Ruut

na volné noze

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70
    • 19.5.2020  15:41
    Věc (1982)

Uff já k tomu ješte nenapsal komentář …!!! No nebudu tisícím hodnotícím skvělé masky, animatroniku, hudbu a Kurta .. prostě jsem strčil nový BD disk pro kontrolu do plejstejšnu a místo, abych jej po pár vteřinách vypnul, jsem si znova pustil celý film od začátku do konce... Takže asi tak.

• 19.5.2020  00:15
    Pavel Dorotka: Kontroverzní filmař (amatérský film) (2020)

Jestli chcete poznat život muže, který se utopil v sedmi letech, tedy o plných pět let dříve než se naučil plavat, tak tohle je ONO! This is it!

• 17.5.2020  22:05

Naprosto skvělé navázání na 20-25 roků staré klasiky. Nebýt chaotické akce, jde snad i o nejlepší díl série. Kéž by vzniknul i čtvrtý díl s juniorem.

• 17.5.2020  22:04

Skvěle udělaný "spin-off" žlutého cirkusu. Dva mí nejoblíbenější hrdinové trabantí ságy vystupují z vedlejších rolí a ukazují Afriku asi opravdu na dřeň a úplně bez příkras a přitom vtipně. Skvělá je kamera.

• 16.5.2020  23:26
    1917 (2019)

Ale tak jako .. kulervoucí mnohovrstevnatý epický spektákl jako od Nolana to nebyl. Ale Mendes takhle nikdy netočil. Stačí mu minimalismus, náznaky, nemusí šokovat stovkami hnijících těl a boji armád. Vystačí si s dvěma kluky a utíkáním v prázdnotě. Nejlepší pocta jaká se bezvýznamnému vojclovi může složit. I s tím fuck off happyendem...

• 16.5.2020  01:05

A d*prdele! Takový klenot jsem dlouho neznal.Tady se měl inspirovat Marhoul a místo cance Mazaný Filip natočit pravý bad-ass monster film. Stačí kvalitní kameraman, šikovně využít klasické klišé a i za pár šupů je tu hodně muziky.

• 15.5.2020  22:08
    Den poté (2004)

Relativně odfláknutý Emmerich. podobné téma zpracoval lépe a vtipněji až ve filmu 2012. Nicméně vlci na Mannhattanu, loď před knihovnou a destrukce New Yorku fajná.

• 15.5.2020  22:06

Krásná hra stínů a barev. Navíc jedna z nejlepších rolí Mildy Kopeckého. Právem zlatý fond cs kinematografie.

• 9.5.2020  21:50
    John Wick 3 (2019)

Po přestylizované dvojce bez nadhledu tohle už začíná být tam, kde bych si Wicka přál. Totál přestřelená akce i vizuál s velkou špetko uvtipu, fajn mentory a postavičkami, které se zarívají pod kůži. Těším se na čtverku, kde bude Baba Yaga z Běloruska fakt nasraná.

• 3.5.2020  18:59
    Hannibal (2001)

I Ridley má bohužel slabší filmy - vlastně střídá jeden geniální s jedním odfláklým, u kterého je vidět, že kdyby se mu chtělo …

• 3.5.2020  17:11

Trochu Mlčení zestárlo a možná bych považoval za vrchol Demmeho režijních schopností mín uznávanou Philadelphii, protože kouzlo Jehňátek je hlavně díky skvělé předloze a samozřejmě castingu života Anthonyho Hopkinse.

• 19.4.2020  17:37

Trpaslík si pořád drží status kultu hlavně díky tomu, že pauzy mezi sezonami jsou poslední dobou víceleté a humor je pořád skvěle nahňácaný a není moc hluchých míst. S výjimkou mizerného meta Zpět na Zemi je ta kvalita pořád stejně vysoko. Rimmer, Rimmer , Rimmer, Arnold Arnie Rimmy.!

• 18.4.2020  13:57

Nejlepší film Tima Burtona. Přitom pro něj tak netypický.

• 13.4.2020  21:27

Natočeno a dialogy namluveny pozvolně, polehounku, noblesně. Tohle je film jako by ze staré školy. Přesně takhle si představuji ideální adaptaci noblesního braku Julese Vernea.

• 13.4.2020  15:30
    Vlastníci (2019)

Skvělé. Takhle nastavené zrcadlo asi nechce nikdo z nás moc vidět.

• 8.4.2020  12:20

Heele tohle je komentář člověka, který není Bruce Lee fan. Já naprosot chápu, že je to jeho poslední film a že Bruce ukopal cestu jednak takovým borcům jako je rejža John Woo či herec Jackie CHan (který ostatně začínal právě u Bruce) a asi rozjel éru zlatých hongkongských osmdesátek + amerických přiblblých ninja kravinek, ááále … On to opravdu pro nezaujatého diváka moc zázračný film není. Pomalé tempo, málo soubojů v průběhu, chabý děj … Sorry jako. I když konkubíny na uvítací hostině, co hazí šminky do vlasů nebo "pane Williamsi, kterou si vyberete" jsou kouzelné scény.

• 5.4.2020  11:40

Bože jak je ten film i po čtvrtstoletí dobrý a odvážný. Obrovská škoda když si uvědomím, co se pak se Svěrákem stalo a jak promarníl svou šanci být jedním z nejlepších evropských režisérů současnosti.

• 4.4.2020  20:48

Tohle je přesně ten případ filmu, kdy popsat úplně všechno co je zde špatně, by zabralo stejnou dobu jako jeho sledování a bylo by to úplně stejně otravné. P.S. Ale jo, pár správných okamžiků by tu bylo, ale snad tohle není budoucnost akčních filmů. Kvalita stejná jako většina jiného zboží z Číny.

• 1.4.2020  02:31
    Z Nation - Zunami (S01E08) (epizoda) (2014)

Co je špatně s tvým psem?! Co je špatně s tím tvým psem, sakra?! Co je špatně …

• 1.4.2020  00:27

Že bychom se začali poprvé opakovat? Další mešuge společenství a do toho dilema zda opustit či neopustit druhy v boji. Ale kdepak - soutěž redneků a zmrzlinářské auto jsou nejvíc.

• 31.3.2020  22:55

První zombie Amiš ve filmu. Opět náboženské hrátky a křtění nových občánků, které nevymyslíš ..

• 31.3.2020  22:53

Čím dál zajímavější nápady - zombie tornádo a sedm malých hasičů navrch. aneb jak je těžké zabít zombíka, kterého zabiješ jen rnaou do hlavy a oni mají všichni helmu … A dokonce se našlo místo na vážně míněnou pointu, která tu vůbec nepůsobí jkao pěst na oko. Opravdu jízda.

• 31.3.2020  22:50

Ty mi vezmeš auto? Já ti vezmu auto! my si vezmeme auto... Generál v nejvyšším patře velící poradnímu týmu , kde člověk pochopí proč se o vojácách říká že jsou gumy :-) . .A to co bylo v šachtě, zůstane v šachtě - gandža rulez. A jako bonbonek ke konci videoherní mega zombie boss … Tohle píše.

• 31.3.2020  22:47

Taťka sektář kanibal se spíží plnou "masíčka" na uzrání .. Ufff. Nálet Valkýr epický. Tady ybch to opravdu nečekal. Začíná z toho být brutální brak. A to ani nemluvím o Rocky Balboovi a zvonu .. uff

• 31.3.2020  22:45

Zombie fabrika ??! Jako fakt ? :-)) Nápad zajímavý, provedení s nádrží plnou nemrtváků a závěrečnou pointou roztomilé.

• 30.3.2020  22:41

Zatím neutrálních 60%. Může to být fajn kravina, nemusí. Ale protože jsem už viděl o 5 let mladší spin-off, který je geniální a nějaké upoutávky na další díly (zombie amišové ? really?!) tak určitě zkusím dál.

• 28.3.2020  21:15
    Díra (2019)

Ta panna cotta je poselství, ty muj slimáčku! -- Zase jeden z těch lepších Netflix projektů. Velmi dobrý námět je vyprávěn celkem snesitelnou formou a bohužel s velmi nejednoznačným koncem. Docela dost mi připomíná nízkorozpočtovou kanadskou Kostku.

• 24.3.2020  22:45

No celkem zajímavý nápad, ale dost se bojím, že se z toho stane mýdlová opera. Vlastně pouze hustému bezďáckému starostovi, který umřel před 150 lety, přemýšlím zda koukat dál …

• 21.3.2020  00:53

Další klasický Netflix, který nám představuje další nedotažený projekt a další zpestření během covid karantény. Nebýt nesmyslně přeplácané poslední třetiny spolu s přílišným hleděním na "tajemný" vizuál, je to solidní pekce. Bohužel takhle klasicky zapadá mezi většinu nezvládnutých Netflixovek a zbabraných adaptací povídek Stephena Kinga.

• 17.3.2020  22:43

"Kdo mu dal heslo na Wi-Fi?! - Ehm je to moje jméno, Dracula." --- zase úplně jiné než předchozí dva díly a chápu, že tohle mohlo být už opravdu moc. Ale mě takové brutální hrátky s "neměnnou" legendou vyloženě fascinují. Díky za ten projekt, pánové z Netflixu.

<< předchozí 1 2 3 4 18 36 53 70