She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Normální nával zlosti (2022) (epizoda)

No musím povedať, že nei tak zlé ako som sa obával po recnziách. Jasné, je za mnou iba 1 epizóda a skurviť sa to ešte môže, ale teraz je to na slušné 3* akurát ten záver je strašne dementný jednak dianím a jednak postrihaním scén.

Kobra 11 - Na mušce (2004) (epizoda)

Partička skorumpovancov má super plán ako sa zbaviť problémov a využiť na to minulosť šéfovej. Našťastie náš nekebabový Turek a Richtár majú dokonalý um a ukážu im zač je toho lokeť. I keď priznám sa, u jednej osoby som nečakal, že bude na zlej strane.

Kobra 11 - Falešné přátelství (2004) (epizoda)

Nadpriemerná epizóda kde sa opäť do hovien dostáva Jochen. Zvrat síce nie je nič extra ale akcia dobrá a záverečná dvojakcia kde máme 1 by 1 bitku a autonaháňačku naozaj poteší. Ale na plný tomu chýba lepšie tempo.

Kobra 11 - Na věky věků (2004) (epizoda)

Historicky prvá a mám taký pocit, že aj jediná epizóda kobry kde sa vracia ten istý záporák (myslím postavou, herecky sa tam objavovali viackrát tie isté ksichty.) Akčné scény fajné, napínavé, konečne sa do univerza dostáva aj obľúbená vedľajšia postava Harthmuta. Dokonca i šerbeľ je tu v pohode. Takže nemôžem inak ako za 5*.

Velké kozy na Havaji (1987)

Boha to bola konina. Pokaiľ by som to hodnotil seriózne, tak odpad, ale keďže ide o pičovinu k pobaveniu, tak dávam slušné 4*, chujovské to je a kozenky pekných slečien tam tiež sú. Len ten had tam bol do počtu.

Tři mušketýři: D'Artagnan (2023)

Verbal to krásne zhrnul. Ja len dodám, že hoci som vo veľa recenziách čítal, že najlepšia je bitka v kláštore s mníchmi, ja osobne za najlepšiu považujem bitku v lese.

Vyproštění 2 (2023)

Skvelé pokračovanie. Jednozáberovka a pasáž v mrakodrpae epická. Záverečná rubačka je slabšia ale vôbec nevadí. Oproti jednotke to ide aj trošku viac do emočne-rodinných sfér, ale bars to nefunguje. Ale celkovo som spokojný. P.S. Pokiaľ sa tešíte na Kurylenko a Elbu, tak kroťte očakávania.

Kandahar (2023)

Ja som spokojný. Gerard chráni istého hošana (u ktorého som si prvých 5 minút myslel, že je to tutovo Joaquin Phoenix) a musia utekať pred bandami do Kandaháru. Film je fajn, akcia nie je nejak veľkolepá ale je dobrá, poteší aj úloha Ragnara, len také menej šťastné ukončenie by som bral viac.

Kobra 11 - Soukromé očko (2003) (epizoda)

Otravák šerbeľ točí kurvenie pánka a nafotí hajzlátov ktorý pracujú pre skorumpovaného cajta, jééé to tu ešte nebolo. Musím priznať, že až teraz si uvedomujem, že colonist má fakt pravdu v tom, že odteraz skoro stále policajt korumpák alebo mafián. Ale stále je to pre mňa moja dobrá kobra a krom debila šerbľa v pohode diel s fajn pasážou na štadióne.

Kobra 11 - Závod s časem (2003) (epizoda)

Bombmajster na scéne a slušná kopa humoru (bowlingová guľa vedie )i napätia. Síce záporák nie je až tak extra ale inak je to cool.