johnsnow

johnsnow

okres Rožňava

• 25.12.2016  23:03

Jeden s tých lepších nízkorozpočtových C-čkových akčniakov. Zápletka celkom slušná, film je krátky takže o nejakej nude nemôže byť reči a bitky celkom slušné no podľa mňa sa dalo s MJW vytrieskať i viac. No nájdu sa tu i mínusy. Tým prvým sú digitálne priestrely a krv ale to sa dá skusnuť, problém je, že očakávate duel MJW vs Austin a prdlajs. Aspoňže Pachenko(tento herec u mňa najviac figuruje ako táto postava preto ho tak volám) sa na konci predvedie v boji a ten fight je asi najlepší z celého filmu, hoci mohol byť dlhší.

• 23.12.2016  15:36

Celú dobu chcem dať 5* hviezd. Na konci príde tá bachratá piča a ešte ju rock pobozká. No a super pocit je tatam. Inak to mohol byť super film ktorý sa síce kultovým streetom nevyrovná ale rozhodne má šťavu. HERCI: Duo Rock a Hart fungujú super a dopĺňajú sa skvelo, humor im ide. Jediný kto to tam dokázal posrať na minime priestoru je tá bachratá piča. AKCIA: Samozrejme prispôsobená žánru ale vôbec nie zlá a občas i celkom drsná. PRÍBEH: Úplne v pohodičke, sadol mi dobre akurát mohol byť trošku vygradovaný. Suma sumárum, je tento film určite super akčná komédia a nebyť tých dvoch záverečných minút s tou bachyňou dám 5*.

• 19.12.2016  21:45
    Ben Hur (2016)

Nuž mám také rozporuplné pocity. Tak je úplne jasné, že s originálom sa to nedá zrovnávať, čo zrovnávať ani len porovnávať lebo tu je trocha iný dej. Avšak tento dej u mňa práveže boduje viac ako v pôvodnom filme. HERCI: Doom celkom v pohode ale maestro z Boardwalk Empire ako Juda bol perfektný. Morgan Freeman samozrejme vynikajúci ako mentor. Tirza a Ester pekné akurát nemajú tak veľa priestoru. No a Ježiš Nazaretský aspoň čosa týka záveru bol zahraný dojemne. PRÍBEH: Ako som už písal na začiatku je vzhľadom k dĺžke pozmenený ale práve že niektoré pasáže sa mi naozaj viac páčilo tu ako v originály. No a koniec ma prekvapil avšak v pozitívnom zmysle. AKCIA: Z traileru to vyzeralo, že jej bude veľa a je jej málo, avšak nevadí to, podstatné sú preteky na Hipodróme ktoré sú síce horšie spracované ako originál a veľmi často s až do očí bijúcimi efektami ale zase na druhú stranu sú drsnejšie a krvavejšie. EFEKTY: Tak na ten rozpočet si myslím, že boli fajn, až na už spomínané preteky kde trochu kazilli dojem ale čo sa týka galejí tak tam to bolo v pohode. Dávam 4* a hoci originál bol lepší i toto dielo má pár fajn prvkov vďaka ktorým sa to oplatí vidieť.

• 15.12.2016  22:18

Taká trošku iná rozprávka kde je aj nejaká tá krv či vražda. Herecky podľa mňa skvelé, efekty drakov fajn, akcie málinko ale to je pochopiteľné a je v pohode. Takže mne sa táto rozprávka páčila a ten otvorený koniec hádam znamená pokračovanie.

• 11.12.2016  19:35

Tak toto bola peckovka, či už emočne, akčne alebo príbehovo. HERCI: Affleck ako autistický účtovník bol skvelý, Kendrick polahodila oku, J.K. Simmons je má podľa mňa super postavu, Medinová bola oki a Punisher síce mal málo priestoru ale získal ho pre seba. PRÍBEH: Perfektne sa s tým scenáristi pohrali, je síce treba pozorne načúvať aby ste pochopili úplne všetko ale dá sa to a párkrát dostanete aj slušný ofajč (jeden som ale odhalil asi v polke filmu no nejdem spoilovať) AKCIA: je jej síce priemerné množstvo ale je skvelá akurát na konci som čakal perfektnú bitku ale vzhľadom k okolnostiam chápem prečo nebola. Nuž nezostáva mi nič iné než dať 5*.

• 4.12.2016  21:04

Komentár obsahuje SPOILERY: Jou ayer do akej prdele si to skočil. Šak réžo točiaci vojnové, gangsterské a policajné filmy točí superhrdinovku kde príbeh i akcia sú iné a takto to dopadne. HERCI: Všetci sú naozaj v pohode až na tú Jokerovu kurvu ktorú som chcel odjebať už v prvých 5 minútach. Všetci ju chvália a mne liezla na nervy. No a z celej tej kompletky sa mi najviac páčil práve Smith, ten to podal bravúrne. PRÍBEH: No akože treba vytvoriť komando z hajzlov, z toho jeden nás zradí a chce zničiť svet tak ho treba doraziť. Nič moc. AKCIA: Tak tá stála za hovno a to doslova. Ayer je macher na akciu ale nie komiksovú a.. ééé to nemá cenu rozoberať. EFEKTY: Aspoň že tie sa vydarili. PS: Som veľmi rád že Joker Harley zachránil a už sa neviem dočkať až ju Batman alebo niekto z jeho partie zajebe. To budem výskať od radosti.

• 3.12.2016  20:02
    Ben Hur (1959)

Tu sa nemá význam rozpisovať. Má to cez 3 hodiny ale oplatí sa to vidieť. Perfektný pretek na hipodróme a vynikajúco spracovaný príbeh z dôb Ježiša.

• 24.11.2016  22:59

ale no tak toto čo bolo? Som sa tešil jak blázon, že dostanem super prepracovaný akčný film a dostal som toto? Prepracované to je ale kým sa to rozbehne trvá to dlho a koniec to má na milú riť. HERCI: Všetci v pohode no Caesar ich zatieni úplne všetkých. PRÍBEH: Ako hovorím dajak bars my oň nejde ale poviem vám je to fakt super vytvorená story a celé podanie a vývoj bol dokonalý. AKCIA: Tu som sklamaný, čakal som, že bude vykilovačka a dočkal som sa iba deštrukcie San Francisca. EFEKTY: Naozaj podarené, krásne opice a deštrukcia mesta. No chystal som sa dať tomuto filmu 4* ale za ten úplne debilný koniec(podľa mňa) dávam iba 3* a dúfam, že dvojka bude lepšia aspoň čo sa akcie týka.

• 23.11.2016  19:51
    Kat (2004)

ešte dobre že som si za tým pustil dvojku ktorá mi napravila chuť. Volovina a travolta tentoraz kývol na hovadinu ale ved nie vždy všetko vyjde.

• 23.11.2016  19:48

samozrejme, že sa to nevyrovná Punisherovi s daredevila, to je nemožné ale musím povedať, že je to ešte lepšie ako lundgrenov Punisher no a punisher z roku 2004 tak to bola volovina. HERCI: Okrem Stevensona pre mňa neznáme obsadenie ale zahrajú to dobre, obzvlášť jebnutý Jicksavov brat je dobrý. AKCIA: Krvavá. brutálna, s veľkým počtom mŕtvych, super prestrelky aj súboje ktorých je síce menej ale sú tiež fajn. PRÍBEH: Naozaj dobre podaný a film nie je ani nejako extra dlhý takže ubehne úplne v poho. Ja som spokojný.

• 19.11.2016  21:07

Tak toto bol film z veľkým F. Naozaj vydarená spolupráca hercov a režisérov. HERCI: Trojica bratov je perfektná, síce Clarke mne osobne prišiel slabší ako Labeouf a Hardy ale nevadí. Pearce ako svinský prohibičný agent zahraný naozaj dokonale. DeHaana som tuším okrem tohto filmu inde nevidel takže nemám s čím porovnávať ale bol dobrý. Wasikovská je kočka a každá scéna s ňou bola radosťou. Chastain stále nemám rád, a nezmenilo to ani to, že ukázala kozy, no našťastie až toľko priestoru nemala. A Oldman na tak malom priestore ani nemal šancu niečo predviesť. AKCIA: Málinko, ale je dobrá a krvavá. PRÍBEH: Založený na skutočnej udalosti a podľa mňa úžasne prevedený na plátno. 5* zaslúžene.

• 17.11.2016  23:20
    Empire State (2013)

Púvodne som sa na ten film pozrel kvôli Emme Roberts. A tá tu má asi 3 minúty. No našťastie film neni nejaká extra volovina, je krátky, má rýchly spád, občas krvavé prestrelky, ale jediný kto tam z hercov stojí za to je mladší Hemsworth, zvyšok nestojí za nič a gangstery sú úplne na riť zahraný.

• 16.11.2016  18:35

"V čase mieru synovia pochovávajú otcov, v čase vojny pochovávajú otcovia synov." Váhal som či ísť na tento filmík do kina ale oplatilo sa. Silný až nervy drásajúci zážitok. Film je rozdelený na tri celky. Prvý sa venuje životu Dossa pred narukovaním, druhý sa venuje výcviku a problémom s prijatím toho, že nechce zbraň a tretia je už vojnové peklo, realistické a krvavé. HERCI: Vynikajúce výkony podávajúci či už hlavnejší alebo vedľajší. Mňa osobne zaujal okrem skvelého Garfielda aj jeho herecký otec Weaving, i Luke Bracey zo začiatku arogantný no následne priateľský, Palmer polahodila oku, normálne som ju nespoznal, hlavne však Vaughn ktorý podal perfektný výkon napriek tomu, že je známy ako komediálny herec. PRÍBEH: Založený na skutočnej udalosti a super spracovaný. AKCIA: Vynikajúca, drsná realistická a ždímajúca emócie. Gibson je dobrý herec no ked sa postaví za kameru, vytvorí majstrovské dielo a ja pevne verím, že sa pokúsi natočiť aj niečo za vietnamskej vojny.

• 10.11.2016  21:49

Tak tomuto vravím akčný film s prímesou sci-fi. Priam dokonalé herecké obsadenie, skvelé tempo a úžasná réžia. HERCI: Duo Travolta-Cage sú jewdnožnačný ťahúni, dobrý výkon podá aj holohlavec a Gina Gershon. no, a na travoltovu dcéru sa skvelo pozerá, len škoda, že nemá veľa priestoru. AKCIA: Parádna, prestrelky, bitky, výbuchy, nahánačky., všetko dokonalé. PRÍBEH: Výborne vymyslený a spracovaný. 5* zaslúžene.

• 9.11.2016  22:36
    Já, legenda (2007)

Fíha tak toto bolo prekvapivé. Videl som oba verzie a musím povedať, že alternatívna zmysel dáva, avšak tá ktorá vyšla je totálne od veci s hlúpym záverom. HERCI: Tak v podstate celý film stojí na Willovi, ostatné postavy priestor nemajú a kedže tvory sú robené CGI hercov veľa neni. AKCIA: Dobrá, síce krátka a nie veľkolepá ale stačila mi. PRÍBEH: Alternatívny fajn, normálny na milú riť. EFEKTY: New york dobrý, zvieratá a tvory nič extra ale prekúsil som to. Za normálny príbeh by som dal iba tri no za alternatívny to je za päť*

• 9.11.2016  12:26

Absolutne nedotknutý hernou predlohou môžem povedať, že to síce nie je hovadina ale nadšený som nebol. HERCI: Okrem Coopera všetko pre mňa neznámy ale zahrali to dobre. AKCIA: No asi prvýkrát čo ma epické veľkolepé bitky nejak nenadchli ale nevadí, dalo sa na to pozerať. PRÍBEH: Keďže som hru nehral, neviem nakoľko je verný hernej predlohe ale mne prišiel dobrý aj keď ako som už viackrát povedal, oňho mi vo filmoch až tak nejde. EFEKTY: Nádherné, tu som bol fakt nadšený, či už to boli orkovia, prostredie, či budovy. Za mňa 3* a * pridávam za Durotana, ten ma zaujal z celej plejády najviac

• 7.11.2016  22:00

Fúú úľava. Zo začiatku som sa bál, že to bude ako Miami Vice ktoré pokladám za Mannov najhorší film(dokonca i Hacker sa mi páčil.) HERCI: Tu odviedli všetci dobrú prácu, no samozrejme Pacino a Niro sú hlavný ťahúni a ide im to super. Kilmer a Sizemore slušne sekundujú, akurát Fichtner a Portman nedostali veľa priestoru čo je škoda. AKCIA: V podstate je tu jediná naozaj akčná scéna ato dlhá prestrelka s policajtami, má grády, je deštruktívna a úžasná, skrátka pravá Mannovská. Rozhodne špička čo sa týka filmov o lúpeži. 5* ako bič.

• 29.10.2016  21:56

Hodnotenie tomuto filmu nezodpovedá ani zďaleka. Nepoviem, že si to zaslúži extra percentá ale okolo 75 by si to zaslúžilo mať. HERCI: Okrem Malfoya pre mňa úplne neznámy ale svoje role zahrali presvedčivo. AKCIA: Vzhľadom na typ filmu sa okrem jednej super bitky na začiatku dočkáme už iba pár lapačiek, no sú spracované dobre. PRÍBEH: Mne osobne sa veľmi páčil prerod z krutého rímskeho vojaka na Ježišovho následovníka. Bolo to podané priam bravúrne. Film si zaslúži 4* ale kedže vidím aké má hodnotenie dávam rovných 5.

• 26.10.2016  21:31
    Anthropoid (2016)

Nato, že to točil britský režisér, musím povedať, že klobúk dole. Naozaj pekný a dojímavý film videný v kine.Fakt silné emócie, niektorý ľudia dokonca plakali už po polke filmu. HERCI: Veľmi som sa bál aby Jamie "GREY" Dornan nehral Gabčíka a našťastie sa tak nestalo a roľa Kubiša mu sadla výborne. Samozrejme Cillian Murphy ako Gabčík je podaný naozaj výborne, nedá sa tak ľahko rozhodiť a pôsobí skúsene. Anna Geislerová ako pomocníčka podáva fakt super výkon i keď nemá až tak veľký priestor. A aj ostatný potešia svojimi výkonmi, či už britské alebo české obsadenie. AKCIA: V podstate ju tvoria dve sekvencia, prvou je atentát na Heydricha, tá je krátka ale je reálne spracovaná, druhá je prestrelka v kostole, je realistická, drsná, skvelo natočená. PRÍBEH: Založený na skotočnosti a prenesený na plátno veľmi reálne, aspoň čosa atentátu a prestrelky v kostole týka. Dávam tomuto silnému filmu 5 hviezd.

• 21.10.2016  21:45
    Con Air (1997)

Tak tomuto sa vraví akčniak ako sa patrí. HERCI: Všetci podali nadpriemerné výkony no mne osobne sa najviac páčil Buscemi ktorý síce nemal veľa priestoru ale zažiaril. AKCIA: Perfektné prestrelky, výborné explózie, ručná akcia je už na tom horšie ale nevadí. EFEKTY: Na dobu vzniku vydarené. PRÍBEH: Má jednu výhodu a to tú, že na rozdiel od napríklad nedávno vydeného air force one sa neodohráva úplne celý na palube lietadla. Takže sa dočkáme i pozemnej prestrelky a na záver tu máme super naháňačku. PS: Už viem ako dalšiu blbinu skúsim na GTA San Andreas.

• 19.10.2016  22:01

Jedna jediná fakt vtipná pasáž prebehne v prvých minútach, potom sa už iba nudíte, humor o ničom a akcia je slabučká, tá ženská iba vreští, Gibson nič moc nepredvedie a Carradine si vybral zlý film. Takže k úcty k týmto dvom hercom a tomu super fóru na začiatku * dám.

• 19.10.2016  21:07

Jojojojojoj, to čo bolo? Si tvorcovia uvedomili čo točia? Akcia na prd, všetko stojí za nič, logika mínusová, idem zabiť, ženu, vidím ju 3 minúty a trtkám s ňou. Chudák Dacascos a Byron mann, plus to natočil Režisér výborného Bratstva vlka? Ty kokso som z toho paf. Nepozerať, ani za milón.

• 15.10.2016  21:46

Po troške sklamania u prométhea a veľkého sklamania u Robina hooda som sa rozhodol, tento film nevzhliadnuť. S odstupom času som mu dal šancu a urobil som dobre. HERCI: Bale sa do role Mojžiša hodil ako šerbeľ na riť, Edgerton ako Ramses nebol až tak dobrá voľba no čím dalej sa film posúval tým som bol s jeho výkonom spokojnejší, Kingsley, Turturo a Weaver nechápem čo tam robia keď tam majú doslova, že pár minútových skečov, ešte Aaron Paul ako tak. AKCIA: Úplné minimum, v podstate okrem bitky na začiatku a dvoch krátkych potyčiek v prostred filmu sa žiadnej nedočkáme, ani v závere ale tu mi vôbec nechýbala a ten kúsok bol výborný. EFEKTY: Vydarené, nie sú tam nasekané na každom zábere, a okrem asi 2-3 okato počítačových sú fajn. PRÍBEH: Podaný takzvanou typickou scotovou cestou, no spracovaný povedal by som na jedničku. 5* zaslúžene.

• 13.10.2016  18:06

Videl som 9.rotu, videl som priesmyk smrti, veľa ľudí hovorili, že sú tam silné emócie, ja som to kukal a bolo mi to jedno, keď niekto zomrel nehol som ani brvou. Tu som si však doslova okusoval nechty, čo som bol v takom napätí. HERCI: Dokonalý, či už skúsený starý veliteľ, dvaja mladší alebo mladučký chlapec, všetci to zahrali perfektne. AKCIA: Krvavá, skvelá, veľkolepá a prehľadná, výbuchy a deštrukcia taktiež výborné. PRÍBEH: Založený na skutočnosti, smutný, dojímavý, a s nepekným koncom. 5* a keby sa dalo dám aj 10

• 11.10.2016  15:47
    Velký šéf (1971)

Tu sa nebudem rozpisovať a poviem len, toľko, že asi najlepší film Bruce Leeho,

• 8.10.2016  22:01

Dobrý film ale aj dosť silný americký patriotizmus nato, že na režisérskej stoličke sedí Nemecký režisér. HERCI: Ford ako prezident je v pohode, zatieni ho však Gary Oldman ako záporák, zvyšné postavy ma dajak nezaujali a prezidentovej manželke by som vystrelil mozog z hlavy už na začiatku. AKCIA: Okrem začiatočnej super vlámačky do diktátorovho sídla a prestrelky na palube lietadla už nemá nejak extra šťavu ale dá sa, záverečný súboj Forda s Oldmanom sklamal ale v poslednom čase to zažívam snáď u každého filmu. EFEKTY: Typické 90-roky, myslím, že viac k tomu netreba. PRÍBEH: Využitý takmer naplno, aj keď oňho mi ani dajak nejde, som spokojný. Takže Dávam silné 3*

• 7.10.2016  22:36
    Spectre (2015)

Tak je síce pravda, že oproti skyfalu to má slabší drive ale na to akú špinu na film nakydali som čakal niečo zlé a ono to bolo super ako aj iné bondovky. HERCI: pôvodné v pohode, Seydoux potešila a polahodila oku, Waltz ako Blofeld výborný aj keď mal málo priestoru, aj Bautista sa predviedol, akurát Belluci bola tak ospevovaná, že bude najstaršia bond girl a bola na plátne cca 5 minút. AKCIA: To bude asi kameň úrazu a dôvod nízkeho hodnotenie, nie je tak velkolepá ako v Skyfale ale je "len" dobrá. Najviac sa mi páčila autonahánačka a súboj vo vlaku, záverečná mierne sklamala ale fajn. PRÍBEH: Skvelo prepojený s predchádzajúcimi bondovkami. Suma sumárum 5* si to zaslúži aj keď po 3 opakujem, že oproti skyfallu slabšie, teším sa na další part.

• 30.9.2016  22:35

TITS KOMBAT: Tak by som to nazval ja. A žiaľ oproti Mortalu to má polovičnú krásu. HERCI: Mužské obsadenie je v pohode, či už tí vedľajší bojovníci alebo tí hlavnejší to odhrajú dobre a i humornú vložku zvládnu, akurát Eric Roberts mi ako záporák nesedel ani trošku ale v boji bol celkom fajn. Ženské je na tom podstatne horšie. Z tej hlavnej Grupy sa mi páčila iba tá dcéra toho zosnulého majiteľa ostrova a tá s fialovými vlasmi, lenže nemali nejak veľa priestoru, Devon aoki v boji fajn, mimo úplne na grc. no a zlodejku s kovbojkou by som zabil, keby som bol režisér. A to je ďalšia vec, ani jedna nedostala poriadne na prdel a niektoré ich súboje boli smiešne. PRÍBEH: Dajak som ho nezachytil. EFEKTY: Také nemastné neslané. AKCIA: Mužská oki, ženská smiešna, neuveriteľná blbá, akurát záverečná sa dala ale tá je veľmi krátka. Suma súmarum to vytiahlo na slabé 3 hviezdy ale čakal som oveľa viac.

• 12.9.2016  22:55

Jop tak toto bol nárez. 100-krát väčšia pecka jak Avengers 2 a konkurenčný projekt od DC sa môže ísť zahrabať. Hold marvel to so svojimi postavami vie. HERCI: Všetci starý tradične dobrý, Bruhl ako Zemo nemal chybu, Black Panter ma zaujal a teším sa na jeho sólovku. Spidy bol tiež fajn a jeo hlášky nemali chybu, škoda, že mal málo priestoru. AKCIA: Požehnane množstvo a je perfektná i deštrukčná. PRÍBEH: Myslím, že využitý naplno a zaujímavo. EFEKTY: Občas možno 2 či 3 krát som si všimol trošku slabší efekt no bol zamaskovaný rýchlym strihom takže oki. PS: Konečne Black widow dostala na piču, lebo už ma srala ako furt každého nakope a jej sa nič nestane. Jo a hoci to skončilo remízne, teda relatívne remízne, Stark schytal viac a som rád lebo môj top je Steve.

• 10.9.2016  22:55

Nedávno som pozrel film TERM LIFE a bolo to za 3* pretože napriek dobrému hereckému obsadeniu to malo dobrú úvodnú i záverečnú polhodinku, zvyšok filmu bola vata. No a tento CRIMINAL je na tom podobne. Avšak tá vata nie je nudiaca. HERCI: Plejáda sakramentsky známych i trošku menej známych hercov, všetci na jedničku okrem Adkinsa ten nechápem kieho čerta tam robil a taktiež sklamalo nevyužitie Tommy Lee Jonesa. Zvyšok pohoda, a Gal Gadot veľmi polahodila oku. AKCIA: Skvelá a krvavá no je jej žalostne málo, čo zamrzí. Ako celok to pôsobí oveľa lepšie a nenudí to ako už vyššie spomínaný film, takže 4* zaslúžene.