2.2016  23:08
    Deadpool (2016)

Tak jsme na to taky vyrazili a všeobecně inzerované nadšení se nekonalo. Hlášky jsou převážně vtipné za každou cenu a skutečně pobaví tak z 10%. Víceméně je občas člověku spíš kapánek trapně, ale to bude asi mou věkovou kategorií. Věřím tomu, že uhrovití pubescenti do dvaceti musí být nadšení. V kinosále, kde jsme byli my, vládlo celou dobu ticho rušené jen křoupáním popcornu a srkáním coly, asi jsme vyrazili moc pozdě a tito už byli ve svých postýlkách. Uchechtlo se občas pár lidí jen vzácně. Dobře je naopak zpracovaná akce a některé momenty jsou na marvel nečekaně prima. Celé to však nedrží úplně nejlíp pohromadě. Je to taková romantická klasika, která tu už byla mnohokrát, jen hlavní hrdina hláškuje, až je s tím otravný. Strážci galaxie mě osobně bavili daleko více. S lépe zpracovaným scénářem by to ale mohla být bomba. Za mě 60%

• 2.10.2016  21:20

Moc příjemné překvapení tohoto podzimu. Jak moc tyhle katastrofické filmy nemusím, tak tenhle fakt vtáhne a člověk místy ani nedýchá. Za mě dobrý.

• 10.3.2016  12:19
    Doba ledová (2002)

Doba ledová je populární výhradně, kvůli tý veverce, co furt někde hledá žalud. Je to logické, řeknete žalud a děti se smějí. Mě tahle série děsně sere. Horší je snad už jenom Madagaskar. Ale můj syn trvá minimálně, na čtyřech hvězdičkách, kvůli tý veverce, co pořád hledá ten žalud...

• 24.11.2015  11:04

Lepší než dvojka, děti bavila babka. No pár fórků tam bylo, ale celkově nic moc.

• 10.3.2016  12:12

Hodnoceno dětskýma očima (v té tdobě 8 a 14) - prý nejvtipnější Doba ledová vůbec, babka zabodovala asi nejvíc. Mě osobně Doby ledový děsně serou, takže info o tom, že se bude točit další díl mi vyrazil po těle ošklivou vyrážku. Ale pak jsem si uvědomila, že mému dítěti už je jedenáct, a nebude už mít zájem na to jít. Tak snad to zmizí(ta vyrážka).

• 8.11.2019  10:39

Tak snažili se kluci, což o to. Jen výsledek místy působí spíš úsměvně. Prima jsou kreslené pasáže a masky. Kamera je však rozkolísaná, herecké výtvory žádné a střih neumožňuje divákovi si scény užít. Navíc to postrádá jakékoliv napětí v akčních pasážích a celkové vyznění je takové rozpačité. Jedna hvězda za Tučka s motorovkou, druhá za dítě s plynovou maskou :). A třetí za nadšení. Bohužel pro někoho, kdo není z partičky tvůrců to působí, jako když se natáčí banda kámošů z Larpu.

• 24.11.2015  11:30

Chach chach. Tak tenhle film je fakt divnej. A skvělej zároveň. Ne každý mu přijde na chuť.

• 15.11.2016  21:58

Jedním slovem masakr!

• 10.12.2015  14:06
    Haló, haló! (TV seriál) (1982)

Tak tohle mě jeden čas rozesmívalo s železnou pravidelností. Některý postavičky tam byly prostě boží.

• 24.11.2015  10:51

Tenhle film bavil mého syna, když byl hodně malý. Pak nějak přestal, ani mě nijak zvlášť neoslnil.

• 24.11.2015  10:50

Tak tohle jsme si jednoznačně užili, já i můj syn. Film si od začátku drží tempo i humor a třeba let na drčích křídlech je prostě boží. Jeden z důvodů, proč je skvělý pořídit si děti.s nima si to člověk užije kapánek více.

• 10.12.2015  16:02

Jednička mě tedy bavila o dost více. Tady byl dobrý ten začátek, jak je v chrámu a scénka s kamerami.

• 8.11.2019  11:04
    Joker (2019)

Po měsíci měním na 5*, protože si příběh stále pamatuju a některé scény a záběry mi pořád hrají v hlavě. Ne není to ten Joker z filmů Netopýrovi, ale o to má celé vyznání větší sílu. Mě se líbí i myšlenka. Když příliš mnoho lidí je na tom tak, že nemá co ztratit, zvolí si do svého čela magora. A J.P. hraje toho magora excelentně.

• 24.11.2015  18:34
    Já, legenda (2007)

Příběh originální nápad. Velmi dobře ztvárněné a napínavé. Až na ten americkej konec :/, ten tomu vzal u mě 2 hvězdičky.

• 24.11.2015  10:57
    Já, padouch (2010)

Příběh je klišé, ale kulisy a humor jsou originální. Stejně jako mimoni. Viděli jsme to hned několikrát...

• 23.11.2015  15:18
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Je tam pejsek, takže děti to zajista pobaví. U dospělých je sledování tohohle seriálu spíš diagnóza.

• 23.11.2015  15:28
    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)

Když vám odroste dítě z plen má to dvě výhody: a) Odpadá celá ta akce okolo přebalování b) Nikdy, ale nikdy vám už do obýváku nevlezou ty xichty z kouzelný školky.

• 10.3.2016  10:05

Když byl můj syn asi pětiletý, plakal u tohohle dílu, tak že málem nebyl k utišení. Prostě sněhulák se rozpustil a můj syn málem neusnul. To se při sledování Ramba nebo Ajronmena nestane...

• 24.11.2015  11:01

Asi náš nejoblíbenější dětský animák, plný vtipu i myšlenek, který šlape od začátku do konce a nudit nestihne ani dítě ani rodiče. Spíš ti pomalejší mají problém stihnout film. Viděli jsme ho hned několikrát.

<< předchozí 1 2 3