mira.l

Papicha (2019)

dopsat

• 12.8.2020  19:52
    Navajo Joe (1966)

Jejeje, tohle moc nefungovalo ani jako spaghetti western. Chvílema jsem se styděl za westerny.

• 11.8.2020  19:49
    Narušitel systému (2019)

No ty vole ... Helena Zengel sice asi předvedla geniální výkon, ale TOHLE mít doma, tak jdu asi brzy sedět... aneb nevíte přesně, jestli chcete děti?? Podívejte se na tohle a budete mít o spoustu starostí míň... Dvě hodiny čumim na jednu afektovanou voječenou desetiletou píču, kterou nikdo není s to zpacifikovat, abych věděl hovno, jak to vlastně sko(n)čilo?? Původně jsem uvažoval o jedné hvězdičce za ten výkon hlavní představitelky, ale po tom "konci" fakt ne. A stejně by mě zajímalo, jak by si s takovým stvořením poradilo takové řekněme 14. až 16. století. To by nebyl asi film na dvě hodiny, tam by bylo hotovo zřejmě velmi rychle.

• 10.8.2020  19:31
    Poslouchej (2019)

Tak jedna * za snahu. Český pokus o cosi jako horor, který ostal někde na půli cesty. Úvodní hádání té dvojice mě moc nebavilo, pak se to trochu rozjelo, no ale jak do toho vstoupil duch (ještě že nebyl svatý), tak to šlo celý nějak do kopru. Jak Adama dostala od karavanů přes les do auta? Kdo sešrotuje celkem slušně vypadající auto, aniž ho prohlídne?? A to odhlídnu od toho samotného nápadu. Jak říkám, na půli cesty...

• 9.8.2020  19:51

Komentář č. 1111 je ... velký špatný. Už to tu vypsalo dost lidí přede mnou, nebudu se opakovat, ale nějak jsem čekal, ať je konečně konec. A to asi není dobře. Ono i z té tatranské přírody toho rady moc vidět není.

• 8.8.2020  19:37
    Hrobník (TV film) (2009)

No... vzhledem k tomu, že Škodné jaem dal dvě, tak tady o jednu přidám, i když je to asi trochu nadnesené. Nedostatky tohohle do značné míry ochotnického spolku už tu vyjmenovány byly nejednou, tak se opakovat nebudu.

• 7.8.2020  20:08
    Rebelky (2019)

To bylo tak blbý a nudný - asi do poloviny, že mě to v druhý půlce začalo bavit docela dost:). Po nějaké době jsem se zase rád podíval na Cécile de France, která je pořád krásná ženská. O ostatních dvou už se to tak jistě tvrdit nedá, nicméně velmi vhodně se doplňovaly:).

• 4.8.2020  19:32
    Clara cet été là (TV film) (2002)

Tak tohle bylo vcelku nudné. Že obsazení nebylo dvakrát sympatické, to už tu uvedeno je, děj taky nic moc a aby to bylo stylové, tak závěr je ... vlastně žádný. Děkuju pěkně, ještě že to bylo tak krátký.

• 2.8.2020  19:56
    Psychobitch (2019)

Tak musím konstatovat, že norština je sice zajímavá hatmatilka, koukat na zasněženou krajinu v polovině letních prázdnin je taky zajímavé, ale jako film mě to teda nějak nezaujalo.

• 1.8.2020  19:29

Pro třináctisté dodnocení jsem si vybral velmi dobře. I když Amelie byla hlavně zpočátku tak trochu na pěst:), tak tohle byla krása především po vizuální stránce, ale i výkony obou dětských herců byly velmi přesvědčivé. V neposlední řadě i docela vydařená hudba. Jo a nejzajímavější stejně byla přeprava krávy vrtulníkem v podvěsu:).

• 1.8.2020  03:01

Jediným mírným pozitivem téhle slátaniny byla Lena Headey, ale ani ta mě nepřiměla k nějaké hvězdičce, protože to byla taková kravina, že zkrátka bohužel, Lena promine...

• 30.7.2020  19:43
    Podfukáři (2013)

Mélanie Laurent protentokrát promine. Ale měl jsem co dělat, abych tuhle grandiózní "magickou" pitomost vůbec dokoukal.

• 28.7.2020  19:30

No podívat se na to dalo, ale myslím, že za dva týdny nebudu vědět, že jsem to někdy viděl. Ničím mimořádné.

• 27.7.2020  19:55

?? Proč to vzniklo, o čem to bylo, co to má světu dát??

• 27.7.2020  02:29

Asi je umění zahrát takovýho dementa, ale tohle nějak není moje krevní skupina. Hmmm-hmmmmmmmmmmm. Ten ksicht á la Táborský mě asi bude nějakou dobu strašit. A fakt je v JúEsEj reálně možný, že takový individuum někdo propustí zpoza dostatečně vysokých zdí na svobodu??

• 26.7.2020  03:35
    Annie (2014)

Chvíli se mi to zdálo pěkný, chvíli docela "americky předvolebně" trapný, občas docela slušná hláška, Quvenzhané Wallis (kdo jí sakra to jméno dal??) výborná, celkově takové slušné, velice slušné tři.

• 25.7.2020  03:28
    Mami! (2014)

No to jsem si zas dal. Rozeřvaný, voječený dvě a čtvrt hodiny. Synáček na přesdržku celou dobu, paňmáma nebyla o nic lepší a ta třetí do mariáše, tajemná učitelka odnaproti, která než řekne "kombajn", tak je po žních, tak ta to taky měla v tej vembeřici nějaký pobóchaný. K tomu připočtěme obraz na zhruba polovině obrazovky "na výšku", a ani jinak asi excelentní herecké výkony mě něpřimějou k tomu, abych tomu dal nějakou hvězdičku. Docela utrpení to dokoukat, i za použití občasného rychloposuvu. Je mi líto.

• 23.7.2020  19:50

Tak já nevím. Takové nijaké, divné. Dalo by se to dějově zvládnout asi tak za hodinu až hodinu deset. Bylo dost dlouhé, roztahané, nudné a přitom bych řekl, že tam některé klíčové scény, které mohly být dost silné, prostě chybí. A ten konec?? Tak tam asi Lorně šiblo dočista. Aby to skončilo vlastně nijak.

• 16.7.2020  19:53
    Eloïse (2009)

Už to tady někdo napsal, být ženská (a lesba), asi bych se od Eloise těžko odtrhnul(a) :). I druhá hlavní představitelka byla velice koukatelná, ale Eloise byla krásná holka. Zajímavé drama o pár dnech životního štěstí, které ovšem byly těmi posledními, protože přece holky s holkama, to se nesluší, že matko?? Rozhodně jeden z těch výrazně vydařenějších filmů v tématu.

• 8.7.2020  19:29
    Nikdy nejsme sami (2016)

No ty woe, co tohle zase bylo?? Jeden větší magor než druhej. Byl tam někdo normální?? Ne, nebyl. Mělo to nějaký děj?? Ne, vlastně nemělo. Byl to nepříliš souvislý řetězec jakýchsi situací, tu barevně, tu černobíle. Celé to bylo o hovně, asi jako to šťourání páně Rodenovo v exkrementu.

• 7.7.2020  19:55

Průměrný, ničím výjimečný, snadno zapomenutelný film.

• 3.7.2020  19:37

Teda to je ale pitomost... ani se nedivím současnému hodnocení 38%... Takže jedna hvězdička za kostýmy a druhá za jednu z mých slabostí - těch nemnoho záběrů Rebeccy Hall. Za víc to fakt tak nějak nestojí.

• 1.7.2020  03:18
    Joker (2019)

Asi poslední podobná debilovina, ověnčená mnoha cenami, kterou jsem viděl, byl Birdman. A teď ... tohle. Jestli měl J. Phoenix za něco dostat Oscara, tak jistě za Walk the line, protože i když tohle sehrál bravurně, tak pokaždý, když se začal tlemit jako idiot, jsem si říkal "tak už konečně chcípni!!" Fakt nechápu, co krom výše zmíněného výkonu tenhle kýbl hnusných, odporných a přitom ve většině stopáže nudných psychohoven poslalo tak vysoko. První půl hodiny se neděje vlastně nic. O jistých logických trhlinách (zastřelí 3 chlapy v metru, nikdo nic neslyšel, neviděl; v nemocnici udusí mámu polštářem a ... nic; co udělal s tou černoškou, těžko říct...) tak nějak pomlčím. Už delší dobu jsem nějakým filmem nebyl dalo by se říct tak zhnusenej.

• 30.6.2020  03:30

Studená válka, Berlínská teď na spadnutí, britská rozvědka, KGB, do toho Američani... se přiznám, že jsem v tom měl dost chaos... jediná věc, která se mi potvrdila - už po několikáté - ve filmu z takového prostředí se nedá věřit nikomu, každý hraje proti každému. Charlize Theron celkem dobrá, jedna slušná asi sedmiminutová bitka, ale celkově... jako fakt šlo celou dobu vlastně o hodinky?? Zase tolik mi to z toho čelist nepoklesla.

• 28.6.2020  19:13
    Žena v černém (2012)

Ne, fakt nevím, proč jsem to stáhnul. Ale zase už vím, jaké to je, když hodinu a půl trvající film zdá se býti nekonečným. Ani jsem se nesnažil pochopit, co měly znamenat všechny ty děti a jiné postavy neustále se někde zjevující. A nakonec všichni šťastně umřeli, odešli po kolejích a jestli neobživli, jsou šťastně umřelý dodnes. No ty woe.....

• 27.6.2020  20:00
    Leon (1994)

Tak tohle je ten legendární Leon?? To jako fakt?? 89%, 33. nejlepší a 55. nejoblíbenější film?? Lidi neblbněte... Mám ve zvyku si vždycky u filmu zobrazit všechna hodnocení a pak si sjet zcela dolů. U tohohle se tam někde píše o filmu, "který se tak moc odlišuje od reality, od mého pohledu na svět, od základních pravidel mého uvažování", případně "Nepravděpodobné, blbé, nezáživné" nebo "To má být jako vtip? Z tý nebetyčně stupidní kraviny jsou tu lidi fakt tak odvařený? Přehrávající Oldman trapnej jako logický díry v celym filmu". A mně nezbývá než souhlasit. Zkrátka a dobře, od začátku je to z hlediska aspoň přibližné reálnosti celý podivný a někde od času 1h a 25 minut to jde s armádou po zuby ozbrojených policajtů, co si nejsou s to poradit s jedním chlapem a jednou holkou, do sraček úplně. Dvě hvězdičky za Natalii Portman v její první roli, kterou sice zahrála velmi dobře, ale tím to končí. Ten afektovanej feťák, co furt žral prášky stylem něco mezi strnutím šíje a epileptickým záchvatem, to byl jako fakt policajt? To bylo pro mě asi nejpřekvapivější zjištění celého filmu, ze kterého už nikdy nechci znovu vidět ani políčko.

• 25.6.2020  19:52
    Drž hubu! (2003)

No není to špatný, ač Quentin je po většinu filmu napřesdržku, ale víckrát to vidět nemusím. Těch aktuálních 84%... já nevím... že by Jean Reno??

• 13.6.2020  03:18

Když nad tím tak uvažuju, tak co na tom vlastně trvalo přes dvě hodiny?? Přišlo mi to jako docela natahovaná reklama na zrušení trestu smrti. Kdo "vraždil", jsem si začal myslet někdy od zmínky o Constanciině leukémii.... Jen mi nějak nebylo jasné, jestli to všechno zainteresovanými "stranami", abych tak řekl, bylo vymyšleno přesně takhle se všemi kroky a důsledky. Proč z toho mám pocit, že někdo někoho ve finále vojebal a udělal, co udělat neměl, či neudělal, co udělat měl. Pravda, koukal jsem na to při třetí noční, kdy už ten itelekt není úplně nejbystřejší, ale prostě mi to připadalo, že takhle to asi minimálně u jedné "strany" tak úplně v plánu nebylo. No, abych tomu přišel na kobylku, bych to asi musel vidět ještě jednúc, a to musím říct, že mě to vlastně zase až tolik nezajímá, jednou stačilo.

• 12.6.2020  03:11

81%? Za dvě a čtvrt hodiny keců o tom, jestli budou bydlet v N.Y. nebo L.A. a s kým bude fakan?? Že Scarlett vypadala spíš jako chlapec bych snad i překous, ale ještě šerednějšího chlapa by nenašli? Na tohodle obrovskýho, hranatýho a celkově divně vypadajícího člověka se nedalo koukat. Celkově i díky té délce na hranici koukatelnosti, ta jedna hvězdička je za Scarlett. Ale víckrát rozhodně NE!!

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38