johnsnow

johnsnow

okres Rožňava

• 15.3.2014  18:30
    Gamer (2009)

Jednu * za to ovládanie ľudí ale inak to je volovina jak traky.

• 15.3.2014  18:24
    Evoluce (2001)

Slušné efekty fasa gagy, ja som spokojný.

• 15.3.2014  18:21

Sadlo mi to.

• 15.3.2014  18:17

No tak to sa réžo osvedčil ale spisovaťelka to úplne dojebala. Kto v sérii nechá prežiť nepriateľa? Nikto, ale tu volturiovci prežijú šak prečo nie. Keď sa v sérii dosere jeden diel doserú sa šecki. Odpad a už od nej nikdy nič neprečítam ani nekuknem nech napíše aj fantasy aj neviem čo.

• 15.3.2014  18:06

áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá kurva fix to čo bolo toto? To akoťe po troch dieloch to treba dojebať? Ved to bolo skôr porno mixnuté z telenovelou. Chápem prečo to tak je, režisér má pseudinym jeho pravé meno je kokot lebo iba kokot dokáže sprasiť zničiť a dojebať tak skvelú sériu

• 15.3.2014  09:56

Po 20 minútach som nechápal čo je kto kto je čo a kde je ako alebo akú to má niť? Nie nie som popletený ale tento film je a jediné čo môžem pochváliť je Statham a Deniro ale tak dojebkaný scenár by nezachránil ani Spielberg.

• 15.3.2014  09:50
    D-Tox (2002)

Sly toto si dosral.

• 15.3.2014  09:40

Pokračovanie jak hrom.

• 15.3.2014  09:35

Pastva pre moje oči.

• 15.3.2014  09:33

Ach Statham prečo točíš takéto priemery. Po kuriérovi som nevidel žiadny film s tebou samotným a ked som mal k dispozícii tento tešil som sa. Akcia začne po 40 minútach čo síce nevadí ale ked je proti jednému je brutálna ale ked proti skupine dojebáva to rýchly strih takže u mňa iba priemer. 20. 8. 2017 Skúsil som tomu dať druhú šancu, či som náhodou nedal málo hviezd ale nie. 3* sú podľa mňa akurát, toto Stathamovi nevyšlo a Westovi tiež nie.

• 15.3.2014  09:30
    Pretty Woman (1990)

Romantickým filmom obvykle dávam odpad ale toto sa mi veľmi páčilo.

• 13.3.2014  18:50

Áno i tento diel sa vydaril. Najviac sa mi páčila debata Belly a jej otca ohľadom sexu a potom vborná bitka

• 13.3.2014  18:48
    Exploze (2009)

Ešte, že existuje táto stránka lebo som mal v pláne tento film kuknúť.

• 13.3.2014  18:41
    Není úniku (1993)

Nejak veľa akcie sa tam neukáže ale je vidieť, že na nej film až tak nezáleží, no a keď nejaká príde tak stojí zato. Toto a skvelý Van Damme je to prečo päť *.

• 11.3.2014  19:53
    Neznámý (2011)

Sorry Liam iné filmy sú s tebou cool ale to na mňa išli v polke driemoty a iba posledná štvrtina filmu sa mi páčila úplne aj ked príbeh a zápletka má hlavu i pätu.

• 11.3.2014  19:49
    Moje superbejvalka (2006)

Márnosť šedivá kamoška mi to odporúčila že je to jak superman iba tam je žena. Tak toto má k supermanovi tak blízko ako naša Zem ku Kryptonu.

• 11.3.2014  19:46
    Hancock (2008)

Súhlasím s POMOM je to výborný film to áno a herecké obsadenie je cool ale i mne to skôr pripadalo ako preguel k seriálu.

• 11.3.2014  19:45

Efekty, emzáci a herci fajnový ale tu to končí. Dosť pomalé dejové dianie ktoré sa ku koncu síce rozbehne(najmä od zobratia bojovej lode z 2 sv. vojny. ) ale výsledný efekt to nezachráni. štvrtú * pridávam za to, že je to Berg a jeho Hancock a Kráľovstvo sa mi páčilo.

• 10.3.2014  18:23

A to mňa kludne obeste ale pre mňa pokračovanie ako hrom. A 3 hlavní Volturiovci mi pripadali ako (idem zľava doprava) viktoriánsky debil, moderný debil a blonďatý buzik. Dúfam že v štvorke im poriadne nahryzú do krkov(zarytí fanúšikovia vedia prečo krky.)

• 9.3.2014  11:29
    Válka (2002)

Vynikajúce ale kvoli tomu že je to ruský film hviezdička dole.

• 9.3.2014  11:26

Vynikajúca vojnová dráma. Na konci som chcel plakať.

• 9.3.2014  11:23

Urobil som dve chyby. Za prvé som si myslel, že toto je pokračovanie Ritchieovho Sherlocka a za druhé Ritchieovho Sherlocka som pozrel predtým. V polovici tohto filmu ma napadlo sa opiť ibaže nepijem tak som to musel pretrpieť. Ale jednu hviezdu dám za snahu od asylumu skurviť další super film.

• 9.3.2014  11:20

Dokonalý film. Downey jr ako Sherlock je skvelý a to jeho hovorenie si pred súbojom čo a ako wau. Law slušne sekunduje. Holmes: Tak čo Watson berieš si steak alebo chleba? Watson: Mojich 10 minút už prešlo.

• 8.3.2014  20:48
    Stmívání (2008)

Mna na to nahovorila splužiačka aby som to kukol. Nechcelo sa mi lebo kto to kedy vydel pojať upíra ako romantika ale bysťu páčilo sa mi to.

• 8.3.2014  19:00
    Monstrum (2008)

Čakal som viac ale dalo sa.

• 8.3.2014  18:56
    Iron Man 3 (2013)

Toto nebol film toto bolo majstrovské dielo. Skvelý Kingsley, armáda iron manov a kanonáda humoru. Spokojnosť

• 8.3.2014  18:53
    Iron Man 2 (2010)

Je to dosť naťahané, málo akčné ale Downey to opäť zachraňuje. Michael Rourke ušiel a Johanson no comment lebo by som musel hrešiť ako pohan. A čuranie do obleku bol výborný nápad

• 8.3.2014  18:49
    Iron Man (2008)

Robert Downey jr zahrá čokolvek geniálne a brilantne. Apropo v poslednom čase sa objavujú filmy z holohlavými záporákmi.

• 7.3.2014  18:47

Dlho som rozmýšlal či si to pozriem lebo kamaráti vraveli, že to je úplná pičovina ale nabral som odvahu a dobre som spravil. Omnoho lepšie než starý spider-man a navyše konečne to má i ten rodinný a milostný náboj ktorý cítiť.

• 7.3.2014  18:44

Parádny film ktorému nemám čo vytknúť iba ak trochu nudnejší stred.