• Pohádka

Garden Party (2008)

Moc pěkné, dost dobré. Kdyby to mělo výraznější, fatálnější konec (pro všechny), mohlo to být možná až fenomenální. Na emerický snímek opravdu hodně moc dobré. V erotických scénách to je ovšem bohužel už jasná emerika - nic neukážou a v nejlepším to střihnou.

Rozkoš v oblacích (2013)

Volám z letadla. Tys mi hodil telefon? Spadlo ještě něco? Ženské tělo? Zadek je na pašování nejlepší. Taky věřím na zadky. A pak holky udělaly slavný koktejl Valencia a rozjely to! Pedro je Bůh. :)

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Líbivě natočený snímek, který mě mile překvapil. Z ukázek jsem čekal trapárnu o ultra nešikovném ňoumovi, za kterého vám bude stydno a trapno. A ono ne. Mé uměle vytvořené předsudky mizely jeden za druhým a opravdu se mi to líbilo i jsem se dobře bavil. Nepřišlo mi to násilné, křečovité, prostě milé. Skvělé obsazení, snad jen ten Donutil... mohl být aspoň trochu méně opuchlý. Nebál bych se tohle prodat i za hranice, je to fakt solidně ujetě milý :).

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Až na ty nepochopitelné reportáže o NHL (koho ve střední Evropě tahle liga zajímá?) je to vynikající pořad, i fajne moderátoři.

Boys of Cellblock Q, The (1992) odpad!

Tetkovská slizká trapárna papundeklového typu. Něco mezi odpadem a jednou hvězdou.

Špion, který miloval biatlon (2013)

Je to perfektní, když ty, které znáte jen zakuklené v kombinéze a ve spěchu, najednou můžete vidět i v lidském měřítku. Perfektní Jakov Fak, Simon Fourcade, Kaisa, Björn Ferry a další :). Prostě milé video, které natočili milí lidé. Je dobré vědět, že si ze sebe umí udělat srandu, je dobré vědět, že nejen tvrdým tréninkem živ je biatlonista. Skvěle.

QI - na vše máme odpověď (2013) (pořad)

Ten trapný moment, kdy nejslabším článkem pořadu je sám jeho moderátor, který má navíc jednu gigantickou vadu - neumí si udělat srandu sám ze sebe.

Míň je víc (2015) (pořad)

Trapnost soutěže dobře demonstruje finálová otázka z 15.1. - Film - Sergio Leone. Hráči uvádějí snímek Pro hrst dolarů navíc, což není správná odpověď. Leone režíroval buďto film Pro hrst dolarů anebo Pro pár dolarů navíc. Je to slovíčkaření, ale je to důležité. Grafika nám pak sama ukazuje změnu z Pro hrst dolarů navíc na Pro pár dolarů navíc. Hráči neříkají nic, moderátor dělá, že si ničeho nevšiml (možná se domlouvali a bylo to vystřiženo - nicméně z diváka si ČT dělá dobrý den). Holt ani sympatický a neotřelý moderátor nezachrání tuhle špatně vymyšlenou, pomalou, táhlou, nedoladěnou, nejasnou a nenapínavou hrůzu. Vraťte zpět do tohoto vysílacího času skvělý AZ kvíz nebo se tu i vykakám a bude to pak jasné. :)

Dream Boy (2008)

Ze začátku nic moc - infantilní slaďárna s nepříliš přesvědčivými výkony. Nakonec se to solidně rozjede a dvakrát vnímám i prvky hororu. Mám rád tyhle pocitovky, kde se skoro nemluví. Ostatní si musíte z filmu a jeho atmosféry načerpat sami, je jen na vás, zda k tomu máte vlohy. Pěkná hudba.