Ruut

kraj Hlavní město Praha
na volné noze

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76
    • 4.5.2021  18:43

Jo tak jako stejně fajn jednohubka jako Monstra vs Vetřelci a Zataženo, občas trakaře.

• 25.4.2021  21:36

Jo, je to příjemná hříčka, která si hraje s pravidly subžánru. Sice daleko řidčí než Chata v lese a i při stopáži 89min občas trochu natahuje, ale za ty kozy ... :-)

• 16.4.2021  22:38

I na Netflix jednou za čas sedne dobrý zábavný film - útok zmutovaných slimáků, housenek a žížal nebyl od dob Hvězdné pěchoty nikdy víc cool.

• 10.4.2021  23:30
    Démoni (1985)

No někdy je lepší se ke dvacet let starým láskám nevracet. Gorefest plastelíny... Ovšem tempo to má stále skvělé.

• 10.4.2021  16:30

Ano, je tam malebné Ischia, kterou já osobně miluji. Ovšem její úžasný hrad, stejně jako nabízející se cestování skrze Neapol, jsou totálně nevyužité. Taková malinké roztomilé rozjímání a vzpomínání ve velmi pomalém ospalém tempu. Víc nic.

• 10.4.2021  00:06

Ty voeeee .. Jak je taková číčovina možná! Kdyby někdo chtěl rozebrat všechny nesmysly, které se tu objeví, budou to větší svazky než Bible. Nějakým zázrakem je to celkově koukatelné na bázi zírání neuvěřitelného. A ještě, že Kong umí znakovou řeč a má to Thorovo kladivo uff!

• 5.4.2021  22:49

Valerie Kaplanová to povýšila ještě o třídu nad cimrmanovské běžné divadelní hry. Krásná hříčka.

• 5.4.2021  18:30

No jo Jáchym - studnice skvělých gagů a kultovních hlášek. Pánové Lipský, Smoljak a Svěrák na začátku jejich zlaté éry.

• 4.4.2021  21:40
    Jason Bourne (2016)

No ano je to v zásadě stejně dobré jako předchozí dva díly od Greengrasse, ale upřímně .. už by to asi fakt stačilo. Série snesla návrat po desetiletce a finýto poslední by měl zhasnout. Tentokrát vše ještě zachraňovalo Las Vegas.

• 29.3.2021  21:35
    Čelisti (1975)

No jo no - první blockbuster. Minimálně první půlka už celkem dost zestárla.

• 23.3.2021  00:07

Tak slibný rozjezd ... škoda, že ... ale to je už o dalších dílech...

• 22.3.2021  17:27
    Američan (2010)

Našlo by se tu pár krátkcý fajn akčních scén a obchodní randíčko se zkouškou zbraně na pikniku je kouzelné, ááále jinak utahané, rádobi osudové a jakože cože skvělý italský vizuál?

• 22.3.2021  00:44

On to je fakt dobrý kousek. Když už začíná nudit sedmá variace Na hromnice o den více, vyvede to režiser z konceptu brutálně překombinovanou výměnou, aby pak získal zase plusové body skvělou honičkou napříč Madridem. Skoro jako spin off agenta Jasona Bourna.

• 21.3.2021  22:08
    Stoker (2013)

Bohatí lidi a obzvláště snobi to nemají jednoduché ... Skvěle vygradované drama.

• 21.3.2021  00:01

První půlhoďku si člověk říká WTF a jak se to vyvine dál. Pak přijde na scénu úžasná Tilda Swinton a svým komediálním talenten si ukradne dalších 45 minut pro sebe a já se těším na ztřeštěné finále .. Jenže hmm zbytek je typicky asijský spletenec nesmyslné přestylizovanosti, filosofického žvatlání, šíleného scénáře a cukrkandlové finále s černouškem. Bleee.

• 20.3.2021  17:41

Nikdy, ale opravdu nikdy neházej Ridleyho do starého železa. Stále to tam je a dokonce i Marky Mark dělá něco, co je téměř hraní. Christopher Plummer je dokonalý a jedině dobře, že nahradil Spaceyho.

• 20.3.2021  01:10

A teď naostro.

• 18.3.2021  20:36

Keyser Söze Keyser Söze Keyser Söze KEISER SOZE !!!

• 18.3.2021  08:37

Nooo tak děcka budou mít asi radost. Dospělému člověku nekonečné žvatlání Steppenčuby asi moc nedá. Jo a Cavil bude mít černou, huráááá.

• 17.3.2021  00:36

Tohohle je pro Netflix škoda. Trailer slibuje klasickou netflixáckou psycho pitchovinku , ale ono ouha - spotřební bezmozci dostanou solidně vyladěných psychologický film, bez efektního střihu a akce. Za mně dobrý a děkuji za skrytý klenot.

• 15.3.2021  19:24
    Rozhovor (1974)

Jako jo - je to slušný film. Ale řekl bych, že nebýt režisérem Coppola a v hlavn íroli Gene Hackman, tak je dááávno zapadlý. Docela dobrá, komorní náhled do soukromí odposlouchávačů špionů . Osobně jsem rád, že jsem si tam všimnul Harrisona Forda.

• 13.3.2021  23:45

Śílený Max 3 meet Bioshock - s rychlopřesuvem dialogů tu je výborná triková psycho čtyřicetiminutovka.

• 5.3.2021  16:24

V druhé polovině, když jdou na věc, se z Venuše stává kouzelná zlodějská heist akce. Roztomilé je hlavně odmeikání kumbálu.

• 4.3.2021  19:11

Když jde o akci, je to špičková vykradačka Černočerné tmy, nového Souboje Titánů, samozřejmě Resident Evilů a ani ten digitál moc netahá za oči. Ale jinak proboha držte hubýýýýý a žádné sbližování mezi Milou a domorodcem kromaňoncem ...

• 28.2.2021  23:30
    Mariachi (1992)

Vlastně je úžasné, jak slavnější Desperado je zrovna tak neohrabané, neotesané a nešetřící krví jako tohle.

• 28.2.2021  21:17
    Desperado (1995)

Jak to, že nemám ještě komentář u Desperada ? Los Lobos, Mexikános, Cheech Marin, Steve .. Salma .. sakra!

• 24.2.2021  21:39

Škoda, že nenasedla na tu motorku ... Mohl to být fajn den.

• 24.2.2021  20:03
    Keoma (1976)

No nevím, ale Frantík Nerudný by neměl sveřepě hledět do dáli a ukazovat rozervané nitro jako Clint.

• 18.2.2021  22:56

Njn spousta poctivého folku a i na věznici dojde. Mě to stylem ale dost minulo. Což nic nemění na tom, že Joaquinje fenomenální a Reese bych v životě nepoznal. Je to poctivej flák.

• 16.2.2021  19:56
    Kokain (2001)

George Jung by si zasloužil lepšího režiséra. plusem pestrá výtvarná stránka a závěr filmu.

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 57 76