johnsnow

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46
    • 8.8.2020  23:05
    Demolice (1996)

priemerná jednohubková bejkovina. ale akcia je celkom fajn a má aj zaujímavé nápady zabitia.

• 7.8.2020  21:46
    Ostrov amazonek (1994)

jedné čo za to v tomto filme stálo bolo liečenie toho vojaka v teplých prameňoch. Šak kto pozrie pochopí.

• 3.8.2020  17:40

Taký lepší priemer kde akcie nie je veľa, nie je nejak extra fajn, čo sa týka humoru tak ten bol na počudovanie v pohode a pár fórov bolo hrozne úderných. Bol tam i jeden prekvapivý zvrat a Bautista bol v úlohe znesiteľný, narozdiel od Rocka v jeho komédiách. slabšie 4*.

• 1.8.2020  23:30
    Ke hvězdám (2019)

Pekná dráma s peknou dvojicou mladých slečien, ktorá teda vie udrieť po papuli. 5* zaslúžene.

• 28.7.2020  23:43

slušná jednohubka atmosféricky ala Wind River. Jaimie skvelý, šerifka tiež, Wynona Earp mohla mať viac priestoru a vrah tiež. avšak odhalenie kto to bol tak to stálo zato. Mal som úplne iný typ ale toto by som nepovedal. Spokojnosť.

• 23.7.2020  20:21

Pána boha to čo za bejkovina bola. Pičovské zbrane, pičovské killy plné pičovsky striekajúcej krvi, obstojný Crowe a ešte tri tony všakovakých debilín. 2*. a tak chujovská hudba v akčných scénkach, tak to sa len tak nevidí.

• 22.7.2020  23:14

Vydarený akčný krimi thriler s dosť slušnou a krvavou akciou najmä bitkou na fízlárne. Záverečná je trošku slabšia ale pohoda, má to pár zaujímavých zvratov. No proste Francúzi takéto žánre vedia. 4*

• 22.7.2020  20:23

SPOILER ALERT: Od Leeho som videl iba dva filmy, jeden perfektný(Oldboy) druhý čistý shit(Spojenec) avšak toto bolo fajn. Je to síce dosť dlhé ale narozdiel od nedávneho akčniaku od Megatona ktorý sa rozbehne až po hodke má toto zaujímavý celý priebeh filmu. Najmä ked mína odjebe toho podnikateľa tak vtedy to začne úplne na 100-pro bežať. Hlavná štvorica je naozaj skvelá, syn jedného z nich sa dá zniesť, Reno tu má iba také väčšie cameo ale v pohode. Čarný panteris tiež nemá veľa priestoru ale charizmu má super. Má to aj zaujímavý zvrat, tiež som nečakal som, že až traja z týmu zhebnú. Akcia je skvelá, krvavá a brutálna akurát zamrzí málo scén z vojnového Vietnamu ale dá sa to prežiť. Za silné 4* to bude. P.S. Melanie vyzerá aj tesne pred 40-tkou neskutočne rajcovne.

• 21.7.2020  16:40

Black urobil chybu a to takú. že tam narval veľa humoru a vznikla z toho komédia. Ja som sa síce smial jak kôň ale čo z toho ked to k votrelcovi pasuje asi tak ako pasuje romantická dráma k Alienovi. Síce som sa zasmial ale vždy som si povedal prečo je to tu. Herecké obsadenie je v pohode, Holbrook trošku slabší ale nevadí, krvavá akcia je skvelá, zaujímavý zvrat poteší a záver vnadí na pokračovanie ktoré by sa určite dostavilo keby sa to neskurvilo tak veľmo. 4* tomu dám.

• 14.7.2020  22:54

Chuckov pokus o film ala piatok 13-teho. Avšak to by trebalo o niečo sympatickejšie postavy(okrem Chucka samozrejme) a dobre obsadeného i zahraného Killera a viac mordov. Lenže nič z toho sa nestalo a našťastie sa nepokračovalo,na čo aj koniec vnadil. Slabé 3* a viac to už nepozriem.

• 14.7.2020  16:32

Námet skvelý, obsadenie sa tiež dalo, teda okrem jebnutého Pitta. avšak Megaton na režijnom stolku ma strašil a hoci sa tentoraz držal a akcia má v pohode strih a je prehľadná a slušne krvavá. Avšak začne až v druhej polke a tu ideme k najhoršiemu kameňu úrazu. Stopáž je vražedná a zabíja to dobré. Takže viac ako jedno pozretie by človek nedal. Suma sumárum najdlhšie B-čko aké som kedy videl. 3*

• 9.7.2020  15:31

síce to zo začiatku pôsobí ťažkopádne ale čím ďalej sa to zlepšuje, či už v akcii aj v krvavosti, ba aj pár nečakaných úmrtí dôjde. Slabších 5* zaslúžene.

• 7.7.2020  18:09
    Oko za oko (1981)

Tento film považujem za výborný. Má dobrú akciu, najmä postup loďou a záverečná je super. Tiež ej to super Christopher lee hoci nemá veľa priestoru, je tu aj dobrý humor. Akurát súboj Chucka a Proffesora je na nič ale to nevadí. 5*

• 7.7.2020  18:06

Záver je vynikajúci,akčný a má dobré nápady i súboje. avšak kým k nemu dôjde tak sledujeme neskutočne otrasnú krimi. Takže 3* za to, že je to Chuck a za ten super záver.

• 5.7.2020  01:06
    Oddíl jedna (1979)

Celkom fajn film kde sa ale dobré scény striedajú s horšími, ale dá sa to pozerať, žiaľbohu záverečný súboj je extrémne odfláknutý.

• 4.7.2020  22:05
    Escobar (2017)

Má to pár chybičiek krásy ale inak ej to slušná a niekedy aj dosť brutálna sonda do života Kolumbijského díloša. A bardem bol zamaskovaný dokonale aj výkon bol skvelý. Jediné mínus a aj dôvod prečo strhám hviezdičku je uvrešťaná a nič moc zahratá novinárka v podaní Penelope.

• 1.7.2020  23:00

Taký relatívne slušný priemer s celkom fajn súbojmi a jedným celkom nečakaným zabitím. Jediné čo mi kus trhalo oči bol ten okato lacný útok na tábor Vietnamcov a tiež ma sklamalo finále. Ale na slabšie 4* to postačí.

• 28.6.2020  23:30
    Nepřátelé (2017)

To teda bol western. neberie si servítky pred ústa, čo dokáže už úvodná scéna. je to drsné, krvavé, herecky perfektné, ale najviac je to Bale Pike a Studi. Som spokojný. A akcia hoc je jej málo tak ako som už spomínal ide na doraz a GOT style je tu využitý naplno. 5* zaslúžene.

• 28.6.2020  22:41
    Bourák (1977)

Prvý film s Chuckom v hlavnej úlohe a je to skrz nazkrz priemer. Ale pozerateľný, akurát záver je dosť odfláknutý a záporáci v podstate nijaký. 3*.

• 28.6.2020  16:40

To že chuck je tu vedľajšia postava čert to ber. Aj tie súboje vyzerali nič extra ale aj to som prekúsol. Ale ked týpek vytiahol revolver strelil černocha do krku a ten si ho len pretrel akože škrabanček a začal zdrhať tak to už bolo moc.

• 26.6.2020  20:58
    Dunkerk (2017)

Nolan sa proste vyzná. Skvelý a dojemný film s vojnového prostredia. chválim tri časové osi a chválim aj všetky vzdušné súboje. Dokonalosť.

• 26.6.2020  00:41
    Renegáti (2017)

zapnem film, kukám hovorím si: Človeče šak to vyzerá dobre ta čo to má tak chujové hodnotenie na CSFD. No a po skvelej úvodnej 20 minútovke sa to rozkurví a už sa to nenapraví. Škoda. * za ten super úvod

• 23.6.2020  16:13
    The Night Watchmen (2017)

Hororvý look je super avšak tá humorná vsuvka je hrozne trápna a prebíja to dobré.

• 22.6.2020  21:41
    The Horde (2016)

Akčniak s miernou prímesou hororu. Ale musím uznať, že súboje sú fajn a aj brutalita má pár skvelých zárezov, zvrat je predvídateľný jak nič ale ako celok to na ten lepší priemer stačí.

• 21.6.2020  20:10
    The Hollow Point (2016)

Pokus o postwestern nevydal. A čudujem tomu obsadeniu, že ich nalákali do takej srágory.

• 15.6.2020  15:57

Na jedno čeknutie v pohode film ktorý my pripomínal pustatinu, ktorá je tiež zasadená na ostrov akurát toto je o niečo slabšia avšak má to pár krvavých zabití, pár nápadov a hlavne sexi Phoebe. Za silné 3* to stačí.

• 13.6.2020  17:34
    Cell (2016)

začiatok to malo dobrý ale potom keď som videl tú lacinnosť ktorá čumela snáď z každého záberu tak to bola hrôza. Hviezdu dávam za sexi Fuhrman a vždy dobrého Jacksona. Cusack katastrofa.

• 13.6.2020  17:00
    Ve službě (2019)

podarené B-čko. Eckhart je super a šiel do toho naplno a väčšinu vecí urobí sám. Na reportérku sa dobre pozerá, záporák je skvelý psychoš a akcia má šmrnc. Akurát ten koniec ktorý chcel byť epický ale neboli naň love vyzeral hrozne. Takže iba 4* ale spokojnosť.

• 8.6.2020  18:08

Toto bol film kde grayova pomalosť vôbec nebola na škodu a malo to super scény. Tie čo boli v džungli top aj scéna z frontu 1 svetovej bola výborné len krátka ale to dokážem pochopiť. Spokojnosť ale film iba na jedno pozretie.

• 8.6.2020  17:53
    Svědek (1985)

Toto je ten prípad ked si poviete, že film je super ale viackrát by ste si ho už asi nedali. Aspoň v mojom prípade to platí ale to jedno pozretie si film zaslúži, je fakt podarený a to prostredie amišov je skvelé.

<< předchozí 1 2 3 4 12 24 35 46