Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Dokumentární

Recenze (2 449)

plakát

Neutečeš (2014) 

Vlastně festivalový art ...trochu. A opravdu nečekaně dobrý.

plakát

Zahradníkův rok (2024) 

Do třetice a dost. Už se na to převádění zákoníku na plátno pane Havelko vys*rte.

plakát

Interview (1987) 

Jak Fellini točí film o tom jak Fellini točí film... V tomhle bylo vše - slon s upadlým chobotem, indiáni v tramvaji, mumie na kole, Anita Ekberg ve fontáně di Trevi .. a hlavně láska k filmu našeho milého italského Jakubiska

plakát

Kafkova hrobka (2022) odpad!

Ten pitomec, který se v diskusi po filmů přiznal že neměl žádný plán a scénář, mě okradl o 70min života - aneb jak někdo dovede hodinu diskutovat (aniž by se jej kdokoliv na něco ptal) u 14min dlouhého statického záběru na střechy a chcíplou vosu v hrnku.

plakát

Substance (2024) 

Hodnocení je v tomto případě podružné. Tenhle film vzniknul proto aby šokoval. Napodruhé a bez magičnosti půlnoční karlovarské projekce bude o hodně slabší. Totální vykradačka Carrie, Requiem za sen, Běžícího muže, Vesmírných kanibalů, Mouchy, Mučedníků a pár dalších klasik. Ale zároveň to natočila až příliš dobrá režisérka než aby se tomu dalo vysmát. I když směřování druhý poloviny s finále "valící se dělové koule" , které zase pro změnu vykrada kultovní počítačovou indie hru Inside, dost kazí rozehrané linie. Masky spíš ujeté a hloupé než funkční a děsivé. Demi Moore vstala tímhle z mrtvých a přál bych ji příště pořádnou roli v pořádném snímku.

plakát

Žraloci v Paříži (2024) 

Vtipné jen občas díky rychlopřetáčení víc než poloviny filmu. Promarněná šance.

plakát

Godzilla Minus One (2023) 

Pro Japonce asi zatraceně důležité i 80 let po svržení jaderných bomb pro vyrovnání se s vlastní historií. Pro nezaujatého diváka hodně naivní a ne moc nápaditý dobrodružný film.

plakát

Život (2017) 

když máte absťák a už by to chtělo dalšího Vetřelce...

plakát

Svatá (2024) (TV film) 

Na poměry Jiřího Stracha spíš slabší kousek. Přišlo mi že docela líně provedený. Ovšem příběh je zajímavý a rozhodně stojí za vidění díky hereckému výkonu Jiřiny Bohdalové. Ač "Bohdalku" nemám rád a o její politické angažovanosti si myslím své, tahle role ji sedla jako hrnec na prdel. Možná právě proto ...