Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Dokumentární

Recenze (1 031)

plakát

Díra (2019) 

Španělská špatenka,aj aj. Je málo filmů, které by šly od první minutu níže a níže a délka 1,5 hodiny byla nekonečná. Vítejte. Pseudo španělský horor pro intelektuály. Ha ha.

plakát

Dokud se tančí (2019) 

Tak trochu klasický romantický scénář pro homosexuály s následným skrýváním, obviňováním atd.Zde však navíc přidaná hodnota v podobě zajímavého tance, pěkného vhledu do tamějšího života plus poměrně snesitelně optimistický závěr :) Jen půl hodinky méně prosím příště ..

plakát

Chlast (2020) 

Příjemná komedie s příjemným obsazením i hereckými výkony a pozitivem na závěr. Ale je jo, ale topka to nebude.

plakát

Nikdo (2021) 

Sice tak příjemně krátké, ale přesto od půlky už dojde stereotypu a vše se opakuje. Fajn, že akce má humor, ale na 50 % špatný. Na Tarantina či Richieho stále krátké, ačkoliv moderní zajímavé pojetí je znát, ale... na maximum to má poměrně daleko, ačkoliv díky za tyto originální nadprůměry.

plakát

Chicagský tribunál (2020) 

Vtipné, poučné a především začátek strhující. Někdy příliš přehrávané a teatrální, ale i přesto povedený počin, ačkoliv těch u soudních věcí a snímků najdeme určitě lepší a propracovanější. Zde i humor a moderní pojetí, ale proč ne..

plakát

Problémissky (2020) 

Koruna dobré. Zde od paní režisérky nemastné neslané jak kdyby bez filmařského talentu, ale i znalostí. Fádní podivně sestavěný příběh, resp. scénář. Toto je nepovedené a velká nuda, ale především a jen díky režii a zpracování.

plakát

Rytíři spravedlnosti (2020) 

Velice zajímavě namíchaný snímek, který jako celek poměrně funguje. Přitroublí ajťáci vedou komediální část, drsný voják tu akční a dcera tu dramatickou a rodinnou. Hmm. Ale pak to nedělejme dramaticky dlouhé a přehnaně akční a tak trošku vše přehnané. Mix dobrý, jen nevím zda dobrým poměrem ingrediencí.

plakát

Žaluji! (2019) 

Moc věrohodné a přívětivé zpracování historického tématu. Polanski to špatné a škaredé neudělá, to se musí nechat. Nevadilo by mi o půl hodiny méně, ale i ty dvě hodiny se dali s odpovídající gradací zvládnout. Pěkný počin s přínosem historických nových znalostí a informací. Aneb typický příklad jak z malé jiskry a dostatečně silné vůle a pomocí okolností a inteligence zažehnout pořádnou hranici.

plakát

Misery nechce zemřít (1990) 

Zcela a čistě 4 hvězdový film. neublíží, potěší, ale za život ho již podruhé vidět nemusím. Dobrý nadprůměr.

Reklama

Reklama