• Fantasy

Díky a promiň (2023)

Okolo komedie to jen proletělo, fakt jakože hodně rychle.  Nemyslím si, že herečky byly ošklivé nebo nesympatické nebo neuměly hrát. Obě se mi ve svých rolích moc líbily a už dlouho jsem neviděla tak nabitý film emocemi. Pokud je člověk aspoň trochu empatický, tak by pochopil, že ten film byl o hledání cesty mezi dvěma sestrami a že takové vztahy jsou a je jich hodně.  Za mě to bylo skvělé drama, neměla bych problém mrknout na něco podobného.

Holky na drátě - Série 3 (2018) (série)

No, tady už to začíná zavánět typickou telenovelou, ale pořád se to ještě dá, uvidíme co přinese čtvrtá řada, ale bojím se, že už to bude jen rozmazávání starých ran.  Zatím druhá řada BEST OF.  Prosím, ať to Francisco nepřežije. 🫣🤣 Jo, já vím, všichni víme jak to skončí, ale přát si to můžu, že jo. 🤣

Holky na drátě - Kapitola 10: Pakt (2017) (epizoda)

Tolik intrik a lží v jednom dílu, že by to snad nenarvala do jedné knihy ani Marina Palmerová. 🤣 🙈 Ale díl to byl spíš slabší.

Ztracený Ollie (2022) (seriál)

Pěkná animovaná minisérie, které rozhodně není pro mimina, i když tak na první pohled působí. Chyby to má a né zrovna málo, ale pokud mám hodnotit příběh, tak ten byl moc fajn. Pro dospělého odpočinkovka, ovšem mým dětem se lehce vařil mozek, chrlily na mě spoustu otázek, na které jsem bohužel neznala odpověď - prostě některé děje nemají reálné vysvětlení.

Až na Měsíc (2020)

Animák s krásným posláním o ztrátě a vypořádání se s ní, o přátelství a rodině. Ani střed filmu mne nijak nerušil. Dokonce ani písničky, které v animovaných filmech k smrti nesnáším.  Nemám co vytknout, po dlouhé době něco, na co se klidně podívám znova. ❤️

Zlatá labuť - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Tak konečně to dostalo nějaký spád. Už to začínalo být utahaný.

Telefon pana Harrigana (2022)

Předně musím dodat, že nejsem náročný divák. Dívám se na filmy výjimečně, takže to beru z pohledu bavilo, nebavilo.  A mě tohle bavilo. Od TV jsem se ani jednou nezvedla, což je u mě asi úplný zázrak.  Jediné co tomu musím vytknout je to, že to není horor. Ono se to jako horor tváří, ale já, ač úplně totální posera, která po zkouknuti Kruhu nezvedala rok cizí čísla a po Hostelu odmítám spát v hostelech, jsem se ani malilinko nebála. Brala jsem to jako mysteriózní megadrama, protože nehty by se kousat daly, ne, že ne.  Oko mi nezůstalo suché a Sutherland je prostě úplná srdcovka.💙

Sandman - Domek pro panenku (2022) (epizoda)

Já si asi na to přemnožení gayů nezvyknu. Dějově strašný chaos, vůbec nechápu co se stalo. Minuly díl pecka, ale tohle je spíš odpad. 🤦

Zámek a klíč - Obležení (2022) (epizoda)

Čtvrtý díl vypadal dost slibně, že už by se na to dalo zase o něco víc koukat, ale pátý díl byl zase o chlup slabší. Uvidíme co ten zbytek, ale už se těším, až to budu mít za sebou. 🥱