• Western

Orel Eddie (2016)

Dávno som sa tak nenasmial. Príjemná engliš oddychovka napriek tomu, že ich moc nemusím.. Vôbec som netušil, že Briti mali niekedy nejakého bangjumpera ale ako vidím, MALI! Odporúčam a hodnotiť nejdem pretože tomuto nie je čo vytknúť. Nech žije ENGLAND Eagle Eddie alias Michael Edwards alias Taron Egerton, ktorému nemenej lepšie sekundoval plechovka Hugh Jackman..

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Americký film, ktorý nakrútil Americký režisér v Líbyi je zaujímavým doplňkom v dnešnej ponuke treťotriednych snímkov.. Napriek tomu, že film ma zaujal a nudil som sa len sporadicky (v prvej polovici filmu), nedám mu viac ako tri hviezdy a to preto, lebo zas! raz Amíci ukázali ako elegantne vedia dodrbkať celkom dobrý scenár.. Lacné počítačové efekty ma tiež veľmi nepresvedčili tak mi zostala "len" know-how a to je dosť málo. Výber hercov celkom sedí až na tú pigu ktorá volá podporu kdesi z Talianskej základne a po hodine skonštatuje "nedorazili".. Čo ale musím vyniesť celkom hore nad hladinu je tá hlúposť ktorou Amerika ovplýva a to je neschopnosť niečo poriešiť (narážam na samotný dej a princíp tejto skutočnej udalosti) a vysporiadať sa s nezmyselnosťou zákonov ktoré platia len v Amerike a nikde inde! Proste celé zle.. Inak sa nudiť nebudete okrem zábavy je vo filme všetko vrátane divadla

Padesátka (2015)

Nemôžem z nich.. proste Česká filmová tvorba je super. A ak k tomu pridáme že Vojta Kotek debuduje ako rejža, tak toto sa mu fakt podarilo.. Odporúčam

Poslední přežije (2015)

A sme zase v Amerike v krajine neob... bla bla bla.. Proste Jofa sa tvárila ako panička ktorá v živote nedržala pinďúra v ľavej ruke a tupo behala po Londýne pričom jej vôbec nedošlo že dnes sa dá dovolať aj desať poschodí pod zem!? :D Však musíme prehliadnuť niektoré excesy inak by to nešlo. Takže oki no na konci filmu som dostal záchvat v momente, kedy sme sa všetci dozvedeli o zmarených teroristických útokoch v počte tuším niečo okolo 50ky a to iba v NY...od útoku na dvojičky, ktoré ako všetci už vieme si Armerika urobila sama. No nevadí, život ide ďalej a jediný kto si to odsral (zase) je úžasný, nestarnúci, akčný Pýr Brošňa.. Hodnotím iba kameru a uja ktorý má vytetované na stoličke režisér.. inak bieda

Prokletí ostrova Oak (2014) (pořad)

Ten žáner dokument by som vymazal pretože je to čistá komercia ktorá od samého začiatku má jediný cieľ. Zaplatiť náklady a zarobiť fúru peňazí na sledovanosti naflusaných reklám na všetko možné aj nemožné. Veľké sklamanie ohľadne akcie a réžie a mierne sklamanie na strane tých bratov "Grimovcov".. Dal by som im zaplatiť ten rozkopaný a deravý ostrov ako ementál, len pre biznis reality show. Hodnotím v podstate tých hľadačov, ktorý tam zařvali a chudáci asi sa v tej jame prevracajú čo dnešný svet vie doj,,,ť a na čom sa dá dojiť!

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Tak som sa po čase vrátil a bohužiaľ musel prehodnotiť svoje prvé bodovanie 4x* na 3x* ... Prečo? pretože posledná séria je neskutočne domrvená odhliadnuc od kockovatosti všetkých zainteresovaných v obraze aj mimo neho. Dôvod dva: Jedna pani povedala.. Jakub je určite dobrý rybár ale ako človek nestojí za nič. stretnutie s ním považujem za niečo o čom som mal dojem že je to slnko a ono je to mesiac. Že je to kontrast? áno je! ale ja som si to nevymyslel.. tie tri hviezdy si zaslúži hlavne kvôli tomu ako "trpí" v čase i nečase na hoteloch počas rybačky kde si to odserú domorodci za jeden dolár na noc!

Tenkrát na Západě (2016) (pořad) odpad!

Prvé tri minúty som pozeral, druhé tri počúval. Potom prišla reklama a zrazu som mal v ruke ovládač. Tak si hovorím. Stoja vám tie debilné reklamy za to? Dosť že nakrútite totálnu sfetovanú sprostosť, ale Vy si aj tú spodinu Slovenskú, ktorá vám to pozerá odoženiete reklamou, ktoré idú doomrzenia! Skončíte ako TV NARKOZA, ktorú už takmer nikto nesleduje ak nerátam tých buzerantov čo pozerajú farmu.. K tomuto "dielu" sa ani vyjadrovať nebudem. Totálna sprostosť!

Mezi náhrobními kameny (2014)

Neviem ako to Liam robí, ale jeho snímky sú čím viac tým lepšie.. Ako víno! čím je staršie, tým je lepšie.. už samotný názov je geniálny a samozrejme scenár plus herecké výkony hlavne teda Liam, keďže je takmer v každom zábere a dokonca ma neotravoval ani prístup rozprávača v druhej časti filmu, čo je teda u mňa úspech! Kamera vynikajúca a klobúk dole réžii.. Hodnotím full pretože tento film si to naozaj zaslúži.. Odporúčam

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

škoda že sa nedá hodnotiť ešte nižšie. Kľudne by som dal HNOJ! Byť autorom nejakého songu ktorý tak dokonale sprasili tak ich dám k súdu o milion eur! Odraz spoločnosti v ktorej žijeme a potom sa divíme, že naše deti žijú v lineárnom svete kde nepoznajú čo znamená pojem niečo potrebné vytvoriť..

Tvoja tvár znie povedome (2016) (pořad) odpad!

Odraz spoločnosti v ktorej žijeme. Hnus, ktorý vychová generáciu degešov a my sa z toho ešte tešíme! HNOJ.sk

Ovládací panel