johnsnow

johnsnow

okres Rožňava

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 24.6.2019  22:32

SPOILER ALERT,Van Damme síce záporák ale vidieť že si to užíva, je riadne jebnutý a má zaujímavé háro. Hrdinská dvojica super, tej ženskej som nejako neveril a aj sa to potvrdilo. Akcia slušná, síce súboje sú väčšinou kratšie ale aj tých dlhších sa tu pár nájde a sú dosť krvavé. Akurát záverečný je dosť sklamanie. No ale za silné 4* to je.

• 24.6.2019  20:46

Sexi babenka a inak všetko po starom. Ale koniec som kus nechápal.

• 24.6.2019  20:44

Slabšie ako dvojka ale lepšie ako jednička.

• 22.6.2019  23:07
    Inferno (1999)

Divné a blbé. Ale trejo mal super rolu.

• 21.6.2019  23:04
    Double Team (1997)

Hrúza a des. ešte horšie jak kontraband. Van damme od tsuia ruky preč.

• 21.6.2019  23:03
    Kontraband (1998)

Som si hovoril, že je to slabé jak dvojitý úder. A ajhľa rovnaký réžo to točil. Nuž asi toľko k tomu. Za slabé 2*

• 20.6.2019  18:07
    Lví srdce (1990)

Veľmi prekvapivý film. Čo sa týka akcie tak tam som spokojný ale tá dramatická linka mala riadne čo do seba. Spokojnosť na 5* a ten černošský priateľ bol super obsadený.

• 19.6.2019  21:32

Oproti jedničke viac nočných scén, viac strašidelných scén a vcelku prekvapivý koniec. Jo a krajšie slečny. Tu rúbem 4*

• 19.6.2019  18:25

Nápad dobrý, ale príliš pomalé a nudné a ani herečka neni sexi. Uvidíme čo ďalšie diely. Prvý za 2*

• 18.6.2019  20:50

Sklamanie. Čakal som oveľa viac ale tu to nielen, že niektoré poradie po sebe idúcich scén je na piču a nelogické, ale aj Van damme je najprv v súbojoch borec a následne začne dostávať cez piču. No a súbojov je málo vidno ich nekontaktnosť a celkovo je okrem tej v práčovni akcia slabá. Záverečná hlúpa a Sandman je najhorší psychopat-záporák akého som videl. Slabšie 3*

• 11.6.2019  23:50
    22 July (2018)

Utoyov sa preletí a Greengras rieši to čo bolo po tom a mňa tie kecy nudili. Takže Pope to vyhral na celej čiare.

• 9.6.2019  02:44

Ostré jak nôž. Uvidím či to greengrasov počin prekoná.

• 8.6.2019  23:58
    How It Ends (2018)

SPOILER ALERT: Akože film ma prekvapil v tom, že hoci sa tam častejšie kecá než sa niečo deje tak ma udržal pri obrazovke bez toho aby som kukal an hodinky. Duo Whitaker a James sú dobrý, tiež akčné scény majú čo do seba hoci je ich málo. Rovnako chválim aj tú neistotu, že čo sa doprdele vlastne stalo. Prúser je ale v tom, že film nemá v podstate koniec a preto môžem dať iba silné 3*

• 7.6.2019  00:04

slabšia ženská verzia zabijaka a bodyguarda. Chémia medzi slečnami funguje, akurát Mckinnon má v cz dabingu otrasný hlas. Zvyšok hercov nič moc, ešte olaffur poteší na malom priestore. Humor dosť často slabý ale občas sa dá zarehliť. prekvapila ma však akcia ktorá je naozaj dobrá, drsná a krvavá. Takže za silné 4* a teoreticky by aj pokračovanie mohlo dôjsť.

• 6.6.2019  20:46

o niečo slabšie pokračovanie ale stále kvalita a súboje slečien sú top. Akurát CGI Rock je hrúza

• 6.6.2019  19:07

No akože tešil som sa na obrie mastenice tvorov a to som aj dostal, tam spokojnosť. Ale to čo scenár núti hercov robiť a čo im vkladá do huby je príšerné. dokonca aj pár pokusov o vtip vyzneli nanič (cháp že kino bolo takmer plné a za celú dobu ani uchechtnutie). Proste tam to zlyhalo, Farmiga je tu strašná piča, Charles "Tywin" Dance dosť nevyužitý, Chandler tiež, takže jediný kto ma zaujal a podal super výkon boli Watanabe a slečna Millie. Za slabšie 4* a kebyže neni Kong VS Godzilla už natočený tak by som si nebol istý, že by sa pokračovalo.

• 6.6.2019  17:30
    Mumie (1999)

tak tomu sa vraví klasika. film ktorý som videl asi 20-krát a furt si ho pozriem. Slušné efekty, dobré obsadenie, jonathanov humor, no proste top.

• 1.6.2019  23:04
    Cargo (2017)

na jedno pozretie celkom fajn. Ale dosť scén tam podľa mňa dej brzdí a keby mal film tak o 20 minút menej alebo viac stretov so zombošmi bolo by to podľa mňa lepšie.

• 31.5.2019  00:14
    Death Note (2017)

v prvom rade musím podotknúť že som nedotknutý anime predlohou takže nemám s čím porovnávať a myslím, že je to aj dobre. Wingard je dobrý réžo a viem, že má rád gore ale tu sa držal celkom na uzde(cháp, že gore je tu menej). hlavný hrdina dosť nevýrazný, jeho frajerka sexi, L detektív bol super, a Rjuk s Dafoeho hlasom stál zato. Za 4* a vraj sa chystá dvojka tak sem s ňou.

• 30.5.2019  22:12
    The Outsider (2018)

Námet dobrý, aj trailer zaujal, ale film je jedna ukecaná nuda, síce to má slušné krvavé zabitia ale to je málo. A keď to vyzerá na akciu, tak alebo chuj z toho alebo je to len zabitie týpka/ov v rýchlom slede. Jediný koho môžem chváliť Je Leto ale sám tam nič nezmôže.

• 29.5.2019  23:10
    Shimmer Lake (2017)

Prekvapivý film, škoda, že tie najväčšie svine zostali nepotrestané. ale inak to má hutnú atmosféru, občas humor a aj príbeh neni špatný. Ale asi viac ako jedno pozretie by som nedal. No za 4* zaslúžene.

• 26.5.2019  23:38
    The Titan (2018)

Poobede som hodnotil film kde som povedal, že zatiaľ sa mi všetky filmy od Netflixu páčili a ejha poriekol som to. Takúto pičovinu som nečakal. Ono námet skvelý aj herecky dobré, ale čo z toho keď to miesto toho aby subjektom jeblo a začali kilovať odušu tak to jebnutie je tu slabé, rýchlo vybavené a dôraz sa kladie na to či je to morálne, z toho plynie aj kecanie a kecanie a málo akcie ktorá je krvavá ale čo z toho. Proste alebo to mala byť čisto dráma alebo nejaká vykilovačka, takto je to riadne premrhaná šanca a kvalitne pokurvený film.

• 26.5.2019  17:12

Podarený zárez od Netflixu. veľa ľudí vraví, že seroše majú dobré filmy slabé ale zatiaľ sa mi všetky od nich páčili a toto síce bolo s detskými hrdinami ale občas to malo fakt drsné scény, aj tie potvory naháňali strach, postavy sa chovali vcelku logicky a tie odkazy na rôzne filmy a najmä černochove hlášky stáli zato. Ja som spokojný a dávam 4* pretože CGI bolo trošku slabšie.

• 25.5.2019  19:22
    John Wick 3 (2019)

Mazec nad mazce. proste neskutočná akčniarňa, síce príbehovo o trošku slabšie oproti jedničke a dvojke ale spoznáme nové ksichty, pôjdeme trochu mimo NY a odhalíme trochu viac o Wickovej minulosti. Za silných 5* a akčné scény super, akurát tá s tými arabákmi mohla byť kratšia.

• 23.5.2019  11:54
    Transcendence (2014)

Začiatok dobrý ale čím ďalej to šlo tým to bolo nudnejšie. Ani tona známych ksichtov to nezachránila.

• 19.5.2019  01:32

Ale už mám toho dosť, zase deja vu u marvelovky o tom, že som dával hodnotenie. Nevadí, takže zo začiatku to bolo dosť rýchle vtrhnutie do deja a aj akčné scény boli blbo nastrihané, až som sa bál aby to nebolo sklamanie. Našťastie po príchode na zem to naberie grády, objaví sa omladení Fury ktorý to tam zabíja na pána hláškami, aj akcia naberie grády a plot twist príjemne prekvapí. Čo ma sklamalo je absolútne nevyužitie postáv Korada a Ronana. Ale 5* dám.

• 19.5.2019  01:25

Ja som sa k tomuto filmu dostal skrz nejaký článok kde ho hodnotili ako film ktorý kritici strhali. No a vcelku oprávnene. Film má super obsadenie ale je dosť pomalý, akcia je priemerná, tá na lodi na ktorú som veľmo tešil je rýchlo odbitá a s debilným strihom. Záporák v podaní Kretschmana nevýrazný, Cooper celkom ušiel, zvyšný herci nezaujali. za slabšie 3*.

• 18.5.2019  21:33

Po scénku s lamami dobré, žiaľ potom to prejde do žánru iba trápnej komédie bez nejakej akcie. Nechápem Banderasa, Kurylenko ani Westa prečo do tejto pičoviny šli. A za tie lamy dávam hviezdu.

• 15.5.2019  18:39
    Záškodníci (2016)

Prvá polka dobrá. v tej druhej sa to rozkurví. Takže asi toľko k tomu.

• 14.5.2019  21:29

Willis klasicky druhé husle ale Lutz aj Carano to celkom dobre utiahnu, akcia je super a dosť krvavá, aj Bilzerian sa tu dobre predvedie. Takže za silné 4.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36