johnsnow

johnsnow

okres Rožňava

1 2 3 4 5 6 7 10 19 28 37
    • 27.2.2019  21:06
    Luke Cage - Season 2 (série) (2018)

Čo ti dáva? Prvá seria nemastná neslaná ale toto. tam kde Jessica úplne stagnovala sa tu dosloav dvíha do výšin. Busmaster skvelý, prekvapivé zvraty. Záver riadne prekvapivý. No ja som veľmi spokojný a po blbej Jessice 2 som dostal ďalšiu skvelú Marvelovku v seriálovom šate. Žiaľ ak hulu neprevezme oťaže, tak asi aj poslednú. Teraz hor sa na IF2.

• 25.2.2019  14:24
    Cesta krokodýlů (2013)

Kým tam boli iba krokouši tak pohoda, síce boli nekvalitná CGI a tiež tie ostne ktoré vstreľovali boli od veci ale ten zmutovaný cajt už bol veľa a tam som to vypol. Toto ne.

• 24.2.2019  18:43
    The Demented (2013)

Pozerateľné, s prekvapivým koncom. za 3*.

• 21.2.2019  10:50
    Robocroc (TV film) (2013)

Akurát blbinka na jedno pozretie. nelogickostí nieže tona ale kvadriliarda. No a krokouš meniaci sa na kompletneho robota je dobrá volovina. Ale má to aj pekné baby, žiaľ málo krvavých vrážd, aj tie čo ukážu sú často mimo záber a vidíme len kus krvi. No ale ja som spokojný. Jedno pozretie stojí za slabšie 3*.

• 20.2.2019  19:36
    Upgrade (2018)

Pozrite neuľutujete. Za málo prachov kurevsky veľa muziky. B-čko s poriadne A-čkovým presahom. A Green to je Tom Hardy Austrálie.

• 19.2.2019  13:16
    Overlord (2018)

Vojnový film s prímesou hororu. Síce je v znesiteľnej miere ale kurevsky krvavý. Herci okrem Fitza z agentov a Piloua (Eurona) z GOT neznámy ale uhrali to dobre. Slečinka pekná, efekty tiež, vylodenie vyzerá super, prestrelky krvavé, monštrá tiež hnusné, len ich je málo. Skrátka za relatívne malý rozpočet slušná práca. Za silné 4*

• 18.2.2019  23:06

SPOILER ALERT: Robčo a Jančo vy ste teda páni. Perfektný film toto. Ja neviem čo by som kritizoval, maximálne asi tak to, že tam bolo kus viac dejových liniek a v podstate hlavný záporák sa ledva ukázal. Detaily premakané, mlátičky skvelé, motorball brutálny, občas drsná scéna podobne ako vo Venomovi teda prispôsobená PG-13 ale predsa. No a to, že hrdinkin frajer umrie, bude oživený a predsa zase umrie som už vôbec nečakal. Čo by som ale ešte nie, že vytkol ale nedá mi nespomenúť, že Mahershala Ali aj Jennifer Connely nemali veľa priestoru. Za silných 5*

• 17.2.2019  21:10

vydarený akčniak. Celkom krvavý, slušne zasadený do prostredia mrazivej kanady, síce tej akcie je menej aj bitiek nie je veľa a sú krátke ale majú dobré scény skillov alebo nápadov(pasca na medveďa je topka) Za silné 4*. Momoa je borec. Ale s trojzubcom mu to šlo lepšie.

• 16.2.2019  23:51
    Patient Zero (2018)

Keď som videl trailer povedal som si, že to bude dobré a prinesie do zombie žánru čosi iné. To, že to prinieslo nové veci je pravda. Páčilo sa mi ako to funguje, výsluchy boli fajn, herecky tiež dobré, krvi je tam dosť aj akcia má grády aj ke´d má kus rýchly strih. Čo sa ale nepodarilo je to, že celý film je tresnutý do bunkra a mimo neho sa čekneme iba vo flashbackoch aj to ich je len pár. No a Tucci prekvapil najviac, som si nemyslel, že stvárni tak drsného záporáka na jedničku ale zvládol to. Otvorený koniec nechápem a duplom nechápem prečo sa britský film celý odohráva v Amerike.

• 13.2.2019  14:49
    Java Heat (2013)

Slušný priemerný akčniak s prostredia Jávy. Amík a jávsky cajt verzus Mickey "elastický ksicht" Rourke. Rozhodne Rourkovi rola sadla aj policajt sa dal len ten Lutz nevyzeral na mariňáka až tak dôveryhodne ale biť sa vedel dobre. Za 3*

• 12.2.2019  21:41

Nuž film sa nesmie brať vážne, pretože je to C-čko jak sviňa. A tie nelogickosti a stupidita nemcov nemajú chybu. No ale zase nie všetko je kvalitka. Za tri hviezdy slabšie.

• 6.2.2019  16:50

Šmakocinka od Wooa. Slušná akcia, výbuchy, humor, Travolta je brutálny psychopat, Slater sa tiež hodí do role, slečna policajtka šumná. Ja som spokojný a dávam plných 5*.

• 4.2.2019  22:43
    Cliffhanger (1993)

Film môjho detstva. Skvelý Sly, dobrá akcia, až teraz zisťujem, že tu hrá Yondu, no proste dobrý movies jediné čo my chýbalo boli ručné súboje. Ale prostredie hôr a napätie to vynahradilo.

• 2.2.2019  22:37
    Monstrpavouk (2013)

Dobrá sci-fi komédia. Je to vtipné i dramatické, efekty vcelku slušné, pekné baby, skvelú dvojku amíka a mexičana. Som spokojný.

• 2.2.2019  21:21

na jedno pozretie dobré. Príroda je pekná, len mohla byť využitá viac, DeNiro a Travolta sú dobrá dvojka, postavy im veríte, len ma sralo, že sa furt navzájom chytajú a potom zrazu jeden sa oslobodí je na koni o chvíľu druhý a tak to pokračuje. K happyendu samozrejme ale prekvapivo nie až tak blbému. Takže 4* dám.

• 2.2.2019  13:36
    Vrána (1994)

Teda to bol movies. Je síce pravda, že poznačený tragédiou a smrťou dobrého herca Brandona Leeho. V roli je však perfektný a v podstate všetci herci dajú do toho veľa, atmosféra a hudba majú šmrnc, akčné scény super, len mohli byť o niečo krvavejšie ale nevadí. Za silných 5* uvidím ako an tom budú ostatné filmy ale neverím, že lepšie.

• 31.1.2019  23:47

Mega žranica. Dobrý príbeh, super súboje, slušné prestrelky. Proste B-čko jak sviňa, čo sa na nič nehrá a šlape jak hodinky.

• 31.1.2019  19:56
    Laserová mise (1989)

Mário to čo bolo. stačilo mi vidieť prvú akčnú scénu a skončil som, ťiadne zvuky úderov, brokovnica znie ako samopal, no proste humus.

• 30.1.2019  16:21
    Jessica Jones - Season 2 (série) (2018)

Pomalšie, ukecanejšie, neakčné, teda nejaká tu je ale je na milú riť. Jediné čo potešilo bol flashback a prekvapivý koniec. Inak nič. Za slabšie tri. Snáď tretia séria bude lepšia. Jo a Kilgrave sa objaví ale krátko

• 28.1.2019  18:23
    The Punisher - Season 1 (série) (2017)

Tak toto bola žranica vážený. Obyčajný týpek, vyzbrojený iba gunnami, päsťami a nožmi, bez žiadnych superhrdinských dodatkov a napriek tomu porovnateľné s druhou sériou Daredevila. Akurát to malo trošku menej akcie. A chválim aj humor ktorý do niektorých situácii veľmi dobre zapasoval. No a krvavosť a brutalita je samozrejmosť.

• 28.1.2019  18:20
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Not bad. Čakal som, že to nebude až tak dobre spravené, najmä som sa bál ako tam zapadne slečna pijanka a boxer "kávičkár" našťastie to dopadlo viac než skvelo. Daredevil a Fist sú super, Cage je v pohode a doťahovanie s Fistom je brutus. Jess neotravuje iba nasáva. Záporáci super, hoci Ripleyovej postava je odjebaná veľmi lajdácky. Prepojenie to malo super, no neviem čo vytknúť, asi možno ešte to, že 5 záporákov a málo priestoru dostali. Inak spokojnosť.

• 28.1.2019  18:15
    Iron Fist - Season 1 (série) (2017)

Po nadpriemernej ožranici(detektívke) a priemernom boxerovi prichádza Fist. Hoci je o niečo slabší než Daredevil je to akčné, krvavé, je tu super záporák Faramir, Akcia skvelá i príbeh dobrý a koniec veľmi dobre spravený, normálne, že tak neistý a napätý vidieť druhú sériu som nebol už dávno. The hand vylepšená bola kus taká no nesadlo mi to ale to je asi jediná výtka. Za 5*

• 28.1.2019  18:12
    Luke Cage - Season 1 (série) (2016)

Tento seriál je asi najslabší. Cage bol v Jessice dobrý ale tu je to hrozné. Proste si dáva "kávu" kecá a udeje sa doslova hovnisko. Dej je preťahovaný jak sopeľ. Čo by nevadilo ale skvelého Mahershala Aliho po polke série vystrieda jeden ksindel ktorý nemá charizmu ani rešpekt ani nič. Akcia slabá, ak nerátam tú v chodbe a tú v bare, čiže asi dve skvelé scény v 13-dielnej sérii. No sklamanie jak hrom. A vôbec nie preto, že väčšina hercov bola černochov. Vykreslenie harlemskej komunity bolo skvelé. Ale viac ako tri nedám tak snáď sa druhá séria napraví.

• 28.1.2019  18:08
    Daredevil - Season 2 (série) (2016)

No tak toto je mazec. Mastenica jak sviňa, najprv s punsiherom a gangstermi, potom príde Elektra a Hand a ide sa nato. Krv, akcia, Punisher a jeho mastenice, najmä bitka v base, oveľa lepší Kingpin na malom priestore. Proste parádna séria a oproti prvej vyšperkovaná do dokonalosti.

• 28.1.2019  18:04
    Jessica Jones - Season 1 (série) (2015)

ukecané jak Pilcherovej filmy. Avšak Kilgrave je skvelý záporák a hoci je akcie menej tak je dobrá, celkom krvavá, občas potešia zvraty, Cage tiež(škoda, že vlastní seroš si tak pokurví) no a Jessina ségra je kosť. By the way asi prvý seroš o superhrdinoch kde sa jebe na plné pecky. Za slabšie 4*

• 28.1.2019  18:01
    Daredevil - Season 1 (série) (2015)

Zo začiatku skvelý seroš, s brutálnymi akčnými scénami a super príbehom. jedine Kingpin je mínus keďže D'onofria nemusím. Avšak po vymlátení ruských bratov to stratí na tempe i akčnosti a až posledný diel sa opäť rozbehne. Škoda ale našťastie to druhá séria zachránila.

• 27.1.2019  17:55

U tohto filmu sa nevyhnem dvom sklamaniam, prvým je to, že som si ho pozrel až teraz, čo je škoda, lebo je super a druhým je to, že má veľmi silnú romantickú linku, ktorá zaberá veľa stopáže, hoci je dobrá ide tu hlavne o akčný film. Krom toho, je ale všetko na skvelej úrovni, či už akcia, príbeh herecké výkony, možno iba Howard je trošku nevýrazný záporák. Ako celok však slušný akčniak a záverečná akcie mohla byť kus dlhšia ale som veľmi spokojný a nebyť tam toľko veľa tej romantickej linky dám 5*.

• 26.1.2019  16:44

No už keď som videl, že režírovať bude Moore, tak som bol kus skeptický, ale keď som videl, že scenár píše Skip Woods, vedel som, že to bude hrúza. Našťastie to Moore dokázal podať aspoň ako slušné B-čko a dokonca nepresiahol rozpočtom stovku. No ale ono to žiadna sláva nie je. Naháňačka ulicami Moskvy je super a je dlhá ale inak to v akcii za veľa nestojí, McClane sa nedostane do nejakej zapeklitej situácie kde musí využiť Terminátorovský skill a aj príbeh je čisto B-čkového rangu. Herecky to tiež nevyniká, jo a sú tu iba prestrelky, na ručnú akciu sa jaksi vykašľalo. Dávam tri hviezdy a oproti predchádzajúcim dielom prepad jak fras. Sa ani nečudujem, že Willis za rozhodol po tomto filme vrhnúť na videofilmy. Zarobí a nenadrie sa.

• 24.1.2019  22:35

Išiel som do tohoto s očakávaním nejakej blbiny. A je to pecka. Dobrá rozprávočka s dobrými efektami,slušnou akciou a hoci je celá prispôsobená deťom nesťažujem sa. Herecky tiež super, obzvlášť Franco a trio čarodejníc, ale bavila ma aj tá opica a bábika. Raimi toto ti vyšlo, dávam silné 4* a pokračovaniu by som nebránil.

• 24.1.2019  13:16
    Konzultant (2013)

Nečudujem sa, že to má tak slabé hodnotenie. Ono obsadenie je super ale okrem hlavnej päťky majú zvyšné tváre doslova šteky. To že sa tu jedná o drogový biznis je okrajové, lebo 80 percent času sa v prvej polovici rozprávajú o sexe až ma to sralo. Druhá polka sa už našťastie rozbehne, začne mať grády a začne sa i kilovanie. Síce je kus ťažšie presne pochopiť dej ale dá sa to(aspoň myslím, že som ho pochopil správne). No a za veľké plus považujem, že film nemá Happyend, čo ma príjemne prekvapilo. Takže dal by som silné dve* ale za ten koniec nečakane zlý dávam tretiu. Ale viac to už nepozriem.

1 2 3 4 5 6 7 10 19 28 37