Alisa

• 5.3.2018  00:35

Roztomila americka propaganda...

• 11.10.2015  19:41
    Gangster Ka (2015)

Je mi líto, ale nemohu dát více. Akce a napětí opravdu nechybí, ale jakmile se ve filmu řešilo cokoliv týkající se práva, tak to bylo totální fiasko. Udělalo by tvůrcům hodně s někým alespoň tuto problematiku zkonzultovat? Jinak herci fajn, hudba skvělá. Škoda.

• 29.3.2015  11:46

Sice úplně nevím, jak tento film nějak smysluplně okomentovat, ale vzhledem k tomu, že byl dost fajn, mírně mě mrzí ta absence komentářů zde. "Revoluce bez revoluce" mi připomínala španělskou Metodu, ač zde se jednalo spíše o čistokrevnou drámu. Vztah mezi lehce divokým děvčetem a poněkud "netečným" starším mužem nám skvěle ilustruje dva možné pohledy na zásadní dějinnou událost. Opět mě velmi mile překvapil konec, který byl de facto logickým vyústěním vztahu dvou naprosto odlišných povah a dané situace. Nadto bych chtěla vyzdvihnout postavu Aliho manželky, která se ve filmu sice jen mihla, ale s ohledem na Aliho přístup zjevně nebyla bez významu. Zhlédnuto v rámci Febiofestu 2015.

• 10.3.2015  13:44
    Girlhouse (2014)

Dobrá zábava celkem. Nebýt první třetiny filmu, která byla asi určena výhradně pro pány, bych byla ochotna dát i víc. Záporák byl opravdu kvalitní úchyl, ale nemůžeme mu to vyčítat, když se k němu slečny tak špatně chovaly. Dobře jim tak, že. Na slasher, který obvykle moc nemusím, to bylo opravdu solidní. Na můj vkus tam ale bylo nějak málo blondýn a ta jedna ještě nedopadla úplně ideálně, ale co už. Režisér má možná nějakou nepěknou zkušenost s takovým andělským stvořením. :-) Ale jo, s klidným svědomím to můžu doporučit, a to i děvčatům. :-)

• 10.3.2015  01:08

Shrnula bych pointu filmu do jedné věty, která v něm zazněla. "Právníkům se nedá věřit." :-) Jim jako gay je vážně k pokukání.

• 7.3.2015  09:35

Ach bože, to byl ale trapný nesmysl, jehož trapnost korunoval nejtrapnější simultánní dabing. Když jsem zavřela oči (což bylo dost často), měla jsem pocit, že jsem na projekci "Pár pařmenů". Musím se na to podívat jen v originále, to bych možná pak tu jednu hvězdu dala. Trailer navnadil, takže zklamání bylo obrovské.

• 4.3.2015  23:51

Tak tento film předčil všechny moje nejdivočejší představy. Působí sice dost amatérsky, ale atmosféru má slušnou. Jedná se o velmi bizarní dílko. Chlapcům vzadu v kině bych ráda poděkovala za to, že dokázali rozesmát celý sál. :-)) Potlesk na konci byl rozhodně zasloužený.

• 2.3.2015  22:12

Chci zpátky promarněné dvě hodiny života!! Co to jako mělo být? Fakt odvaz..až jsem se z toho úplně posrala vážně..Vyvolalo to ve mně akorát tak pocit nudy a jestli tenhle ubohý chlapec byl "sadista", tak potom už nevím, kdo nebo co jsem já. :-D Celé mi to připomínalo hodně špatnou kopii Pretty woman.

• 10.2.2015  23:56

Něco tak úžasného jsem neviděla už dlouho. :-) Brečela jsem, to jo, ale smíchy. Jsem ráda, že právníci byli vykresleni velmi sympaticky. Jsou to totiž nejlepší lidi na světě..:-D Jo a také jsem dnes získala inspiraci, jak by měla vypadat moje svatba. Rozhodně žádná nuda. Všichni Pražáci by se měli mrknout, jak můžou dopadnout, když na někoho v autě ukážou fakáče. Někdy se to nemusí úplně vyplatit. Na závěr bych ráda poděkovala za geniální výběr filmu, protože už dlouho jsem se tak nepobavila!

• 26.1.2015  22:27
    Poltergeist (1982)

Já jsem se tak těšila, až si doplním "hororové vzdělání". Bohužel, evidentně nebylo na co. Jediné, co dokázalo alespoň minimálně udržet mou pozornost, byla Jerryho tradičně výborná hudba. Steven mě tentokrát poněkud nemile překvapil. S lítostí oznamuji, že to pro mě byla jedna velká komická nuda.

• 30.12.2014  15:35
    Grace (2014)

Chtěla jsem vidět film z pohledu první osoby..chyba. Tohle zpracování mě akorát rušilo, navíc jsem se ale šíleně nudila. Ještě jsem se celou dobu nemohla ubránit pocitu, že se tvůrci až příliš inspirovali příběhem o dívce Carrie.. Dvě leknutí k dobrému hororu opravdu nestačí.

• 30.12.2014  12:23
    Malé královny krásy (TV pořad) (2009)

Větší HNUS jsem asi v životě neviděla..

• 29.12.2014  23:18

Tři "věci" mi u tohoto filmu stačí ke štěstí, a to především úchvatná hudba, moudrý Osman Feragi (má nejoblíbenější postava z celé Angeliky) a věčně se vysmívající Colin Paturel. Nejvíce mě však baví samotný sultán, který je roztomile paranoidní, když každého podezřívá z toho, že se mu směje... a také jeho pohled, když zjistí, že je někdo ochoten vyměnit "tajemství Kamene mudrců" za jednu ženu. Já se prostě vždy skvěle bavím.. "Jakto, že tě ten tygr nesežral?" .."Musíš se ho zeptat, pane!" :-)

• 29.12.2014  16:13

Vzhledem k tomu, že se po zhlédnutí filmu cítím pod psa, tak nemohu dát plný počet. Alzheimer je hrozná nemoc..Julianne předvedla opravdu úžasný výkon. Velmi silný zážitek, až moc..:-/

• 28.12.2014  11:25

Knihu jsem jako dítě přečetla za tři dny. Film samozřejmě není tak dobrý, ale vzhledem k tomu, že jako jediný, který znám, pojednává o vládě faraona Amenhotepa IV.=Achnatona a Krásky, která přichází=Nefertiti, nemohu dát méně. Je to pro mě srdeční záležitost.

• 27.12.2014  22:51

Mé dojmy z filmu naprosto vystihl ve svém komentáři uživatel Wayne, takže se nechci opakovat. Jen nesouhlasím s jednou věcí..Edgerton mě hodně bavil. Kdysi jsem viděla nějaký starší film o Mojžíšovi a ten byl tedy o třídu výše.

• 27.12.2014  15:29

Jedna z nejhorších ukázek propagandy vůbec..aneb začínáme už od dětí. Nemám tu pohádku ráda. Líbí se mi pouze "Rozvíjej se poupátko.." Omlouvám se všem, kteří ji považují za pohádkový skvost, ale já si radši pustím vámi neoblíbenou Nesmrtelnou tetu.

• 27.12.2014  00:28

Miluji hru Resident Evil 2 a miluji Claire Redfield..Fandové jako já budou nadšeni!! Jen Claire zůstala poněkud nevyužita, což je škoda. A mohla se objevit i Sherry. To bych potom musela dát 5. :-)

• 26.12.2014  15:49

Vtipna a mirne hororova pohadka, ktera je snad ma nejoblibenejsi. Herecky koncert pani Bohdalove, pekna hudba, uzasne kostymy a muj zamilovany Sychrov. Konec me vzdy pobavi..To se mi ulevilo. :-)

• 19.12.2014  22:17

Tak tohle bylo vyborne! Kdyz jsem videla na zacatku nektere postavicky, tak jsem se bala, ale naopak.Vsichni byli uzasni, predevsim sandman a hlavne maly zajda :-). Pribeh byl skvely, vtipny, dojemny. Co vic si prat.

• 17.12.2014  23:02

Jeden z nejlepších českých filmů a můj nejoblíbenější. Herecké výkony E. Holubové, A. Geislerové a B. Hrzánové jsou geniální. Film jsem viděla tolikrát, že už to ani nespočítám. Úžasná atmosféra podpořená skvělou hudbou. Po prvním zhlédnutí jsem nemohla usnout. Opravdu silný zážitek..

• 17.12.2014  01:30

"Na tomhle bytě je bezva, že máme dva záchody a navíc moderní." :-D Co k tomuhle napsat, aby to nebylo hrubé a vulgární. Té matky mi bylo opravdu líto..

• 16.12.2014  15:13

Zdánlivě obyčejnou průměrnou rodinku postihne největší možná tragédie, totiž ztráta jediného dítěte. Policie není schopna za půl roku objevit stopu..Nicméně náhoda tomu chtěla a zničený milující tatínek vraha "objeví"..Pak se rozběhně série nechutností, u nichž jsem několikrát musela zavírat oči. V rámci subžánru se jedná o nadprůměrný počin. Hvězdu jsem však musela ubrat za předvídatelnost a také za to, že film nepřináší nic nového. I stopáž by mohla být o něco kratší.

• 15.12.2014  23:32
    Tři bratři (2014)

Obrovské zklamání.. je to infantilní a otravné. Nedokázala jsem ani dokoukat. Pro malé děti možná ok, ale jinak nesnesitelné.

• 15.12.2014  13:56
    P2 (2007)

Šťastné a veselé aneb jak nezůstat na Vánoce sám..

• 15.12.2014  00:49

Ano, chvílemi opravdu k pousmání, některé scény jsou přehnané..no a? 144 minut uběhlo tak rychle, že jsem nemohla věřit. Skvěle jsem se bavila, ale pak mě zachvátil smutek, že už se jednalo o poslední výlet do milované Středozemě. Škoda :-(

• 14.12.2014  00:52

Velice zajímavě pojaté romantické drama, u kterého jsem si chvílemi říkala "Cože??!!". Přesně jak zde píše Kleopatra, tak jsem nechápala, proč si proboha nedali mobil nebo mail, ale dobře, bez toho by nebyl žádný příběh. Nepředvídatelnost je v tomhle kousku tím hlavním, proč stojí za to ho vidět. Dokonce i Hartnett je zde více než snesitelný (obvykle mi totiž dost vadí). Chtěla jsem dát pět hvězdiček, ale ten přeslazený konec..:-/ Nicméně určitě se jedná o nezapomenutelný zážitek.

• 12.12.2014  01:12
    Hladová hra (2009)

Extrémně, ale opravdu extrémně podhodnocený film!! Vždyť se jedná o dost originální námět, navíc podpořený dobrými hereckými výkony (lékařka, záporák), parádní atmosférou, dobrou hudbou..Za mě lepší 3*, ale kvůli tak nízkému hodnocení zde, jsem nucena dát 4. Navíc druhá polovina filmu si je dokonce i právem zaslouží. Pokud někdo máte právě hlad, tak si to nepouštějte..:-) Mimochodem, moc jsem nepochopila komentáře lidí, že ve filmu nebylo nic vysvětleno. Mně to přišlo jasné, proč tam byli zavření. Možná kdyby u toho zdejší kritici nespali, tak by to taky věděli, protože to v průběhu filmu vyplyne.

• 11.12.2014  21:46

Proč já si vůbec nechávám něco doporučovat? Vždyť tohle je jenom regulérní vykrádačka různých filmů, a to ještě ne moc dobrá. Kdyby se děj alespoň z mnohem větší části odehrával v samotném labyrintu, tak bych se tolik nenudila. A ten pavouk (nebo co to bylo) mi přivodil záchvat smíchu. Tohle se absolutně nemůže rovnat Hunger games a Kostce už vůbec ne. Bála jsem se...o tu dívku, když jí šoupli mezi bandu hošíků..Blbost.

• 11.12.2014  15:00
    Úžasní Ambersonovi (TV film) (2002)

Konečně jsem v TV zase narazila na toto skvělé drama! Námět je výborný, herci sympatičtí a Jonathan naprosto k sežrání. Právě jeho úžasný výkon je za tu poslední hvězdičku. P. S. Originál jsem neviděla, ale brzy to hodlám napravit.

<< předchozí 1 2 3