suzanne1997

suzanne1997

okres Ostrava
někdo, komu se nechce jít s davem

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 20.8.2018  17:38

Je pravdou, že mám akční filmy ráda. Přežít bych bez nich asi mohla. Mám ráda to napětí, minuty, které hrají v příběhu neuvěřitelnou roli a schopnost nemyslet jenom na sebe a dokázat při tom zachránit svět. Tohle všechno tenhle film má, ale tím jsme alespoň podle mě skončili. Je pravdou, že mu nechybí zápletka, tak dokonalá, že by se v ní čert nevyznal. A každou chvíli máte za padoucha někoho jiného. Dialogy jsou kapitolou sama pro sebe, nejsou špatné, ale doladěné taky ne. A všechno ostatní? No já nevím, mám za to, že film by měl délkou odpovídat svému obsahu, tady však ta délka značně přesahovala onen již zmíněný obsah. Film byl prostě neskutečně dlouhý, stačilo několik minut vynechat, něco zkrátit a nezamotávat do toho tolik postav. A bylo by to úplně o něčem jiném. Nechci ten film shazovat, každému se líbí něco jiného, ale co udělat můžu je, že se neztotožním s názorem ostatních, podle databáze má tenhle film přes osmdesát procent, já to vidím tak na šedesát, je to však jen můj názor, proto hodnotím průměrně.

• 26.7.2018  20:00

Nápad to byl dobrý, stejně jako všechny ostatní moderní popelky, ovšem zpracování, tak o tom se to říci nedá. Už od první chvíle působí film jako neskutečné klišé, několik prvních rozhovorů působí strojeněji než mnohdy celý film. Kostýmy jsou přeumělkované a herci mají k sympatiím daleko. Tentokrát jsem byla opravdu upřímně ráda za možnost část filmu přeskočit, některé poznámky vypustit a mít film co nejrychleji za sebou. Jediný herec, který mě donutil vydržet u tohoto filmu byl Sterling Knight, se kterým už jsem viděla pár filmů a zajímalo mne, jak bude působit tentokrát. Musím napsat, že závěr působil mnohem pozitivněji než celý film a konec mu dokázal alespoň trošku napravit reputaci. Tentokrát nedoporučuji, a to ani na ukrácení dlouhé chvíle. Existuje milion různých možností, jak trávit čas lépe a užitečněji.

• 26.7.2018  18:29

Jako pohádka pro děti to nebylo špatné. Ale když se tak nad tím zamyslím, tak ani dospělí by se u toho nemuseli nudit. Jediné, co bych tomuhle filmu asi vytkla by byl příliš urychlený konec, alespoň tedy podle mého čtrnáctiletého bratra. Mi se film líbil takový, jaký byl. Jasně, už to není to, co byly díly předchozí, ale divák se i tady výborně pobaví. Některé hlášky mě fakt dostávaly a byla jsem ráda, že bylo kino v tenhle čas téměř prázdné. Grafika i děj byly tentokrát opět skvělé a já marně uvažuju, co mám ještě do komentáře napsat. Každopádně film se mi líbil, nic nepostrádal a i s českým dabingem obstál velice dobře, proto jej víceméně doporučím, každému se může něco nepozdávat, tak proto jenom to víceméně. Já hodnocení ani teď ubírat nebudu a hodnotím stejně, jako u předešlých dvou dílů. Tedy pozitivně a nadprůměrně.

• 28.6.2018  21:44
    Tamasha (2015)

Indické filmy se mi líbí, ale tady tím si nejsem úplně jistá. Není to jako ty předešlé, i tento je jiný. A nevím, jestli v dobrém slova smyslu. Ano, každý by si měl jít za svým snem, každý by se měl chopit příležitosti a nenechat si diktovat, co má dělat a kdy. V tomhle mě film příjemně překvapil, na druhou stranu mu chybělo něco, co ty ostatní mají, ale nedokážu přesně definovat, co. Na to by jste se mě ptali zbytečně. Film není špatný, příběh o příbězích, znovu objevené lásce, nejen k dívce, ale i k sobě, je vším dohromady, je komedií, je dramatem, je filmem romantickým, dokáže vyvolat slzy nejen štěstí, ale i smutku. Proto se mi líbí takový, jaký je. I on má své nedostatky, neřekla bych, že je perfektní, ale průměrný taky není. Podle mě stojí zato se na něj podívat, při nejhorším jej můžete vypnout.

• 22.6.2018  21:42

Já nevím, mi to až tak vtipné nepřipadalo, ale to je samozřejmě jen můj názor. Jasně, alibi na klíč by mohlo nějakou dobu fungovat, ale nakonec by se to stejně provalilo. Tenhle filmařský počin měl dobrou myšlenku, ale podle mě mizerné provedení. Na můj vkus tady bylo až moc postav, nikdy nekončící zápletky a jedna obrovská kamufláž. Jedna scéna střídala druhou, bez jakéhokoli ladu a skladu a celé mi to připadalo až moc chaotické. Na druhou stranu, u některých situací jsem se opravdu dobře pobavila, jenže jsou tady i ty, které nebyly úplně podle mých představ. Film se na můj vkus až nekonečně táhl a chyběla tomu jiskra. Ani můj spolehlivý identifikátor nezabral, nerozbolela mě od smíchu bránice. Takže se tenhle film k těm dobrým, alespoň dle mého názoru, nepřidá. Nemá smysl doporučovat, protože díky vysokému hodnocení si jej stejně většina lidí pustí. Má smysl jenom varovat, že přílišná očekávání, jako byla ta má, se nevyplácí.

• 18.6.2018  22:31

Brakovní film třetí kategorie, který se na první pohled zdál alespoň průměrný. Vypadal dobře nejen podle ukázek, ale i příběh, který se skrýval v pozadí nabízel víc. Bohužel tohle je na tomto filmu jediné pozitivní. Už od začátku nabízí divákovi nedotažené scény, které ve sledu událostí nepůsobí nijak přesvědčivě. Akce, kterou se film snaží zachránit jenom navozuje dojem něčeho akčního. Celou dobu se mi zdálo, jakoby tomu celému něco chybělo. Pointa byla jasná, cíl taky, jen se jej tvůrcům nepodařilo naplnit. Celé to pak zakončil výbuch a divák se ani nedozví, jak to pokračuje, prostě nic, ani ň. Takže za mně nedoporučuju, jsou jiné filmy, s mnohem sympatičtějšími herci, tedy dle mého názoru, které člověka potěší, nezklamou a rozhodně stojí za to se na ně podívat. S tímto počinem bych být na vašem místě neztrácela čas.

• 15.6.2018  15:43

Popravdě? Čekala jsem něco světobornějšího. Tady jakoby tvůrcům došly nápady, jakoby se zasekli na jednom místě a nevěděli, co dál. To bylo to hlavní, co mi na filmu vadilo, na diváka to nepůsobí ani příliš pozitivně. Tenhle film mi připadal jako sled nějakých nahodilých scén, které se snaží navodit tu pravdou jurskou atmosféru. Ale něco mi tady chybělo, ta jiskra, kterou měly předchozí díly. Nemůžu napsat, že to bylo bez nápadu, to bych lhala, myšlenka dobrá, ztvárnění slabé. Pokud mám najít něco, co se mi líbilo, a to musím hodně hledat, tak to, jak zachránili Modrou. Ale jsou tady i další situace, vždycky je to jeden čin nebo myšlenka. Neubráním se srovnání, v porovnání s ostatními díly mi tohle přišlo moc plytké a bez života. Proto film doporučím jenom pro srovnání, pokud bych si měla vybrat, na co se podívám, tak tohle by asi neobstálo. Spíš bych sáhla po Jurském světě (2015) nebo po Jurském parku (1993).

• 13.6.2018  19:11
    Bajkeři (2017)

Na to, že se jedná o českou komedii, jsem se překvapivě dobře bavila. Je pravdou, že začátek mi připadal neskutečně nudný a táhlý, ale když se ten film rozjel a dostal se do správných kolejí, hned všechno začalo být živější. V podstatě se jedná o to, že banda kluků je nucena otevřít oči a ne se jenom koukat do mobilů. Začíná vycházet najevo pravda a hlavní hrdinové musejí čelit překážkám, a to je právě jedna z věcí, která se mi na filmu líbila. Docela dobře to zakončily závěrečné scény, kdy film nekončí poslední scénou, divák se dozví, jak to vlastně s hlavními hrdiny dopadlo. :) I když cyklistickou tématiku nemusím a tyhle ani jim podobné filmy nevyhledávám, tenhle se jim opravdu povedl. Hodnotím v každém případě pozitivně, kladně, odpad tomu prostě dát nemůžu, ale o počtu hvězdiček vážně uvažuju, a protože byl nadprůměrný, dokonce se mi hodně líbil, převáží pozitiva nad negativy, divák má možnost zasmát se hned u několika scén, tvůrci se nesnažili postavit slátaninu na nejednom klišé a celkově to působí uvolněně, proto dávám téměř nejvyšší hodnocení, jaké můžu dát. Pět hvězdiček si nezaslouží, avšak pozornost těch, kteří se chtějí alespoň průměrně pobavit, ano!

• 9.6.2018  17:00
    Doktorka k nakousnutí (TV film) (2016)

Myslím, si, že až zas tak špatné to nebylo. Jasně, že se to nemusí každému líbit, ani já, a to mám podobné filmy ráda, se neobejdu bez připomínek. Normálně začínám tím, co se mi líbí a co ne, ale tady přeci jenom udělám výjimku a tuhle část přeskočím a rozvedu něco jiného. Tenhle film má jednoznačnou cílovou skupinu, kdo do ní nepatří, ten se ani nemusí obtěžovat si jej pustit. Je určen buď těm, kteří jej mají jen jako kulisu, v takovém případě jim docela strohý děj a nepříliš zajímavé dialogy nebudou vadit a jednoduše se v něm vyznají, to znamená: nepotřebujete film pozorovat a rozhodně vám při něm nebude v hlavě šrotovat :D, beznadějným romantikům, kteří si v něm nějaké to pozitivum najdou, nebo těm, kteří nemají co dělat, jenže v takovém případě bych asi byla opatrná, jestli nemáte rádi filmy s romantickým nádechem a vlastně i příchutí, asi bych přepla program a našla si něco jiného. Mi osobně se film líbil, byl podobný těm svého žánru, jen kapičku komplikovaný v tom, co do něj chtěli tvůrci vměstnat a jak to nakonec dopadlo. Na mě zde bylo velké množství postav na jedno použití a zápletka, která by, alespoň podle mě, mohla vystačit na nejméně dva filmy, se správnými dialogy ovšem. Takže se dnes doporučení zdržím a ten, kdo bude číst můj komentář se bude muset rozhodnout sám, jestli se na film podívá. Pokud se mu nebude líbit není nic jednoduššího než vypnout program.

• 4.6.2018  20:48
    Medailon (2003)

Mi osobně se tedy film líbil. Nevím, proč jej tady tak shazují, vždyť sice nepatří mezi ty úplně nejlepší, ale taky není nejhorší. Ne, že bych se celou dobu bavila, ale nechybělo mu napětí, akce a netradiční zpracování. Navíc výběr herců se opravdu povedl, zase je to jen můj názor. Zápletka tady taky byla, takže stěžovat si na její absenci by asi nebylo úplně fér. Jenom konec mi trošku vadil, ne ve smyslu zpracování, ale v tom, že film utli, podle mě, příliš brzy. Doporučení filmu se zdržím, protože u těch vesměs dvou hvězdiček to myslím nemá cenu. Pokud se někdo bude chtít podívat, podívá se. Za mě tedy tolik, na nedělní odpoledne pro mě výborná volba.

• 4.6.2018  20:40

Ale jo, myslím si, že na naše poměry, byla tohle velmi dobrá a povedená komedie. Tak jako tady jsem se už dlouho nezasmála. Nechybělo tomu snad nic a i ty drobné chyby lze tomuhle filmu odpustit. No jo, celý tým tady odvedl prostě skvělou práci. :D Směju se ještě teď a to je to už více než čtyřiadvacet hodin, co film dávali v televizi. Do kina bych na něj asi nešla, ale v televizi se na něj podívám klidně znova. Za sebe tedy doporučuji, podle mě hýří vtipem a je tak nakažlivý, že se od něj člověk stěží odtrhne. Tohle berte prosím s rezervou, alespoň u mě to tak bylo.

• 4.6.2018  20:26

Já nevím, za mě asi dobrý, ale přeci jenom tomu něco chybělo. Na jednu stranu jsem něco podobného očekávala, na druhou musím poznamenat, že úplný top to tedy nebyl. Nedokážu ani pořádně vysvětlit, co mi na tom filmu vadilo, možná dialogy nebo malinko zapletená zápletka, asi nejvíc ten konec, ztratila jsem se a to pořádně. Zápletka sice zapletená, ale veskrze úplně jednoduchá, herci sice sympatičtí, ale bez originality a příběh místy smutný, místy k popukání a místy ani nevím, co si o něm mám myslet. Teď přemýšlím, jestli jej mám hodnotit pozitivně nebo negativně, no, u mě asi převáží ta negativa, ale obě strany mezi sebou vedou opravdu nelítostný boj. :D Určitě se tady najdou ti, kterým se zalíbí, stoprocentně má svoji cílovku, ale u mě nepochodil. Nechci jej však v žádném případě nějak shazovat, jsou lidé, kterým se zalíbí, proto bych asi doporučovala vytvořit si vlastní názor, přeci jenom, pokud se vám nebude líbit, můžete ho s klidem v půlce vypnout.

• 27.5.2018  16:21

A to mělo být zase co?! Sedím u počítače a píšu tenhle komentář, vůbec nevím, co si o tomhle filmařském počinu mám vlastně myslet. Co tím chtěli režisér a další profese u tohoto filmu znázornit? Co běželo hlavou Halině Pawlowské, když psala knižní předlohu téhle slátaniny, možná je lepší než scénář, tak to napíšu jinak, na co myslela, když psala scénář téhle slátaniny? A jak mohla dopustit aby něco takového vůbec vzniklo? Nějak si ani na jednu z těchto otázek nedokážu odpovědět a už vůbec ne na to, kdo tuhle nesmyslnost bez jakéhokoli většího zájmu dotoval. Popravdě, české filmy vůbec nevyhledávám, tady mě však něco donutilo se na něj jít podívat, když jsem každý den procházela okolo plakátů, říkala jsem si, že tohle asi bude o něčem a tři jména tučně vytištěná se mne snažila přesvědčit a já jim na to skočila. Musím se sama sobě smát, rozhodně ne však proto, že by to byla komedie, k té má tohle dílo opravdu daleko. Ale snažili se, alespoň tedy něco. Za mě osobně se to prostě nevyvedlo a když se něco nevyvede, nedoporučím to, tady si však myslím, že jakákoli doporučení půjdou stranou, nesázím totiž na to, že by mělo zrovna tohle bůhví jakou sledovanost.

• 10.5.2018  13:25
    Čertoviny (2017)

Na to, že to režíroval Troška, jsem čekala víc - mnohem víc. Já nevím, podle mě tomu něco chybělo, jakoby to bylo takové nemastné, neslané. Postrádalo to šmrnc, něco co by člověka na tu hodinu a půl upoutalo a on nemusel očekávat, co přijde. Tenhle námět je už tisíckrát ohraný a já čekala, že tentokrát přijdou s něčím jiným, novým. Mohli tam umístit více postav nebo je alespoň víc zapojit, čerti tady skoro nejsou vidět, Haničku a Jana by to chtělo také více a vlastně všechny, kněžna a kníže jako jediní tomu dodali trošku barvy. Za mě tedy hodně velké zklamání, po pohádkách jako Nejkrásnější hádanka nebo Princezna ze mlejna, nemůžu jinak než hodnotit slabě, mé hodnocení tady zachraňují právě čerti a kníže s kněžnou, právě díky nim nedávám odpad! nebo jednu hvězdičku. Myslím, že fanoušci Trošky se na tuto pohádku podívají s očekáváním, raději však čekejte málo, možná vás překvapí. A možná taky ne!

• 2.5.2018  18:33
    Špindl (2017)

To si jako dělají srandu??? Po celou dobu jsem seděla s otevřenou pusou a vlastně jsem i ráda, že to šlo posunout. Protože hodinu a půl téhle blbosti bych asi opravdu nedala a nerozdýchala. Stejně jako u většiny českých filmů, i tady to nemělo hlavu ani patu. Dialogy stály za starou bačkoru a ať hledám, jak hledám, nic pozitivního nenalézám. Pro tenhle film prostě škoda slov, dokonce i těch písmen. Člověk se za celou dobu nikam neposune, děj, jakoby vykrádal ostatní filmy a jejich motivy. Prostě se mi zdá, jakoby tvůrci neměli dostatek svých nápadů. Už už jsem uvažovala o tom nejhorším hodnocení, jaké tady vůbec můžu dát, ale ten konec to zachránil. V poslední půlhodině jsme se dozvěděli víc než v celém filmu a po čas titulků jsem se zasmála víc, než po čas filmu. Jednoduše, suma sumárum, myslím si, že na tohle se nemá smysl dívat, což je samozřejmě jen a jen můj názor, lepší asi bude poohlédnout se po něčem jiném.

• 2.5.2018  16:59
    Sahara (2005)

Nevím, jak ostatním, ale mi se to líbilo. Očekávala jsem akci a trošku toho šmrncu, který tady opravdu nechyběl. Film se netáhl, nechyběly mu zápletky, kterých jen tak mimochodem bylo požehnaně. Není snad nic, co by mi vyloženě vadilo, tedy až na tu délku. Podle mě byl až příliš krátký, ale tak to u filmů, které rychle ubíhají, bývá. Pokud se na něj podívám jako na celek, byl vyjímečný, a to v mnoha ohledech, ale ne každý to tak může brát. Za mě tedy kladný film, s kladnými hrdiny, který se obejde bez větších chyb. Proto hodnotím pozitivně, myslím si, že se od něj dá čekat víc, než je jeho hodnocení, to je však jen můj názor, samozřejmě. Film doporučuji, ale na to nemusí brát nikdo zřetel, prostě to zkuste, televizi nebo počítač můžete vypnout vždycky. Ještě souvětí na závěr, kdyby se obešli bez toho zabíjení, udělalo by mi to radost, ale holt budu muset žít s tím, že to k tomuhle žánru prostě patří.

• 1.5.2018  20:19

Příjemný film s výraznou zápletkou, která není ani tak romantická, jako vtipná. Musím napsat, že mi ty dvě hodiny uběhly velmi rychle, a to nejen díky ději, příjemně jej podpořil i hudební doprovod. Tenhle film patří především ke klasickým Bollywoodským snímkům. Obsahuje všechno, co od takového filmu můžete čekat, nenechá se ničím zahanbit a nese se v příjemném komediálním duchu. A i přesto, že je to místy jako na houpačce a vy přesně nevíte, kterým směrem se bude ubírat, může příjemně překvapit. A to nejen koncem, nýbrž celým dějem. Stačil kousek a uvažovala by jsem nad plným hodnocením, ovšem fakt, že existují i lepší Bollywoodské snímky mne utvrzuje v tom, že mé čtyři hvězdičky budou muset tentokrát stačit. Vždycky se snažím na závěr připojit doporučení, tentokrát nechám volbu na samotných potenciálních divácích. Myslím si, že těm, kteří tento typ filmů vyhledávají a typické Bollywoodské filmy se jim líbí, si něco pozitivního najdou i tady. Tedy dle mého názoru, samozřejmě.

• 1.5.2018  16:48

Nečekala jsem nic světoborného, ale musím uznat, že to vypadalo docela nadějně. Podle mě existují výtečné filmy, ale i propadáky, tohle nebylo ani jedno, ani druhé. Příběh sám o sobě dost silný, zpracování hodně slabé. Na začátku se to rozbíhá celkem slibně, poté začne děj jakoby stávkovat a člověk se hodnou chvíli neposune v příběhu vpřed. Potom, když už se konečně něco dít začne, uběhne to až příliš rychle. Uvažuji, jaké hodnocení mám napsat, co se mi vlastně na filmu líbilo a co naopak ne. Tady se asi chvíli pozastavím, film má hodně silný a emotivní námět, vynikající herecké obsazení, zápletku, kterou by mu kdejaký román mohl závidět, ale zpracování, popravdě, za moc nestojí. Ty dialogy, ta dějová linie, prostě absolutní propadák. Něco se tady táhne, stále se dokola opakuje a závěr nepřichází. V několika momentech se to tvůrci snaží nějak dát dohromady, pozvednout a doladit. V dalších okamžicích se však propadají stále hlouběji. Navíc konec je koncem sám o sobě, tohle by snad nevymyslelo ani největší jelito. Proto je mé hodnocení o krapet horší, než by si, alespoň podle mě film zasloužil.Film doporučení asi nepotřebuje, myslím si, že kdo má zájem si jej pustí. Ony osoby však musím varovat, ničeho extra se, alespoň dle mého názoru, nedočkají.

• 29.4.2018  19:51

Silný příběh, takový, kterému nechybí napětí, když ho nejmíň čekáte, takový, který vás rozesmutní a rozveselí zároveň. Energie z něj čiší doslova v každé minutě, nechybí v něm odhodlání, očekávání, ale ani láska. Ta i když ji člověk nevnímá dokáže docela dost otřást jeho základy. Dlouho jsme neviděla nic podobného, s tak výborně podanými hereckými výkony, že se mi ještě teď třesou ruce a běží mi mráz po zádech. na druhou stranu se musím usmívat, protože na nic lepšího a hlavně přesvědčivějšího se mi dosud nepodařilo narazit. Tenhle příběh cením vysoko, opravdu vysoko. Je to příběh, který chytí za srdíčko a myslím si, že každý si v něm něco najde, i když to není zrovna romantik nebo alespoň krajní podporovatel tohoto žánru. zanechá ve vás stopu, alespoň si to tedy myslím, a osloví vás, tedy doufám. Já bych na něm neměnila nic, pokud totiž zapřemýšlím, jediná změna a všechno by mohlo dopadnout jinak, celý koncept by se mohl zhroutit jako domeček z karet. Ještě dovolte pár posledních vět mého komentáře. Já jej podporuji, líbí se mi a dostal se mi pod kůži, právě proto jej sama za sebe doporučuji, myslím si, že každý, komu romantika nevadí, by jej měl vidět. A dokázat se do něj vžít, stát se na ty dvě hodiny jeho součástí. On si to totiž zaslouží! A dle mého názoru opravdu nebudete litovat.

• 29.4.2018  13:40

Celé kino zůstalo po jeho skončení jako opařené. Všichni jsme nevěřícně hleděli na plátno a říkali si: to si z nás jako dělají srandu? Film nebyl nejhorší, nechyběla akce a všechno, co k Avangers patří, jen ten konec mne opravdu naštval. Tvůrci mají jediné štěstí, že film příští rok pokračuje. Jenom díky této skutečnosti mu nedávám odpad!. Myslím, že i český dabing se docela povedl, jenom nový představitel Spider-mana mi neseděl. Ale to je jenom můj problém. Doporučení se ode mne čtenář komentáře nedočká, ale podle počtu procent si myslím, že se na něj většina lidí stejně podívá.

• 23.4.2018  20:31
    Mraky nad mořem (TV film) (2007)

První jsem si říkala, jestli má vůbec cenu psát komentář, ale nakonec proč ne? Aby nebyl moc dlouhý, dovolte mi pár vět. První kritiku těch, kteří dávají odpad!, kdo se nechce dívat, ať se nedívá. U Pichlerky víte, co čekat už po prvním filmu, všechny jsou totiž na jedno brdo nebo taky kopyto, stačí si vybrat. Myslím si, že si nezaslouží tak špatné hodnocení, tenhle film je povedený, stejně jako ostatní, ale to píšu asi proto, že jsem romantická duše. Já kritizovat nebudu, je pravda, že chyby tady byly, stejně tak jako střih, dialogy a vlastně, kdo chce, něco si vždycky najde. Asi vidím hodnocení jinak, ale jak říkám, je to jen a jen můj názor, nikomu jej nenutím a nemusíte se mnou souhlasit. Kdo chce, na film se podívá a budu doufat, že to nebude jen samý odpad!, přeci na něm něco pozitivního být musí, nebo ne?

• 20.4.2018  16:40
    Léto snů (TV film) (2016)

Čekala jsem málo, ale i málo může být někdy hodně. Tenhle film se mi líbil, měl zápletku, která opravdu stála zato, příběh, který se rozvíjel v každé jeho minutě a konec, který mne velmi potěšil. Nemůžu napsat, že by byl kdovíjak úžasný, bez chyb a nějakého toho ale. Co však napsat můžu je, že nebyl zase až tak hrozný. Žádná z postav mi nevadila, nic se mi nezdálo přehnané. Všechno do sebe zapadalo a děj plynul. Jako bonus na závěr byl alespoň pro mě poklad, který našli, i když to zrovna nebylo to, co by někdo z nich čekal. Podle mého názoru si zaslouží lepší hodnocení, ale jak píšu, je to jen můj názor. Může příjemně překvapit nebo taky zklamat, to však divák nezjistí, dokud se nepodívá.

• 16.4.2018  14:17

Dala bych i vyšší hdnocení, ale to by nesměl být konec takový, jaký byl. Tady se prostě, alespoň podle mě, nepovedl. Jinak hodnotím nejvíc kladně, jak můžu. Vtip byl tady na každém kroku, ani pořádně nevím, co napsat. Nejjednodušší asi bude, když se na film podíváte sami a zhodnotíte ho. Nic jiného v tuto chvíli poradit nemůžu.

• 13.4.2018  20:17
    Zombie (TV film) (2018)

Dala bych i vyšší hodnocení, ale mě to jako staršího diváka prostě neoslovilo. Na mě tady bylo hodně protáhlých písniček, málo promyšlený děj, no vlastně, on byl promyšlený dost. A divák se zde setkává s docela zajímavým a netradičním pojetím zombíků, takže to až tak k zahození není. Je tady ovšem jeden problém, pojetí ideání. Pro děti, konkrétně holčičky, do dvanácti let možná, starší divák bude jistě usínat. Z pohledu mladšího diváka paráda, z pohledu staršího propadák, ale protože se mi jako celek líbil, dávám mu tohle hodnocení. Je to ovšem jen a jen můj názor.

• 9.4.2018  15:34

Nemůžu napsat, že bych tím filmem byla nějak okouzlena. Nedokážu se ani pořádně rozhodnout, jestli se mi líbil nebo ne. Na jednu stranu byl skvělý, na druhou si větší blbost nedokážu představit. V první polovině se všechno ubíralo zajímavým směrem, potom se to však zvrtlo a už mi něco vadilo. Není nejhorší, ale ani nejlepší, dává člověku možnost dívat se na svět jinak, dívat se jinak na životní styl a problémy, které mohou nastat, ať už je člověk malý nebo velký, stejně se jim nevyhne. Kritiky mám hromadu, ale i pochval, všechno je to však z mého subjektivního pohledu. Chce to film vidět a udělat si na něj vlastní názor. Já myslím, že směr, kterým se odvíjel, zejména na konci, měl být úplně jiný. Je to však jen můj názor.

• 8.4.2018  22:55
    Ten pravý pro mě (TV film) (2008)

Je pravda, že nápad to mělo, ale to je tak všechno. Pokud bych se na tento film měla dívat vkuse a nedělat nic dalšího, asi bych usnula nudou. Není nic, co by mě na něm oslovilo, možná ten nápad, potom docela ucházející zápletka. Jinak vůbec nic. Že by herci zazářili také nelze napsat, takže vlastně nevím, co pochválit. O odpadu tady nemůže být řeč, existují i horší filmy, o průměru či něčem lepším, také ne. Proto za mě jenom hvězdička, je tady spoustu věcí, které mohly vyjít lépe a vnést do tohoto filmu jiné světlo. Doporučovat nebudu, protože mi samotné nesedl, v žádném případě také nevyvracím, že jej někdo může považovat za výborný. Chce to zkusit a zjistit, jestli vás obstojí.

• 25.3.2018  17:07

Původně jsem ani nechtěla tenhle film vidět, ale pomohla náhoda. Moc se mi líbil, bylo důležité držet při sobě a nevzdávat se. Nejvíc se mi líbila Bethany, ta mě opravdu dostala - prý profesor ve středním věku. :D Nic bych mu nevytýkala, byl fantastický takový, jaký byl. Všechno dopadlo dobře a i realita se změnila. Film v každém případě a nejméně desetkrát na každém prstu doporučuji. Ty dvě hodiny opravdu nejsou ztráta času.

• 24.3.2018  17:56

Líbil se mi, protože byl jiný. Nějak nevím, co k němu napsat, snad jen že cokoli na něm měnit by bylo zbytečné. Chvílemi se táhl, ale myslím, že zrovna tohle k němu patří. Do poslední chvíle mne nechal na vážkách, netušila jsem, jak dopadne. V jednu chvíli si myslíte jedno, v druhou se váš názor otočí o sto osmdesát stupňů. Ale to k němu patří a i když se rozhoduji mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, dávám pět, protože on si to opravdu zaslouží. Doporučuji jej, ale zdaleka všem se nemusí líbit, zdaleka ne všichni jej musí pochopit a ztotožnit se s ním, bez toho to totiž, alespoň dle mého názoru, nejde.

• 24.3.2018  16:05

Přijde mi docela nefér, dávat tomuhle filmu tak špatné hodnocení. Ale, když ono to ani jinak nejde. Banda žáků s jedním učitelem, jak je známe už od prvního dílu. Ale k tomu má tenhle setsakramensky daleko. Už to není o tom vtipu, kterým hýřily předešlé díly, není to o nápadech a nic moc se neděje. Celý děj mi připadal ohraný, nenápaditý a bez života. Pravdou je, že se scény někdy až nesmyslně táhly, jindy to prostě jenom nebylo ono. Kdyby měl film takovou energii, jako v posledních minutách nebo, chcete-li třetině, určitě by si zasloužil lepší hodnocení. Ale i přesto všechno, když to shrnu, nebyl až tak špatný. Rozhodně se na něj dalo dívat. Doporučení si však tenhle film nezaslouží, kdo jej vidět chce, ten se na něj také podívá. Musí však počítat s tím, že díra do světa to v žádném případě není.

• 17.3.2018  17:45

Když nad tím tak přemýšlím, nevím, čím začít. Snad takhle ... Tahle pohádka rozhodně nebyla pohádkou, ale filmem s pohádkovými motivy. Musím přiznat, že místy mi opravdu běhal mráz po zádech, avšak příroda a způsob, jakým byl film natočený mne naprosto pohltil. Od začátku jsem fandila Espenovi, tvůrci mu dokázali přisoudit neopakovatelný a celkem jedinečný charakter, stejně tak každému hrdinovi. Děj ubíhal a musím se přiznat, že se mi z kina nechtělo. Trošku opačný pohled na věc měly malé děti, které obsadily přibližně polovinu kina. Myslím si, a je to jen můj názor, že tohle rozhodně nebylo něco pro děti do deseti let. V tomto případě je potřeba aby byl divák starší. Malé dítě očekává princezny, boj s drakem, v tomto případě s trollem a žili šťastně až dokud nezemřeli. V tomhle je musím zklamat, žádné vyparáděné princezny, ani troll jako z pohádky, všechno tady působilo víc reálně a malé děti usínaly, právě proto tenhle film mladším deseti let nedoporučuji. Ostatní diváci by si v něm mohli cosi najít. Já si našla odvahu, neobvyklý pohled na svět a schopnost ještě se to může hodit, a taky se hodilo. Za mě film určitě doporučuji, protože to stojí zato. Dle mého názoru samozřejmě.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9