Gardis

Gardis

Michal Doxanský

okres Plzeň

2 body

Moje zajímavosti

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 6.8.2019
  Dr. House (TV seriál) (2004)

  - Hlavní postava Gregory House (Hugh Laurie) má definitivu, což je lajcky doživotní práce, a tak má výhodu, že jej nemohou bez souhlasu správní rady a všech členů vyhodit z nemocnice. To mu umožňuje léčit pacienty podle svého, a tak se sám ani nebojí o zaměstnání a často překračuje etické limity, jak na stranu pacientů, tak na stranu kolegů.

  • 27.7.2019
  Malý Sheldon - Švédské vědecké cosi a rovnice s toastem (S02E22) (epizoda) (2019)

  - V epizodě můžeme na konci, po vyhlášení vítězů Nobelových cen, vidět během povídání současného Sheldona, záběry na malého Howarda Wolowitze, hrajícího videohru a slyšet jeho matku, jak na něj křičí, aby šel spát. Poté mladou Bernadette a Amy.

  • 19.2.2019
  Hvězdná brána - Inaugurace (S07E20) (epizoda) (2004)

  - V této epizodě jsou uvedeny v závěrečných titulcích jednotlivé názvy epizod z flashbacků, v tomto díle při rozhovoru s Prezidentem, náčelníkem štábu a viceprezidentem.

  • 8.5.2015
  Zvonilka a velká záchranná výprava (2010)

  - Poprvé v tomto díle má Zvonilka jiné šaty než v ostatních dílech. Nemají výstřih a jsou složené z několika vrstev listů omotaných přes sebe.

  • 10.9.2014
  Velkolepé století (TV seriál) (2011)

  - Meryem Uzerli se ve čtvrté řadě už neobjevila z důvodu těhotenství, nahradila ji Vahide Perçin.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace