Animal (2014)

Musím uznať, že to bol celkom slušný hororík. Postavy síce uvrešťané, ale masky oblúd super, plus to má fakt brutus zabitia a prekvapil aj záver, ktorý som čakal inakší. Dávam 4*

Anna (2019) odpad!

Nuda a nuda a nuda, občas prcačka a zase nuda.

Anomálie (2014)

B-čko jak vyšité, ale kurňa dali si na tom záležať až sa divím, že to má tak slabé hodnotenie. Super akčné scény s dobrými spomaľovačkami, aj dej to má fajn. Ja som spokojný.

Anthropoid (2016)

Nato, že to točil britský režisér, musím povedať, že klobúk dole. Naozaj pekný a dojímavý film videný v kine.Fakt silné emócie, niektorý ľudia dokonca plakali už po polke filmu. HERCI: Veľmi som sa bál aby Jamie "GREY" Dornan nehral Gabčíka a našťastie sa tak nestalo a roľa Kubiša mu sadla výborne. Samozrejme Cillian Murphy ako Gabčík je podaný naozaj výborne, nedá sa tak ľahko rozhodiť a pôsobí skúsene. Anna Geislerová ako pomocníčka podáva fakt super výkon i keď nemá až tak veľký priestor. A aj ostatný potešia svojimi výkonmi, či už britské alebo české obsadenie. AKCIA: V podstate ju tvoria dve sekvencia, prvou je atentát na Heydricha, tá je krátka ale je reálne spracovaná, druhá je prestrelka v kostole, je realistická, drsná, skvelo natočená. PRÍBEH: Založený na skotočnosti a prenesený na plátno veľmi reálne, aspoň čosa atentátu a prestrelky v kostole týka. Dávam tomuto silnému filmu 5 hviezd.

Ant-Man (2015)

To sa nedá opísať to sa musí pozrieť.

Ant-Man a Wasp (2018)

Peyton Reed udržuje laťku nastavenú prvým dielom a pridáva o niečo viac srandy i akcie a samozrejme viac zmenšenín a zväčšenín a funguje to parádne. Peňova huba ide ostošesť, Goggins je skvelý záporák, Ghost o niečo slabšia, Fishburne v pohode, Pfeiffer zlatá, len škoda, že flashbackov bolo kus menej. Ale stále super, teraz počkať na Captain Marvel.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Riadny pád dolu. Ant-man bol pre mňa vždy viac taká humorná vec a ten humor aj celkom dobre fungoval, avšak tu humor nefunguje, zasmial som sa asi iba 2 razy, väčšina humoru klasicky prebíja vážne scény. Navyše ani akcia nie je nič extra a aj ten vizuál je taký ledajaký (ale zasek druhý Panther mi prišiel v tomto smere horší). Kang celkom super, ale keďže relatívne nedávno Majors skončil, tak neviem kam sa táto linka potiahne (najpravdepodobnejšia možnosť bude zmena herca alebo totálna výmena zápornej postavy), alebo čert ho vie čo MCU porobí. No a čo sa týka akcie, tiež je taká slabšia, a MODOK, ten vyzeral skvelo, teda kým si nedal dole masku. No a tá "dokonalosť" jeho vzhľadu odráža aj dokonalosť celého filmu.  3* ale kurňa slabota.

Appaloosa (2008)

Harris ako režisér tento film zvládol, ako herec tu však pohorel. Jediný obstojný je tu Mortensen, Ironsov charakter postupne mizne a Zellweger mala fakt divný charakter postavy. Akcie tu nie je veľa, vlastne na western až extrémne málo a záverečných 20 minút bolo jak z horor(rozumej katastrofálne.). 3* ale druhýkrát to už nepozriem.

Aquaman (2018)

Tak Wan to teda riadne poriešil. DC prebral k životu a teraz už iba ostáva dúfať, že to zvyšné filmy nepokurvia. Dobrý záporáci, najmäa Manta, skvelé súboje, výborné efekty, každý herec dá do toho maximum a narozdiel od WW ktorá bola super ale záver to posral kvalitne má záver tu skvelé grády. Za 5*.