Úkladná vražda (1987)

Dosť slabý film. pritom sa to dalo urobiť tak skvelo avšak traja záporáci(doslova IBA traja) neznamenajú veľa akcie hoci je viac než dobrá a nayvše ani jeden z nich nepôsobí nejakým drsným dojmom ale na to ani nemajú priestor. Nebyť Bronsona dám iba 2*. Ale pozerateľné to je.

Murphyho zákon (1986)

Typická Bronsonovka. Viac kecov, menej akcie ale slušnej a krvavej, mladá zlodejka nadáva jak besná a prekvapivo je hlavným záporákom žena čo u Bronsona nebýva zvykom. Mne sa film páčil a ten záver v baráku mal grády aj pár prekvapení. Za silné 4*

Zločiny mužů (1984)

To je jak možné, že som tento film neohodnotil šak som ho videl asi pred dobrými 4 mesiacmi. Je to skrátka slušný thriler s perfektným Bronsonom, relatívne slušnou akciou ktorej je síce pomenej ale je super. Takže za silné 4* a ten doktor bol teda riadny hajzlát.

Přání smrti (2018)

Rozhodne vydarený remake. Síce o niečo slabší a snažiaci sa ísť po viac dramatickej linke čo síce nie je zlý nápad ale Willis sa na to nehodí. proste Bronson vedel hádzať smutné ksichty, ale Willis nie. Čo sa týka akcie tak som spokojný, je dobrá a krvavá ako je na Rotha vraj zvykom, keďže toto je prvý film od neho ktorý vidím. takže ak by došlo k dvojke tak viac akcie a menej dramatickej vsuvky. za 4*

Přání zabít 5 (1994)

Piaty diel ostáva pri štvrtom smerovaní. teda akcia miesto thrileru. avšak je je pomenej a nie je až tak nápaditá ako v štvorke. Ale vyradenie toho dementa s loptou bolo super. Za 4* a hor sa na remake.

Touha smrti 4: Tvrdý zákrok (1987)

Štvrté prianie prechádza už do čisto akčného žánru a pre mňa je to vítaná zmena. kopa mŕtvych, občas kvalitné likvidácie mafošov, prekvapivý zvrat a samozrejme Bronson ktorý šecko vykiluje na pána. za 5*.

Osudná štvanice (1987)

Béčko jak vyšité zo slušnou akciou a prekvapivo kladnou roľou Ironsidea. Na jedno pozretie ideálne.

Uzavřený případ (2011) odpad!

veľká americká lúpež sa mi páčila ale tu je síce plejáda známych hercov ale čo z toho keď nemajú čo hrať a čo sa týka Tatuma s tým fúzikom vyzerá riadne debilne.

Opravdoví muži (1987) odpad!

riadny fekál toto. debilný humor, o ničom akcia, navyše nelogická jak sviňa a často nelogicé rozhovory a v podstate všetko. Nuda ja k hrom.