Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (2 365)

plakát

Stranger Things - Kapitola devátá: Hon na Vecnu (2022) (epizoda) 

Tak po tomhle je jasné, že finále páté sezony bud emít aspoň 4 a půl hodiny a TA jedna postava se dočká minimálně pěti koláží a aspoň třikrát zemře. ... Příliš mnoho epičnosti, digitálních triků a rozhovorů o životě ala Návrat krále oproti vtipnému finále třetí řady. Ale jsou to Stranger Things a pomalu se blíží ke konci, tak budiž odpuštěno.

plakát

Včela na mušce (2022) (seriál) 

Nikdy nikdy nikdy nevstoupíš do stejné řeky a nikdy nikdy nikdy netoč nic s Netflixem. Tohle ke stáru Rowan neměl zapotřebí.

plakát

Párty Hárder: Summer Massacre (2022) 

Čím je pro ságu Kmotr dvojka a čím je pro Terminátora Soudný den, tím je pro sraci uchyly Párty Harder.

plakát

Nikdy neříkej nikdy (1983) 

James Bond vedle mistra Beana? Zhruba tohle nejlíp charakterizuje mimoznost tohoto neoficiálního dílu. Atmosférou a stylem navrat do sedesatek, který vedle kousků s Timothy Daltonem vypadá opravdu dost scary. Ale... ale je tu ještě jednou Connery.

plakát

Ve službách Jejího Veličenstva (1969) 

Ono je těžké dát jakékoliv bondovce céres, protože to vždy byla akční událost roku ať se dělo cokoliv. Mr Bryndacek Lazenby je sice slabší , ale vynahrazuje to jeden z něj zaporaku série a celý harém bond koček.

plakát

Dnes neumírej (2002) 

Sice to byl hrob Brosnanovy bondovské éry, ale jde o svižnou fajn akci, kde hned úvod na vznášedlech patří mezi nejzajímavější akční scény vůbec. Už chápu že ta digitální druhá polovina znechutila všechny na celou pětiletku , ale zase díky tomu humusu pak vzniklo pět nadupanych dílů s Craigem

plakát

Jeden svět nestačí (1999) 

Lichej Bond, dobrej Bond. Skvělý úvod v Londýně a ta Denise Richards ...

Ovládací panel
81 bodů

Reklama

Reklama