kosta73

Jiří Kostelecký

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 12.3.2020  21:45

Scéna počínající parádní rvačkou v motorkářském baru a pokračující Dorffovým prozřením, kdo bude do budoucna jeho nejlepší kámoš, mě dostala. Přesvědčivý Dorff to pro mě vůbec celé drží hodně nad vodou. Jinak je to jasný druhák z první série. I tak jsem to zvládl nadvakrát = za mě spokojenost.

• 25.12.2015  17:34

Dance supr !!!

• 29.11.2015  17:59
    Morituris (2011)

Nemám nic proti pořádné staromilské kilovačce, ale kopání do dámy mě už docela irituje. Ale i tak mě to vytrhlo z mojí podzimní divácké apatie.

• 7.1.2014  20:41
    Frozen (2010)

No teda! Tak toto je parádní překvapení, nelze nedat plný počet. Je to chytré, relativně uvěřitelné a drží to v napětí až do konce. Co si přát víc...klobouk dolů.

• 6.1.2014  19:27

Je škoda, že vysoce mňamozní téma tajemna kolem 3. říše skoro v každém snímku vyšumí do ztracena ( zde teda naprosto ). Co je pak na tom, že se jedná v rámci žánru o solidní počin... já se prostě na další sterilní slátaninu s úchylem, co ho baví týrat lidi, dívat nechtěl. Opět zklamání.

• 2.11.2013  16:06

Bohužel Renny, tentokrát to stálo fakt za prd!

• 21.9.2013  06:56

Sláva aristokracii nezávislých vyděděnců.

• 14.10.2012  20:52

Pokud se jenom střílí kolem sebe, tak je vše v pořádku. Moc jsem si to užil. Bohužel to hrozně trpí povrchností, kterou to celou dobu kritizuje. Škoda.

• 31.7.2012  19:47

U mě dobrý. Moc dobrý.

• 5.7.2012  00:34

Z pohledu rodiče je to místy skutečná kruťárna, je vidět, že to točila ženská, chlap by to takhle nikdy nenatočil. Genialita knižní předlohy je zde vyvážena luxusním béčkovým lookem, Fredem Gwynneem, bílýma očima kocoura Churcha atd... Jako působivý horor to rozhodně funguje.

• 19.2.2012  11:07

V rámci sledování mého oblíbence Gandolfiniho jsem došel až k tomuto dílku. Pro mě rutinní, šedá ( tady doslova ) záležitost se standartně nevýrazným Travoltou, jak jsem na něho v posledních letech zvyklej. Gandolfini je tam takový velký tele, což mně taky nepřidalo. Na druhou stranu záporáci jsou fakt hovada ( jinak to nejde říct ), takže to místy mělo až nepříjemnej tlak a závěr filmu mně z paměti asi jen tak nezmizí.

• 18.12.2011  09:10
    Barbar (2009)

Pro mně je VALHALLA RISING velkolepá sračka! Aplaus trval 90 minut...

• 30.9.2011  07:22

Mimořádný zážitek.

• 11.9.2011  20:32
    Critters 3 (1991)

Byla to právě trojka, která mě dovedla k celé serii. Ohromen nostalgií pouze konstatuji, že na základy se prostě nezapomíná. Magic Box patří můj dík.

• 11.9.2011  20:27
    Critters (1986)

Miloval jsem GREMLINS, miloval jsem samozřejmě i CRITTERS. V době, kdy jsem začal beznadějně propadat kouzlu tohoto druhu zábavy byly výše uvedené snímky v mých očích neochvělnou jistotou zářící z regálu videopůjčovny. A teď po letech, kdy jsem se stal díky Magic Boxu majitelem celé série, jsem se utvrdil, že po právu. Čtyřka stojí sice za starou belu, ale minimálně trojka a právě jednička je hodná zapamatování.

• 11.7.2011  17:22

Solidní záležitost, která i přes naprostou absenci originality v Argentově filmografii ( pevně věřím ) nezapadne. Poctivý řízný kus...už si ani nepamatuju, kdy naposled jsem si toto po shlédnutí filmu pomyslel. Zapalte si společně s Brodym cigárko a nechte se dobře bavit.

• 8.7.2011  15:01

No teda... tak toto je skutečně solidní záležitost. Cravenova tvorba mě nikdy moc nenadchla, ale toto jeho autorské dílko mě maximálně pobavilo. Zejména ta část filmu, ve které pomalu začínáte chytat, co se děje a oba "rodiče" se představují v plné síle, je v kombinaci se svérazným humorem pozoruhodná ( s páskou přes oko by to mamči slušelo víc, škoda ). Milé zvrhlé překvapení.

• 27.4.2011  19:12
    Mzda strachu (1977)

Špinavá drsoňská záležitost v naprostém top provedení. Fanoušci Hilla, Peckinpaha a jiných tvrďáků budou určitě nadšeni ( stejně jako já ). Proč toto dílko Friedkinovi zlomilo hřbet, je mi záhadou... dle mého názoru si film zaslouží maximální pozornost, jedinou vadou na kráse je, že není původní.

• 14.4.2011  18:47
    Evil Angel (2009)

Robustní dílko s notnou dávkou dekadence prosáklé barkerovskou "poetikou". Velmi příjemné překvapení.

• 1.1.2011  17:13

Nevím, jak jinak to popsat, než že je to prostě tam. Vše podstatné je řečeno v Sullafelixově a Flipnicově komentáři, nezbývá, než souhlasit.

• 24.12.2010  09:33
    Poručík (1992)

Remak s Cagem ( kvůli kterému jsem si originál sehnal ) je jednoznačně lepší. Ferrara je možná kultař, ale já si ještě ničeho nevšiml ( alespoň podle toho, co jsem měl z jeho filmografie dosud možnost shlédnout ). Film nenabízí kromě výkonu páně Keitela vůbec nic a vypadá, jako by ho tvůrci násilně poslepovali dohromady v jedné z jasných chvilek. Velké zklamání.

• 18.12.2010  17:30

Nejlepší Allen.

• 18.12.2010  14:48
    Solomon Kane (2009)

Po třetím shlédnutí přidávám hvězdičku. Opravdu moc jsem se těšil a film mě prostě nezklamal.

• 6.12.2010  20:01
    Podivní (2010)

Originál jsem bohužel neviděl, ale doufám, že teď vyjde taky. Jinak námět filmu je velmi vkusný a zhruba do dvou třetin výborná záležitost. Pak se to ale zvrtne v jakýsi sled chaotických událostí korunovaných nelogickým úmrtím po celou dobu vysoce sympatické postavičky... závěr filmu PODIVNÍ je prostě jakýsi podivný...pokazil mi jinak vcelku silný dojem. Tři a půl.

• 5.12.2010  08:01

Hned ze startu varuju, že otřesná kopie, kterou pustilo Intervideo do oběhu se snad ani nedá nazvat originálem. Já jsem ihned zakoupil a moc se těšil, samotnej film je pak o kousek lepší průměr. Dobrý námět, pár opravdu vtipných momentů, Campbell s otřesným kňafrem moc prostoru nedostal ( nicméně figurka vrámci scénáře výborná ), nechutnej Caulfield a tak to celý drží nad vodou charismatik Carradine, tady v plné síle. Hickox víceméně splnil očekávání.

• 9.11.2010  20:28
    V temnotě (2008)

To, co tvůrci "naslibovali" v první půli se jim v druhé rozpadlo jako domek z karet. Škoda... ale co už, chápu ( ač nerad ) precedens sázet na momentální jistoty a Ortiz se s tím dortem z pohádky o pejskovi a kočičce víceméně popasoval se ctí. Průběh druhé půli filmu fanouška spíše zamrzí, než aby pokazil celkový dojem.

• 29.8.2010  18:00

Podivné....asi se mi to spíš nelíbilo, docela zklamání.

• 22.8.2010  08:41

Vynikajicí záležitost! Mám radost z dalšího povedeného dílka na mé oblíbené téma. První půlka naprosto bezchybná, pak přichází sice politicky silně nekorektní, ale jinak ničím originální vraždění jednotlivých zúčastěných a mohlo by se zdát, že tvůrcům došel dech. Chyba lávky....podoba čarodějnice terorizující po staletí dům je prostě ohromující, stejně tak celý závěr. Plný počet!

• 25.6.2010  00:29

WAR ZONE je řízná akční jízda v duchu toho nejlepšího z poctivé staré školy a Stevenson je naprosto parádní ranař. Velmi milé překvapení v době, kdy jsem skoro přestal mít o současný akční film zájem. Bohužel mi silně nesedí obsazení zakrslíka Hutchisona, ale co už... Každopádně jsem s královsky pobavil.

• 6.6.2010  08:54

BORDERLAND je svinsky brutální působivé dílko s nepříjemně tíživou atmosférou místy připomínající klenot ANGEL HEART. V rámci subžánru je to jednoznačně jeden z nejpovedenějších snímků, co jsem měl zatím možnost shlédnout.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10