JackBurda

Dobrodruh a velký fanoušek Ježka Sonica

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 14.8.2018  16:57

Upřímně, zábavná kravina. Nízké hodnocení 100% pochopitelné, ovšem, mě to pobavilo.

• 14.8.2018  16:47

Sakra, tady nevim. Bavil jsem se, ale čím víc na to myslím, tím víc se to rozpadá. Musím vidět znovu.

• 14.8.2018  16:44
    Mumie (2017)

Nenadchne, neurazí. Celkem typický, akční béčko. Nevejt tam Cruise, asi by to bylo horší, takhle je sranda sledovat ho, jak je celou dobu zmatenej. :D

• 14.8.2018  16:40
    Tomb Raider (2018)

Překvapivě solidní dobrodužství, který mi zlepšiolo chuť po příšerných herních rebootech. Ačkoli akce je málo a není nic extra, film má tempo, sympatickou hrdinku a pár výborných nápadů. 4* ničeho nelituju.

• 2.5.2018  10:30
    Hard Boiled (1992)

Škoda toho zmatenýho příběhu, protože přestřelky naprosto super a tempo taky výborný. Ale co, těch 5* stejně dám.

• 11.2.2018  23:09
    Robocop (2014)

Strašná nuda s příšerným hlavním hrdinou a směšným záporákem. Jestli máte rádi originál, tohle přeskočte.

• 18.12.2017  15:02
    Doom (2005)

Nevim co dodat. Je to typicky debilní béčkovej sci-fi akčňák, kterej na jedno zkouknutí neurazí, ale znova už ho fakt vidět nechci. Akce je dost, ale je taková nemastná neslaná, postavy jsou divný a někdo tady zapoměl že Doom byl o boji s démony z pekla a ne o mutantech vytvořenejch genem nějaký prastarý civilizace z Marsu. Pochválit můžu určitě soundtrack a to, že se herci opravdu snažili hrát dobře i přes ten debilní scénář. Jo a ta FPS scéna... nevim jestli ji nazvat fajn nebo trapnou, nejsíš obojí.

• 31.10.2017  23:08
    Halloween II (2009)

No páni. Tak po tomhle, jsem se vrátil k Halloweenu 3 a dal mu 1*. Myslím, že to jako koment k týhle dojebaný sračce bohatě stačí.

• 15.10.2017  19:08
    To (TV film) (1990)

,,Nechcete balonek?'' Chci a víš proč? PROTOŽE SE JICH NEBOJIM! Tohle je ten slavnej horor, kvůli kterýmu se celý generace bojej klaunů, to jako fakt? Část s dětma byla fajn a Tim Curry byl fakt k popukání (Ale ne děsivej), ovšem v druhý půlce, která začala pár výbornýma lekačkama se nakonec vše podělalo a ačkoli byly postavy sympatický, nudil jsem se k smrti. Jako sorry lidi, ale tohle mě fakt mělo děsit? (Psí hlava, mluvící hlava v lednici, strašení balonky a scéna v knihovně, WTF?!) No v tom případě to neuspělo, dost jsem se nudil a myslim že remake má slušnou šanci.

• 13.10.2017  23:03
    Bubsy (TV film) (1993)

Chudák Paulsen. Tohle bylo hrozný. Vtipy, příběh, animace i postavy.... ježišmarja, ještěže sem to sledoval opilej.

• 13.10.2017  21:44

Kino verze 2* Producers Cut 4*

• 8.10.2017  17:34

Jo, slabý. Už prostříhanej úvod mě skoro odradil, ale pak přišlo vybití první party a hej, ty postavy byly ok, tak sem myslel že zbytek bude stejnej. A pak dorazili ty retardovný hovada, který tam pak celou hodinu žvanily a já jen čuměl. Fakt si tvůrci mysleli, že někdo bude chtít koukat na bandu idiotů co chlastaj z bot a honěj si? Ty vole, aspoň že Jason ušel, nebyl nijak extra, ale ušel. Líbilo se mi jak byl agresivní a že k cestovní po táboře používal tunely, což vysvětlilo, jak se všude dostal. A měl tu i pár ok killů.(Pod molem). Bohužel to je vše. Vedlejší postavy retardi, hlavní hrdina extrémně nevýraznej, killy většinou debilně setříhaný, nebo natočený ve tmě či u blikajících světel. Jo a Jasona zastaví medailonek. Prostě slabota.

• 8.10.2017  17:29

Škoda že je to zpočátku tak nezáživný, protože, jakmile se rozjede děj s potlačováním snů a samozřejmně velký showdown, je to neuvěřitelná zábava. A ty killy jsou super. (Kukuřičné pole a postelový sendvič. :D). Zklamanej nejsem, ale mohlo to být mnohem lepší, kdyby nám prvních půl hodiny jen nevysvětlovali, kdo jsou postavy a co kdy prožily.

• 8.10.2017  17:13
    Halloween 5 (1989)

I přes pomalejší rozjezd a dost natahovanou scénu na seníku, jsem se bavil výborně. Vražd o dost míň a narozdíl od čtyřky, tyhle působily docela reálně. Další velký plus je Loomis, který se už z věčného sledování Michaela skoro zbláznil a jeho výkyvy mě neuvěřitelně bavily. Na to, jak tenhle film lidi nemusej, mě přišel výbornej.

• 6.10.2017  11:45
    Halloween 3 (1982)

Co to sakra bylo?! První půlka byla ok, záhadný městečko na kraji státu a vyšetřování záhadností se mi docela líbilo. Ale v druhý půlce se to přehoupne do divnýho námětu na bondovku a najednou se všechno otočí hlavou dolu, nic nedává smysl a já se pořád jen ptám. Rád bych dal aspoň jednu*, ale za ten konec, toho záporáka, ty zvraty a armádu robotů... ani náhodou.

• 6.10.2017  11:41

I přes divně přehnaný vraždy se mi to docela dost líbilo. Atmosféra je pořád výborná, postavy jsou dobrý, Loomis taky fajn a ten konec se mi opravdu hodně líbil. U mě dobrý. Zvlášť po trojce. :D

• 25.9.2017  14:22
    Jason X (2001)

Po dost ubohý devítce se to vyhouplo do šílený zábavy. Ne, fakt, proč se mi to tak líbilo? Vraždy super, Jason super, postavy byly taky fajn a celý se to nebralo vážně.(Simulace Crystal Lake) Jediný co mě neoslovilo byl začátek, ale jak se Jason rozmrazil, bavil jsem se nonstop. Asi nejlepší trash ever.

• 22.9.2017  09:04

Dobrodružná zábava se sympatickými postavami, napětím, nádherným vizuálem a, hlavně, komplexním záporákem s výborným vývojem. Uznávám, že nepad je dost prazvláštní, ale bavil jsem se a na tom přeci záleží.

• 22.9.2017  00:11

Je až neuvěřitelný, jakou srágoru z Pátku udělali. 1* za hudbu na začátku, hlavního hrdinu, sekvenci v restauraci a kill ve stanu. Zbytek je strašnej.

• 12.9.2017  11:48

Překrásná, napínavá a zábavná dobrodružná jízda s nádherným vizuálem a sympatickými postavami. Skvělý film a po dlouhé době zase něco dobrodružného, na co po pěti minutách nezapomenu.

• 4.9.2017  09:32

Na to, že už je to osmej díl, to není špatný. Hlavní duo je fajn a pan strýček je k popukání, ovšem ostatní jsou jen nezajímavej komparz na vybití. Jak už bylo řečeno, v Manhattanu se to moc neodehrává, ale na tý lodi to není vůbec špatný. Jason je ve formě, naučil se pořádně teleportovat a zabíjí vtipně(Boxer dostane ránu, učitel plavání se utopí...). A po přechodu do Manhattanu je to fakt docela sranda (billboard), ale opět to zabije konec, kterej fakt nedává smysl.

• 4.9.2017  09:27

No, na tak divnej nápad to nebylo vůbec špatný. Hlavní hrdinka ok, její kamarád taky, doktor správná svině a Jason výbornej. Všechno mi zabily ty sestříhaný vraždy a ten konec byl taky wtf. Ale pořád jsem se nenudil a to je to nejdůležitější.

• 4.9.2017  09:25

Ale jo, tohle byla zábava. Atmosféra už je sice úplně v pytli, ale po Bondovským úvodu jsem chápal, že to nemám brát vážně. Opravdu se mi líbila postava Tommyho, finále v táboře, kterej je tentokrát plnej a ty vraždy byli celkem příjemně vtipný. Rozhodně jeden z lepších dílů.

• 4.9.2017  09:22

Tenhle díl mě příjemně překvapil. Vraždy slušný, atmosféra je zpět a Tommy byl opravdu zajímavá postava a fakt mě zajímalo, co se s ním stane.(Konec to trochu zabil) Jasně, Jason tu není, čehož si lze velmi snadno všimnout už v půlce filmu, ale i tak si vede dobře. Pro mě dobrý a lepší než 4ka.

• 4.9.2017  09:16

Velmi fajn slasher. Jason se činí jak může, postavy jsou pořád ok a atmosféra je furt výborná. Navíc ty vraždy jsou i fajn provedený. Jen ten konec mě neoslovil a přišlo mi to malinko delší, než bylo třeba.

• 27.8.2017  17:37

Jason si dal celkem záležet, vraždy byli slušný a finále s Tommym se mi moc líbilo. Bohužel se to přehouplo spíš do obyčejnýho slasheru bez zajímavějších nápadů (Kromě killů, ty jsou fakt slušný.), pořádný atmosféry a sympatických postav. (Furt to nejsou úplný hovada, který chcete vidět po 5ti minutách pod drnem, ale bylo by fajn, kdyby byly přirozenější) Finále se ale povedlo a pořád je to lepší než dvojka, ale i tak to mohlo bejt lepší. Jo a Jimbova taneční scéna, úžasná. :D

• 21.8.2017  07:41

ups, tak to se zas tolik nevydařilo. Jako pořád to má nějakou tu atmosféru ale zabíjí ji divnými střihy a Jasonem, kterej děsivě vypadá, ale je to nemotornej blb, co o všechno zakopne. Ale zase ty vraždy nebyli zas úplně špatný, bohužel mi ale bylo fuk koho právě zabil, protože postavy byli nezajímavý. Jo a ten konec, hroznej. Není to příšerný, ale čekal jsem malinko víc.

• 21.8.2017  07:39

Výbornej začátek série. Vorheesová je správně šílená, atmosféra je čím dál hutnější a postavy teenagerů jsou celkem přirozený a ne banda idiotů, jak je dnes známe. Jsem příjemně překvapen. Být nervydrásající finále malinko kratší, tak dám pět.

• 26.7.2017  01:19
    John Wick 2 (2017)

Bohužel mi něco brání v plnym počtu, ale řeknu to jednoduše. Takovejch filmů musí bejt víc.

• 2.7.2017  21:09
    Hammerman (TV seriál) (1991)

To je tak úchvatně hrozný, že to musíte vidět, abyste uvěřili.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7