Jackal07

Jackal07

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 12.1.2020  20:05

Paradoxně se mi trojka líbila nejvíc, záporák skvělý a Gruuv brněnský brácha famózní. Mimoni dostali tentokrát samostatnou linii, dalši IMHO skvělý nápad.

• 12.1.2020  20:04

O chlup lepší než jednička, zejména kvůli Gruově parťačce a záporákovi. Mimoni logicky dostali větší prostor a skvěle jej využili.

• 12.1.2020  20:02
    Já, padouch (2010)

Skvělé od scénáře přes animaci až po vynikající dabing. Mimoni vivat.

• 12.1.2020  19:56
    Creed II (2018)

Dobrý, fakt dobrý. Škoda vystřižené scény menší bitky Stalloneho s Lundgrenem, doufám, že ji jednou uvidím. Brigitte Nielsen byla odpudivá už tehdá a teď je mi z ní doslova na blití.

• 12.1.2020  19:54

Je to slátanina, ale nenudí, Campbell režíruje celkem zručně. Pokud občas lezete, odečtěte další dvě hvězdy nebo vypněte mozek :-)

• 28.10.2019  22:46

Kdo se nikdy neplavil na plachetnici na moři, nepochopí a bude to pro něj nuda. Ano, je tam spousta hovadin - holení, bouřková kosatka, refování, "včasné" zpozorování bouřky a spousta dalších, ale to jsem odpustil - stačilo si jenom představit, že jsem v takové situaci a celkem me mrazilo. Pro mě dokonalý film a mimochodem dokonalá hudba.

• 28.10.2019  20:16

Nějak mě to neoslovilo, přitom jsem velký fanda astronomie a fyziky. Ta fascinace Měsícem a od toho odvozené dlouhé záběry různých okamžiků mise na mě nezabraly, sorry jako.

• 28.10.2019  20:13
    Deadpool 2 (2018)

Skvělé, nekompromisní a samozřejmě velmi efektní. Akční komedie je žánr, který miluji a díky tomu je tohle jediny komiksový film, který jsem zhlídnul. Ryan rulez.

• 28.10.2019  20:11

Spoustu odkazů jsem propásl a je fakt, že z těch her jsem znal tak 20% (bo na ZX Spectru všechny nebyly), nicméně i bez toho jsem si film moc užil, Spielberg je stále machr.

• 28.10.2019  20:07

Vůbec mě to neoslovilo a to jsem musel ignorovat stupidity typu Rock přetlačí vrtulník rukou. Scénář debilita, hlášky chabé, chemie na nule. Ani sám nevím proč. Prostě to tam není.

• 28.10.2019  20:04

Robert is back! Svižná kombinace akční jízdy a filmu pro náctileté. Teenageři na tom uletí, my starší se soustředíme na akci, kterou Rodriguez prostě umí. Těším se na dvojku.

• 28.10.2019  19:59
    Tlapková patrola (2018)

Nemám nic proti samotnému seriálu, i když jsem nucen se na to s malou dívat (je fakt, že u toho stejně většinou usnu). Má to spoustu much od zastaralé animace po čím dál stupidnější zápletky, ale je to sem tam "akční", zdůrazňuje to partu, není tam žádné násilí, takže proč ne. Ale takhle vyždímat prachy tím, že bez ladu a skladu spojím pár epizod dohromady je trapné, trapné a ještě jednou trapné.

• 28.10.2019  19:51

Pokud jste fanda Brouků jako já, tak povinnost. Nedozvíte se sice moc nových informací, ale je tam pár zajímavých špeků - slavná americká herečka na koncertě Beatles, pár dialogů přímo z nahrávání desek, komentáře všech členů kapely k některým faktům, pár nových záběrů. Pecková je potitulková sekvence, kterou jsem slyšel poprvé v životě. Pokud nejste fanda, dejte si o jednu hvězdu méně.

• 28.10.2019  19:46
    John Wick 3 (2019)

Po překvapivé jedničce a výpravné dvojce je tu ještě výpravnější a ještě více překvapivá trojka. Je to pecka, líbilo se mi to moc, víc takových filmů. Ale je tam pár ale. 1. Defacto jde o počítačovou hru - musíš projít N lokací a úroveň zabijáků bude neustále stoupat. 2. Představa, že by Keanu zmydlil Yayana Ruhiana a jeho kolegu jenom tím, že s ními párkrát praští o zem je úsměvná. Obecně si všimněte, že hodně fightů zakončuje Wick hodem na zem, které protivníka "vyřídí", ale sám utrží nespočet úderů a kopanců, které málokdy vykryje. 3. Scéna s okem je příšerná. 4. Konec je velmi nepravděpodobný. 5. Je to překvapivé, ale té akce je tak nějak až moc! BTW kolika odkazovaných filmů jste si všimli? Matrix (Guns, lots of guns). Good, Bad, Ugly (skládání revolveru). Kill Bill (natočení meče při finální scéně, ale to je zas odkaz na jiné japonské filmy).

• 23.7.2019  10:58

Pokud jste ajťák, musíte zavřít místy oči, ale překvapivě celkem příjemně akční a nabušené. Claire Foy mi dokonce sedí víc než Ňouma Rampa. Nebýt pár dementních zvratů typu rachitická ajťačka nakope prdel zásahové jednotce a injekce s doživotním oslepnutím, jsem zcela spokojen a označím to za překvápko roku, směre se rovnající sérii MI se stejnými "technologickými" zázraky. Sverrir Gudnason je castingový průser roku.

• 20.7.2019  22:01
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

Druhá série je pro mě velké WTF. Logika chování postav v jednotlivých dílech včetně "profesionálních" postupů PČR je WTF. Zápletky jsou WTF. Balkánská mafie a "zabezpečení" věznice je WTF. Poslední díl, zejména posledních pět minut je totální WTF. Nebýt dílu Cvokhaus a Ahoy Sázavo, dal bych tomu bez váhání odpad.

• 20.7.2019  21:56

Stejné jako jednička, ale proč jako ne? Stejně šílené nápady, stejně šílená vlčí smečka. A jako obvykle nejlepší pasáž jsou fotky z akce.

• 20.7.2019  21:54

Výborně namíchaná blbina, která vás bude bavit tím víc, čím víc máte rádi absurdity. Hvězdička navíc za bravurně poskládanou vlčí smečku.

• 20.7.2019  21:52

Pro fandy světa HP povinnost, ve které se snad nebudou ztrácet, pro ostatní detektivka, jejíž rozuzlení budete znát velmi brzo. Navíc porce (výbornýchú) CGI zvířat.

• 26.6.2019  10:57

Black Hawk Down v čínské verzi místy uchvátí (výborné přestřelky, souboj tanků, sniperské scény), místy nechtěně pobaví, zejména (velmi) křečovitým humorem a (velmi) nacionálně hrdým pojetím hrdinů. Trochu blbý, že jsem ty ksichty začal rozeznávat až ke konci. Po řemeslné stránce překvapivě naprostá špička. Do dvojky dosadit nějakého schopného dramaturga a bude v pohodě plná palba.

• 24.6.2019  00:45
    Děda (2016)

Pokud nejste z Valašska, nebude se vám to líbit a myslím, že tomu ani nebudete rozumět (myslím jazykově). K mému velkému překvapení mě tenhle film docela dostal. Ta linie ze současnosti by sice chtěla tak o 20 minut zkrátit a pohrát si VELMI s hlasitostí dialogů, ale celkově docela bavila. Je vidět, že herci jsou místní a dialekt je nepepíkovsky autentický (většinou - žádný Valach by neřekl "Jdeme", ale vždycky "Idem!"). Možná právě tahle ryzí zemistost spolu se skvělým Polívkou a neustálými narážkami na Donutila se mi líbila. Ale ta historická linie, čtená nádherným pravým nářečím s krásným měkkým el, při té jsem si vzpomněl na všechno, co jsem jako kluk viděl a slyšel. Na moráky, poklúzání hydu, na draní péři, na vaření povidel, na zabijačky, na chození na trávu pro cupky, na cárek... a hlavně na své prarodiče, kterým jsem nestihl poděkovat a říct jim, jak moc pro mě znamenali a jak moc jsem je měl rád.

• 24.4.2019  14:56

Pěkně natočená nuda, víc k tomu nemám co říct. Tři hvězdy za Costnera, krásnou kameru a výpravu. Jediná "překvapivá" akce trvá cca minutu.

• 19.3.2019  14:11
    Vražda (TV seriál) (2007)

Jsem uprostřed první série a zatím spíš nuda. Linie sledující rodinu za mě až nepříjemně dojící emoce. Uvidíme, co bude dál. EDIT: tak dokoukáno do konce a hodnocení neměním. Sice byly poslední díly trochu dynamičtější, ale motivace hlavního padoucha velké WTF.

• 19.3.2019  14:09
    Most (TV seriál) (2011)

Třetí sérka překomplikovaná, druhá s nejasným koncem. Jako celek ovšem perfektní, Sága zůstane navždy v mém srdci.

• 19.3.2019  14:06
    22. míle (2018)

Ta akční půlhodina je lahůdková, nicméně zbytek překomplikovaný a Marek překvapivě přehrávající. Za mě čistá tři a půl.

• 28.12.2018  10:34
    Upgrade (2018)

Námět sice jakoby tradiční, ale přesto jiný a velmi nehollywoodský. Konec to zvednul minimálně o jednu úroveň nahoru. Pro mě pecka roku.

• 28.12.2018  10:32
    Coach Carter (2005)

Opravdu bezchybné a holywoodsky netradiční. Bez Samuela L. Jacksona by to ovšem bylo poloviční.

• 28.12.2018  10:30

Jako aktivní muzikant jsem se musel oprostit od některých totálních debilit ve filmu ala "takto skupina nahrává a skládá songy". Zbyla mi pak velmi pečlivá orientace na Freddieho vnitřní rozervanost a složitost, pár zdatných rekonstrukcí koncertů a finální kopie Live Aid. All-in-all tři a půl a půl hvězdy navíc za bezchybného Briana Maya, kterého BTW i (velmi) nesnášenlivý Ritchie Blacmore označil jako "the nicest guy in showbusiness".

• 10.12.2018  19:33
    Kouzelný pes Vafle (TV seriál) (2018)

Bohužel jsem nucen se na to dívat 2x denně na Minimaxu (děti si to oblíbily), kde pro zmatení nepřítele epizody víceméně náhodně reprízují. Jedná se o řadu totálně stupidních příběhů na pomezí sci-fi a novácké zábavy pro celou rodinu. Vrcholem je mimořádně otravna postava sousedky se svým "psím deníkem". Třešničkou na pomyslném hnusném dortu je (velmi) nepovedený dabing, o hlase titulního čokla se mi bude ještě 2 roky zdát. A jak může hrát jednu z hlavních roli učitele hudby bořík, který umí tři akordy a ještě se musí dívat na levou ruku, aby tam tu hnátu poskládal?Zlaté Déčko a kdysi proklínaná Jessie Prescott.

• 12.11.2018  11:39
    Maska (1994)

Z dnešního pohledu kultovní film a kultovní scény. A to jinak Jima vůbec nemusím.

<< předchozí 1 2 3