Medvídek Pú (2011)

My doma túto rozprávku milujeme. Nádherné charaktery a krásny príbeh. Pesničky sú chytľavé a budete si ich čoskoro vnímať. Prečítajte si recenziu.

Divoké historky (2014)

Každý z filmov má svoju myšlienku a presah. Čo je výsadou A-čkových filmov. Určite sa budete baviť.

V hlavě (2015)

Inside Out je najlepší animovaný film, ktorý som v poslednej dobe videl. Je tvorivý, plný príjemného humoru a vizuálnych efektov, čo určite udrží záujem širokého publika. Viac na recenzia pre rodičov

Útěk z planety Země (2013)

Útek z planéty Zem nepredstavuje veľmi nápaditý príbeh, ale akonáhle sa akcia rozbehne, nudiť sa nebudete. Deti pravdepodobne ocenia jeho dobrodružný dej, aj keď v nich určite nezanechá silný dojem. Decká si tu nájdu aj kopu plytkého humoru založeného skôr situačne, takže mu budú rozumieť a pobavia sa na vtipoch. Je tu aj pár úsmevných momentov pre dospelých. Vo filme je však dosť násilia takže podľa mňa nie je vhodný pre malé deti. Viac som písal v mojej recenzií pre rodičov.

Zvonilka a piráti (2014)

Pre mňa to bola trochu nuda. Na druhú stranu som ocenil, že to nebolo násilné. Lebo môj malý 3 ročný syn odmieta pozerať násilné rozprávky. (múdry chlapec) :) Zaujímavá recenzia je aj na stránke familyzone.sk

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Základná premisa filmu je natoľko dobrá, že dovoľuje množstvo vtipných variácií príbehu. Naviac postavy sú veľmi vydarené a môžu sa s nimi stotožniť dospelí aj deti. Napriek tomu, že som sa pobavil. Mr. Peabody & Sherman je lepší štandard oproti tomu čo zvykneme vidieť v našich kinách. Zaujímavá recenzia.