Vikingové - Valhala může počkat (2020) (epizoda)

Pomsta za Lagerthu rýchla a taká nič moc, avšak pasáže v Kyjeve celkom zaujímavé, odhalenie, že Bjorn obrába ďalšiu brázdu funny, Ubbe ide na Island (a možno potiahne aj na "USA"), no a v závere sa dočkáme krátkeho ale slušného útoku kyjevských nájazdníkov na vikingskú dedinu. Celkovo ale slabší diel.

Vikingové - Ledová panna (2020) (epizoda)

Rátal som s tým, že ďalšia epizóda zaberie lúčenie s tou pizdou a nemýlil som sa, okrem infa, že Dir je redy na revenge a toho, že náš Nórsky kráľ Harald dá Olafa do žalára, tak sa mimo kattegat nepozrieme ale napriek tomu, som sa nenudil a pohreb bol naozaj epický, aspoň v rámci serošu.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Dvojka pridala kozy a krvavosť ale našťastie už nešla oproti jednotke na vážny ale takýto uvedomelo jebnutý štýl a to sa cení. Pár smrtí zaujímavých (sekera, dynamit, rezačka) a príjemne ma prekvapila prvá smrť, tam u tej postavy som rátal, že prežije dlhšie alebo dokonca celý film. Uvidíme čo ďalšie diely ale nechutný záver naznačoval, že našich kanibalcov ešte meetneme.

Pach krve (2003)

Slušné vyvražďovacie B-čko s naozaj fajn brutalitou. Dokonca si film vystačil aj bez ceciek a mrdania. Pasáž na vetvách epická  a rehotajúci sa týpek podarený.

Star Wars: Klonové války - Massacre (2012) (epizoda)

Po dlhšej dobe ideme sledovať zápornú stranu, kde je Ventris prenasledovaný Plecháčom a jeho poskokmi a hoci sa ona i jej sestry snažia, tak sa im úbrániť nepodarí. Masaker part toto.

Star Wars: Klonové války - Crisis on Naboo (2012) (epizoda)

Únos nevyjde podľa Banevho plánu, ale Dooku má záložák. Zakončenie Obiho secret misie je síce slabšie ako ostatné epizódy, najmä vyradenie zabijakov je až extrémne rýchle, ale stále za 5*.

Star Wars: Klonové války - Deception (2012) (epizoda)

Obiho akože odjebú aby sa votrel do priazne väzňa ktorý plánuje odkrágľovať Palpatína, akurát neráta s tým, že v jeho grupe je aj náš avatarí kovboj Bane. Spoločne zdrhajú z basy a je to pekná podívaná.