Tsunami_X

Tsunami_X

okres Praha

1 5 9 13 14 15 16 17 následující >>
    • 28.11.2003  19:25

Vesmírný obr se svým zvětšovacím paprskem přichází! Poušť, poušť a zase jen ta poušť! Zatraceně sexy hrdinka v zatraceně sexy oblečku (že by pin-up girl?) a její oddaný komorník! Příbytek vyšší třídy vybavený všehovšudy stolem a dvěma židlemi! Tarantino! Nádherné tělo! Strach!

• 11.10.2003  20:28
    Robot-monstrum (1953)

Uměle vybudovaný kult a nesnesitelná nuda v kombinaci s nezvládnutou filmovou stránkou tvoří z tohoto díla produkt, který stojí maximálně za odškrtnutí na poli rarit, ale jako samostatný celek a bez davové/divácké hysterie v žádném případě nefunguje a zklamanému příjemci přináší pouze tupou oživenou fotografii bizarních výjevů.

• 8.6.2003  22:33

Poválečný výlisek působící dojmem horké jehly a armádní objednávky, který pracuje se zažitým a ověřeným. Nepřekvapující a až přílišná standardizace levné romantické komedie na pozadí vyrovnávání se s největším válečným konfliktem v dějinách. Nadprůměrnost jen díky sebejisté režii.

• 22.4.2003  12:43
    Dobrodružství Ewoků (TV film) (1984)

Televizní kočkování zatracovaných existencí z posledního dílu hvězdné ságy, které nabídne dětem silný a chlupatý zážitek, těm starším poněkud triviálnější rozvedení vesmíru za dalekými galaxiemi a zaslepeným fandům minimálně jeden orgasmus.

• 19.4.2003  17:31
    Rocky IV (1985)

Hudba, strhující trénink, ideologická nadsázka a skryté poselství. Nejlepší díl.

• 17.3.2003  21:33
    Život na zámku (TV seriál) (1995)

Hříchy televizního mládí aneb jedna velká expozice města, jeho obyvatel a majestatních průjezdu Škody Favorit za doprovodu stejně majestátní hudby, kterou ČT produkovala v předpotopních dobách, tedy dříve než někdo z vedení přišel na to, že lehčí je vykrádat. Ale slzičky opravdu ne....

• 23.1.2003  13:25

Join me and together we will rule the galaxy......

• 23.1.2003  12:15

Geniální protirežimní film, jehož jedinou chybou je, že přišel prakticky s křížkem po funuse. I tak jde ovšem o syrový obraz doby, který by se měl vypálit do hlavy každého dospívajícího caparta. Geniálně invenční a složitě komponovaná hudba Sagvana Tofiho, jež se po revoluci stává modlou pražské smetánky, doprovází specifickou režii muže, na kterého je každá teorie krátká. Polské Kino morálního neklidu nám má co závidět.

1 5 9 13 14 15 16 17 následující >>