Nerozlučná dvojka (2023)

Rozporuplné reakce. Mně se to líbilo, ženě ne, čtyřletý syn půlku prospal.

Rod Draka (2022) (seriál)

Ve srovnání s GOT bohužel dost chabé.

Super-Blb (2022)

Už dlouho jsem se u filmu tolik nesmál.

Mořská příšera (2022)

V podstatě stejný námět jako Jak vycvičit draka, ale jako rodinný film to funguje bezproblémově.

Artemis Fowl (2020)

Četl jsem knihy a mám je velmi rád. O to víc mě mrzelo, že film je tak nepovedený. Od knih se děj velmi odlišuje a herecké výkony jsou dost chabé.

Fachmani (2020) (pořad)

Čekal jsem od toho něco jiného. Spíš nějaké praktické rady a ukázky, jak postupovat při rekonstrukci domu. Tady je cílem jen předvést všechny sponzory a hlavní rada je vezměte si půjčku, dejte dohromady 11 mega a na vše si najměte firmu. Navíc vůbec nechápu, jak se Karel může živit jako komik, když není ani trochu vtipný.

Život v sevření mrazu (2013) (seriál)

Ve srovnání s jinými pořady o životě na Aljašce hodně slabé. Vůbec mi ti lidé nepřirostli k srdci.

Tým Škorpion (2014) (seriál)

Nápad dobrý, ale na seriál o geniálních lidech je ve scénáři příliš mnoho logických nesmyslů, takže po třech dílech končím.

That Sugar Film (2014)

Dokument je to zajímavý a určitě stojí za zvážení kolik cukru člověk v různých potravinách a nápojích sní a vypije. Kdyby to ale důkladněji sestříhali a zkrátili o zhruba půl hodiny, tak by to podle mne bylo lepší.

Poslední obyvatelé Aljašky (2015) (pořad)

Zajímavý pořad o životě několika rodin v aljašském národním parku. O tom, co je na tomto místě tolik láká a co vše je potřebné pro život v zimní divočině. S každým dalším dílem mi byli ti lidé sympatičtější a přál jsem jim ať se jim daří co nejlépe.