V zajetí mysli (2022)

Priemer s úplne nevyužitým zvratom, ale Lawrencova čisto vážna roľa a Malkovich ako vrahúň predsa len dodávajú body.

Kobra 11 - Křest ohněm (2003) (epizoda)

Po obľúbencovi králikovi, prichádza nie až tak obľubený Richtár v nie až tak podarenom štartovacom dvojdieli, avšak vynahradzuje to záporáková pravá ruka (menovať ho nejdem keďže dnešný politicko korektný svet je schopný aj totok chápať ako cicizmus), perfektná záverečná pasáž na hasičskom aute a nočné vykrádanie. Hej a prvýkrát sa tu objaví legendárna vedľajšia postava kobry 11 a to maestro Hartmuth.

Tchán s tchyní jsou psanci (2023)

Prvá polovica je fakt o držku a v podstate humor stavia an erotickom podtóne ale vtipné to ani zďaleka nie je. V druhej polke už dôjde aj na nejakú akciu (je až na auto naháňačku, priemerná ale dá sa). Jediné čo absolútne nechápem je prečo nevyužili R-ko aj v akcii a prečo aj so záporáčky museli urobiť totálnu pizdu. Ako celok ale na jedno pozretie nespôsobí újmu.

Kobra 11 - Série 6 (2002) (série)

I Ke´d to v priemer vychádza na 4* ja tejto sérii dávam 5* a hor sa na pána Richtára.

Kobra 11 - Rozloučení (2003) (epizoda)

Najepickejší part s králikom. Smutný, dojemný a akčný. No proste tá práva kobrácka zábava.

Kobra 11 - Stíny minulosti (2003) (epizoda)

skvelý diel, kde sa predstaví nielen Kraliková najvážnejšia známosť, ale aj pes Johanes ktorý má alergiu na kokaín. Akčné scény, už len čerešnička.

Kobra 11 - Parta (2002) (epizoda)

Opäť epizóda ktorá síce nie je až tak vymakaná v rámci akcie, ale v rámci príbehu a zvratu je podarená až až. Hotteho predčasná penzia veľmo funny, ale ten slon, to bolo topové.

Kobra 11 - Hluboký pád (2003) (epizoda)

Trošku slabší part ale záver to je parádne a zisťujem, že nie som jediný kto Toma volá Králik.

Kobra 11 - Dokonalá vražda (2002) (epizoda)

Slušne zamotaný diel, tentokrát síce akcia nie je až tak namakaná, dokonca záverečná naháňačka je dosť krátka, ale vynahradí to zamotaný prípad.

Kobra 11 - Modré období (2002) (epizoda)

Nebyť Hoteho vtipné šéfovanie a fajn akcie, tak nie je o čo stáť.