Star Wars: Klonové války - Front Runners (2012) (epizoda)

Rebelanti likvidujú a získavajú mesto, tak dúku chytí nerva a pošle tam akéhosi generála. milostný trojuholník pokračuje a Saw ukazuje svoje nedostatky.

Star Wars: Klonové války - A War on Two Fronts (2012) (epizoda)

Máme tu rebelov, máme tu Sawa Garreya, ktorý síce ešte nemá charizmu Whitakera, ale tak to je pochopiteľné, a máme tu aj náznak milostného trojuholníka.

Star Wars: Klonové války - Revival (2012) (epizoda)

Úvodná epizóda naozaj skvelá. Máme tu Svageho, Dartha Maula, Hondu ktorému chýba Suzuki :), no a tentokrát príde o paprču niekto na zápornej strane.

Star Wars: Klonové války - Battle Lines (2011) (série)

Ak nerátam 5 a 6 epizódu kde zohrali hlavnejšie úlohy tie dve plechovice, tak najlepšia séria, ktorá prinesie fajn súboje, fajn rozhovory, nejaké tie veci ohľadom future Vadera, no a navráti našeho polovičného ex sita.

Star Wars: Klonové války - Brothers (2012) (epizoda)

Maul a Savage sa stretávajú. Boháča už len totok samo o sebe je masaker časť. Ako celok som spokojný. Najmä ten slizký had dopadol tak ako si zaslúžil.

Muž z Toronta (2022)

Taká klasická netflixovina, kde síce gagy nie sú až tak vydarené, no našťastie akcia je slušná a záverečná vo fitku je priam dokonalá. chémia medzi dvojicou funguje, muž z Miami je fajnový vedľajší záporný sidekick. Síce priemer, ale na netflix viac než slušné, akurát tá potitulkovka jednu zaujímavo rozvitú myšlienku spláchne do hajzla.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Jop toto zabolelo. Nie až tak veľmi ale zabolelo. Rating r šiel do piče, nový tým mladých stál za piču, jediná scéna kde sa pokúsili dať kontrast starých kokotov a technicky mladých zdatných je iba jedna tiež je na piču, naša stará parta je tiež nič extra a Stallone má doslova na saláme. Gibson ten tu teda kurva veľa zachraňuje, ale ako spomínal aj sniper18, nemá po ruke nijakého zdatného sidekicka iba jedného unknown hromotlka. No a Li tu je iba na plagát, lebo nedostane ani jeden súboj a navyše z neho aj z Arnieho urobia bazarantov (nič proti týmto ľudom, ale na kú piču to jebú do akčného filmu). Takže prečo dávam 4* napriek toľkému spičungu? Hold lebo som sa nenudil a hoci je tento diel najdlhší, ubehol mi v pohode. No a dneska idem do kina na čtyrku, tak som zvedavý, možno ešte vezmem trojku na milosť.

Kobra 11 - Bezvýchodná situace (2004) (epizoda)

O9päť po dlhšej dobe tu nemáme ani korumpáka cajta ani mafoša, ale exvojaka cudzineckej légie, ktorý sa schováva ako ambasádor a pašuje drogy. autonaháňačky fajné a záporák naozaj podarený.

Hra s nevěrou (2005)

Príjemný thriller kde skrátka Owen skúsil strčiť cypa do inej ďúry, no a dopadlo to na piču. Následne to ide plejádou slušných a občas krutých zvratov a hoci ja osobne som sviňa, čo radšej uvidí zlé konce, tu som dúfal, že záporné postavy dostanú čo si zaslúžia. Dokonca tu veľa ľudí tvrdí, že tá pasáž v base je zbytočná, avšak práveže tam ten svinský zvrat je setsakramentsky nečakaný, pretože ten dá sa povedať gro zvrat je tak nejak predvídavý, aspoň ja som ho čakal, ale ten konečný nie a vlastne v podstate sú to 2 slušné zvraty krátko za sebou, takže väzenská pasáž určite nie je zbytočná. 5* jak bič.