Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární

Recenze (1 138)

plakát

Na západní frontě klid (2022)

Zbtyečně dlouhé, zpracování mě neislovilo ani nebavilo. Prostě za mě spíše ne. Opět haafo nelogičností, hmm

Metro Manila (2013)

Vlastně překvapoivě dobré, pěkná směsice, věrohodné, podívání se za hranice Evropy, přitom emocionální, sociální drama včetně detektivní trochu gangsterky. Jo, podle mě dobře namíchanej mix.

All inclusive (2022)

Jako hodně slowmo, hodně real, hodně prázné chvílem, festivalový film, ale ono to vlastně na konci a pocitově po filmu skvěle funguje, jak píší další recenzenti. Jen je třeba být dobře připraven. Kdo se přizpůsobí, bude odměněn. Je to kouzelně namíchaný lektvar, kterému musíte dát volno k procítění. Ale super zábava to určitě není :)

Angličanka (2022) (seriál)

Kýč a patos dobrý, krajinky dobrý, zajímavé tempo jednotlivých dílů a vůbec nevšednost poskládaného toku děje, to vše působí poměrně originálně. Ale je to pro mě příliš nesourodé a skutečně příliš romanticky patetické to zběsilé zabíjení a potkávání a střílení z luku za keř atp.

RRR (2022)

Nakonec velká paráda. Tarantino s Bídníkama?  taky vlastně Pomáda či Rambo? Prostě parádní Bollywood. Celou dobu zábavné, vtipné a vlastně se na to kouká pěkně. Kýč, který se nějakým zvláštním milým způsobem dá snést. A zároveň skvělá filmařina. Teď jen vědět, jak moc vážně Indové tyto filmy berou.

plakát

Avatar: The Way of Water (2022)

Prumerny akcni film a akcni sceny stridaji nadprumerne vizualni krasy, emoci a vlastne prirody a la dokumenty attenborough...no proste..precenovane klasicke klise a skutecne nic noveho...posledni tretina byla jiz vylozene nudna..

plakát

Na nože: Glass Onion (2022)

Zklamání obrovské, původní Knives out byl genilální, či mi něco uteklo? Byl to film roku, moderní, chytrý, všechno. zde mi vše chybělo, paběrkovalo na 10 černoušcích a vůbec, nebylo ani chytré ani zábavné ani originální, ani ty průměrné 3 hvězdy nemohu dát. Neskutečný sešup.

Ten den přijde (2016)

Drsné, autentické, bolestivé, možná trochu přehnané, ale bolí to a nedívá se na to pěkně. Alespoň happy end pomůže.

plakát

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Ano, díky bohu tam není příliš vlezlého moderního trapno humoru a vůbec té běžné pohádkové trapnosti je tam méně. A tak poklidně potěší a nenaštve více než jiné zbytené česká pojhádková díla.

plakát

Velká vánoční jízda (2011)

Precenovana mimonska prilis zbesila pohadka. Chybi vanocni pohoda a nejake normalni detske kouzlo...

Ovládací panel