suzanne1997

suzanne1997

okres Ostrava
někdo, komu se nechce jít s davem

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 2.11.2018  18:45
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

Já nevím, jak ostatní, ale já se při sledování tohoto pořadu opravdu královsky bavím. :D A hned taky vysvětlím, proč. Jde o tohle: Už od první minuty mi přišel jeho komentář neuvěřitelně směšný, to jak se s elegancí slona, nic proti slonovi, přesunul za svůj pultík bylo přímo k popukání, jeho následné blekotání by mi nebýt toho, že jsem seděla na židli asi podlomilo nohy. Na jednu stranu chápu, že televize Barrandov potřebovala zprávy, na druhou mě však udivuje ten název, který je vlastně v rozporu s tím, co od zpráv očekávám. Jestli někdo považuje dvanácti minutové, nazvěme to komentováním, komentování událostí, které, nevím jak podle ostatních, ale podle moderátora, hýbou světem za nějaké zpravodajství, tak nevím, z jakého to vesmíru vlastně pochází. Navíc kung-fu, nebo to je jen nesmyslné máchání rukama?, které předvádí ukazuje události v úplně jiném světle. Když k tomu přičteme, že se u toho sem tam, spíše více než méně, zakoktá, voala vyjdou z toho Moje zprávy, rádoby publicistický pořad, ze kterého se vlastně nedozvíte vůbec nic! Uvažuju nad tím, jestli ho má vůbec cenu sledovat, ale ve finále, proč se sem tam nepodívat na to, jak ze sebe někdo, tím někým samozřejmě nemůže být nikdo jiný než generální ředitel této televize, dělá dobrovolně šaška. Tímto se omlouvám všem, kterým se tento pořad líbí a berou jej vážně, s mým názorem, že se Jaromír Soukup na moderování zpráv nehodí, i když tohle podle mě ani nejsou zprávy, však nikdo nepohne. Děkuju za přečtení a přeji pěkný den, večer nebo však vy víte ... :D

• 13.10.2018  18:23

Mám vícero důvodů, proč nesleduju dramata. Slzy na konci filmu jsou jedním z nich. Na tenhle film jsem se, pro mě stále z nepochopitelného důvodu, rozhodla zajít. Obvykle se mnou do ki a chodí brácha, tentokrát si však dovolím tvrdit, že jeho přítomnost by mi ničím nepomohla. Tenhle film mě naprosto rozsekal! Ta chemie, emoce, každý článek se dokonale přizpůsobil jiným. Fungovalo to dokonale, dokonce si sama dovolím tvrdit, že jakákoli změna by celkový dojem jenom rozházela. Ať divák chce nebo ne, stejně ho to vtáhne do děje a úplně pohltí. Jde krásně vidět změna, jeden jde dolu, druhý nahoru, je to jako misky vah, kdy jeden se utápí, aby druhý mohl slavit úspěch. Ale stejně se mi nelíbilo, že ji v tom nechal samotnou. Tak první ji do něčeho zatáhne a pak se na ni vykašle. To mi prostě nedává smysl. Každopádně jsem poslední minuty probrečela a ani jsem si to z počátku neuvědomila. První se mi po tváři skutálela jedna slza, potom druhá a než jsem se stačila nadechnout, už to byl gejzír. Nic bych neměnila, možná konec, ale jenom proto, že nemám ráda smutné konce. Film za sebe doporučuju, něco takového jsem ještě neviděla. A jen tak mimochodem Cooper dokázal, že režii má rozhodně v krvi, stejně tak jako Lady Gaga hraní. O jejím zpěvu se vyjadřovat nemusím. A to ji ani nevyhledávám. Tentokrát to ovšem bylo něco.

• 21.9.2018  21:11

Tak třeba mi se tenhle film líbil, dokonce hodně. Bylo v něm něco, co v jiných filmech hledám marně, a co přesně nedokážu identifikovat. I kdybych mu cokoli chtěla vytknout, i kdybych chtěla najít cokoli, co by se mi na něm nelíbilo, hledala bych marně. Byl dobrý přesně takový, jaký byl. Mám ráda podobné filmy, filmy, kdy hlavní hrdina najde sám sebe, přijde na smysl svého života a to, co dělal dosud dokáže během pár okamžiků překopat od základů. Navíc ty písničky se k tomu dokonale hodily a dotvářely celkovou atmosféru. Proto nemůže být ani mé hodnocení jiné, než nejvyšší, jaké můžu dát, ale je to jen můj názor, je jen na vás, jestli se ke mě připojíte nebo si utvoříte názor vlastní.

• 17.9.2018  20:27

Nevím, jak se tak dívám na to hodnocení tady ... I tentokrát mám svůj názor a nenechám se strhnout většinou. :D Nepíšu, že by to bylo špatné nebo nějak zlé, myšlenku měl ten film skvělou, moc se mi líbila, jenom to provedení krapet pokulhávalo. Měla by to být komedie, ale mě to nerozesmálo natolik, že bych to komedií nazvala, možná ostatní ano, a já jim to nevyvracím, chce to prostě zkusit. Za mě byl ten film příliš táhlý, místy nudný a rozhodně se nezařadil mezi ty, které mě chytnou a nepustí. Velice oceňuji zmínku o Praze a myšlenku, která se mi moc líbí, i konec není špatný, jen je to táhlý film s příliš, podle mě, rychlým koncem. Ode mě tenhle film víc než průměr nedostane a je jen na člověku, jestli se rozhodne se na něj podívat nebo ne, rozhodně bych však očekávala méně, narozdíl ode mne, můžete být mile překvapeni.

• 12.9.2018  16:44

Že by to byla komedie, to se asi říct nedá. Mi se spíš zdálo, že pořád natahují něco, s čím si nevěděli rady. Nápad to byl dobrý, jenom tu myšlenku lehce nedotáhli. Po skončení filmu jsem chvíli zůstala sedět jako opařená, ani jsem v jeho průběhu nevnímala hodiny a zdálo se mi, jakoby uběhlo sto let, ne devadesát minut. Celkově na mě tenhle film působil příliš stroze a nezáživně. A ten konec? Řekla bych, že se dal udělat líp nebo alespoň vylepšit. Všechno působilo tak strojeně, nepřirozeně a hraně, ani čas tady neplynul nijak lehce, přirozeně. Tenhle film si své zastánce jistě najde, ale mezi nimi nebudu! To co jsem viděla ve mě nezanechalo vůbec nic, ani dobrý pocit z toho, že jsem se dodívala do konce. Proto tenhle film nedoporučuji, je však na vás, jestli se na něj podíváte nebo ne.

• 9.9.2018  22:31

Je docela těžké se rozhodnout, jak tenhle film vlastně hodnotit. Bylo v něm všechno, počínaje nenávistí a přátelstvím konče. Opravdu se mi líbil, vyprávění působila opravdově a žádný z bývalých studentů nepřišel o svou chvilku slávy. Každý mohl vyprávět příběh, který se stal. Společně nejprve jako jako parta porazili ostatní, potom ti dva porazili toho největšího nepřítele, sami sebe. Nepíšu, že byl skvělý, ale měl něco do sebe. Trošku bych protáhla konec, zdálo se mi, že se všechno uzavřelo tak rychle, že jsem se pomalu ani nestačila nadechnout. Jinak bych neměnila nic, důležité je, že k sobě všichni našli cestu, i když za poněkud smutných okolností. Zdali se na film podíváte, je jen na vás. Podle mě to však stojí za pokus, když se vám nebude líbit, vždycky existuje možnost ho vypnout.

• 5.9.2018  18:55

U tohoto dílu jsem se o poznání více bavila. Vtipy to tady v porovnání s tím především jenom hýřilo a o zábavu tudíž bylo, alespoň tedy z části, postaráno. Stále více mě baví Danka a její práce v rádiu, ale ani to nedorozumění s králíkem nebylo úplně k zahození. Domácí vinárnička to dokonale doplnila a zábava byla na světě, alespoň tedy pro část tohoto dílu. Pokud to půjde podobným pozitivním tempem, seriál nemusí být tak strašný, jak se na první pohled zdá.

• 4.9.2018  19:43

Tak tomuhle říkám komedie. :D I když se zde prolínaly čtyři příběhy, každý jiný a něčím specifický, byl tento film opravdu povedený. Líbilo se mi, jak tvůrci dokázali využít motiv padesáti odstínů, i když to o nich až tak úplně nebylo. Ale copak jste nečetli tu knihu? Je to o láce, o kompromisu a o schopnosti se změnit, přizpůsobit se. Každá z členek klubu začala úplně jinde a kde skončily? Přesně tam, kde měly! Nejde napsat, co se mi nelíbilo, asi proto, že nic takového nebylo. Všechno do sebe zapadalo, dokonce i sám život. Film rozhodně doporučuji, určitě se u něj alespoň jednou zasmějete.

• 3.9.2018  21:14
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Já osobně si myslím, že tenhle pořad nepotřebuje pět sérií natož jednu. Pokud se chce někdo převléct za hvězdu a poskakovat po pódiu, je to jeho věc. Já se však na tenhle televizní výmysl odmítám dívat, nestaví totiž na ničem, co bych opravdu ocenila. Pokud chce být někdo hvězdou, musí se jí stát ne nesmyslně poskakovat podle předlohy. A jako velkolepou show bych to rozhodně nenazvala, tady podle mého názoru vystupují herci, kteří nechtějí být hvězdy, spokojí se s pseudohvězdami. Tento pořad jde mimo mě a je mi jedno, jak moc povedené to vystoupení bylo. Ten kdo se na něj chce dívat a baví ho, ať se na něj dívá. Já raději přepnu program.

• 3.9.2018  21:05
    1 proti všem (TV pořad) (2018)

Zatím to vypadá docela dobře, oproti jiným počinům této, ale i dalších televizí, uvidíme co se z toho vyvine. Líbí se mi ten nápad, ale mrzí mě, že je opravdu velmi malá pravděpodobnost výhry. Nebo alespoň toho, že se trefíte. :D

• 3.9.2018  20:15

V úvodu obsahu píšou, že je to komediální seriál. No, upřímně?, já fakt nevím. V první půl hodině jsem se nedozvěděla zhola nic a okamžiky, kdy jsem se opravdu zasmála by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Až v posledních dvaceti, co dvaceti, deseti minutách jsem se opravdu za břicho popadala, alespoň tedy v rámci možností. Doporučovat to asi nemá cenu, uvidím, co se z tohoto seriálu vyvine. Každopádně podle prvního dílu předpokládám, že tvůrci zase šlápli krapet vedle a vzali si na sebe příliš velké sousto.

• 20.8.2018  17:38

Je pravdou, že mám akční filmy ráda. Přežít bych bez nich asi mohla. Mám ráda to napětí, minuty, které hrají v příběhu neuvěřitelnou roli a schopnost nemyslet jenom na sebe a dokázat při tom zachránit svět. Tohle všechno tenhle film má, ale tím jsme alespoň podle mě skončili. Je pravdou, že mu nechybí zápletka, tak dokonalá, že by se v ní čert nevyznal. A každou chvíli máte za padoucha někoho jiného. Dialogy jsou kapitolou sama pro sebe, nejsou špatné, ale doladěné taky ne. A všechno ostatní? No já nevím, mám za to, že film by měl délkou odpovídat svému obsahu, tady však ta délka značně přesahovala onen již zmíněný obsah. Film byl prostě neskutečně dlouhý, stačilo několik minut vynechat, něco zkrátit a nezamotávat do toho tolik postav. A bylo by to úplně o něčem jiném. Nechci ten film shazovat, každému se líbí něco jiného, ale co udělat můžu je, že se neztotožním s názorem ostatních, podle databáze má tenhle film přes osmdesát procent, já to vidím tak na šedesát, je to však jen můj názor, proto hodnotím průměrně.

• 26.7.2018  20:00

Nápad to byl dobrý, stejně jako všechny ostatní moderní popelky, ovšem zpracování, tak o tom se to říci nedá. Už od první chvíle působí film jako neskutečné klišé, několik prvních rozhovorů působí strojeněji než mnohdy celý film. Kostýmy jsou přeumělkované a herci mají k sympatiím daleko. Tentokrát jsem byla opravdu upřímně ráda za možnost část filmu přeskočit, některé poznámky vypustit a mít film co nejrychleji za sebou. Jediný herec, který mě donutil vydržet u tohoto filmu byl Sterling Knight, se kterým už jsem viděla pár filmů a zajímalo mne, jak bude působit tentokrát. Musím napsat, že závěr působil mnohem pozitivněji než celý film a konec mu dokázal alespoň trošku napravit reputaci. Tentokrát nedoporučuji, a to ani na ukrácení dlouhé chvíle. Existuje milion různých možností, jak trávit čas lépe a užitečněji.

• 26.7.2018  18:29

Jako pohádka pro děti to nebylo špatné. Ale když se tak nad tím zamyslím, tak ani dospělí by se u toho nemuseli nudit. Jediné, co bych tomuhle filmu asi vytkla by byl příliš urychlený konec, alespoň tedy podle mého čtrnáctiletého bratra. Mi se film líbil takový, jaký byl. Jasně, už to není to, co byly díly předchozí, ale divák se i tady výborně pobaví. Některé hlášky mě fakt dostávaly a byla jsem ráda, že bylo kino v tenhle čas téměř prázdné. Grafika i děj byly tentokrát opět skvělé a já marně uvažuju, co mám ještě do komentáře napsat. Každopádně film se mi líbil, nic nepostrádal a i s českým dabingem obstál velice dobře, proto jej víceméně doporučím, každému se může něco nepozdávat, tak proto jenom to víceméně. Já hodnocení ani teď ubírat nebudu a hodnotím stejně, jako u předešlých dvou dílů. Tedy pozitivně a nadprůměrně.

• 28.6.2018  21:44
    Tamasha (2015)

Indické filmy se mi líbí, ale tady tím si nejsem úplně jistá. Není to jako ty předešlé, i tento je jiný. A nevím, jestli v dobrém slova smyslu. Ano, každý by si měl jít za svým snem, každý by se měl chopit příležitosti a nenechat si diktovat, co má dělat a kdy. V tomhle mě film příjemně překvapil, na druhou stranu mu chybělo něco, co ty ostatní mají, ale nedokážu přesně definovat, co. Na to by jste se mě ptali zbytečně. Film není špatný, příběh o příbězích, znovu objevené lásce, nejen k dívce, ale i k sobě, je vším dohromady, je komedií, je dramatem, je filmem romantickým, dokáže vyvolat slzy nejen štěstí, ale i smutku. Proto se mi líbí takový, jaký je. I on má své nedostatky, neřekla bych, že je perfektní, ale průměrný taky není. Podle mě stojí zato se na něj podívat, při nejhorším jej můžete vypnout.

• 22.6.2018  21:42

Já nevím, mi to až tak vtipné nepřipadalo, ale to je samozřejmě jen můj názor. Jasně, alibi na klíč by mohlo nějakou dobu fungovat, ale nakonec by se to stejně provalilo. Tenhle filmařský počin měl dobrou myšlenku, ale podle mě mizerné provedení. Na můj vkus tady bylo až moc postav, nikdy nekončící zápletky a jedna obrovská kamufláž. Jedna scéna střídala druhou, bez jakéhokoli ladu a skladu a celé mi to připadalo až moc chaotické. Na druhou stranu, u některých situací jsem se opravdu dobře pobavila, jenže jsou tady i ty, které nebyly úplně podle mých představ. Film se na můj vkus až nekonečně táhl a chyběla tomu jiskra. Ani můj spolehlivý identifikátor nezabral, nerozbolela mě od smíchu bránice. Takže se tenhle film k těm dobrým, alespoň dle mého názoru, nepřidá. Nemá smysl doporučovat, protože díky vysokému hodnocení si jej stejně většina lidí pustí. Má smysl jenom varovat, že přílišná očekávání, jako byla ta má, se nevyplácí.

• 18.6.2018  22:31

Brakovní film třetí kategorie, který se na první pohled zdál alespoň průměrný. Vypadal dobře nejen podle ukázek, ale i příběh, který se skrýval v pozadí nabízel víc. Bohužel tohle je na tomto filmu jediné pozitivní. Už od začátku nabízí divákovi nedotažené scény, které ve sledu událostí nepůsobí nijak přesvědčivě. Akce, kterou se film snaží zachránit jenom navozuje dojem něčeho akčního. Celou dobu se mi zdálo, jakoby tomu celému něco chybělo. Pointa byla jasná, cíl taky, jen se jej tvůrcům nepodařilo naplnit. Celé to pak zakončil výbuch a divák se ani nedozví, jak to pokračuje, prostě nic, ani ň. Takže za mně nedoporučuju, jsou jiné filmy, s mnohem sympatičtějšími herci, tedy dle mého názoru, které člověka potěší, nezklamou a rozhodně stojí za to se na ně podívat. S tímto počinem bych být na vašem místě neztrácela čas.

• 15.6.2018  15:43

Popravdě? Čekala jsem něco světobornějšího. Tady jakoby tvůrcům došly nápady, jakoby se zasekli na jednom místě a nevěděli, co dál. To bylo to hlavní, co mi na filmu vadilo, na diváka to nepůsobí ani příliš pozitivně. Tenhle film mi připadal jako sled nějakých nahodilých scén, které se snaží navodit tu pravdou jurskou atmosféru. Ale něco mi tady chybělo, ta jiskra, kterou měly předchozí díly. Nemůžu napsat, že to bylo bez nápadu, to bych lhala, myšlenka dobrá, ztvárnění slabé. Pokud mám najít něco, co se mi líbilo, a to musím hodně hledat, tak to, jak zachránili Modrou. Ale jsou tady i další situace, vždycky je to jeden čin nebo myšlenka. Neubráním se srovnání, v porovnání s ostatními díly mi tohle přišlo moc plytké a bez života. Proto film doporučím jenom pro srovnání, pokud bych si měla vybrat, na co se podívám, tak tohle by asi neobstálo. Spíš bych sáhla po Jurském světě (2015) nebo po Jurském parku (1993).

• 13.6.2018  19:11
    Bajkeři (2017)

Na to, že se jedná o českou komedii, jsem se překvapivě dobře bavila. Je pravdou, že začátek mi připadal neskutečně nudný a táhlý, ale když se ten film rozjel a dostal se do správných kolejí, hned všechno začalo být živější. V podstatě se jedná o to, že banda kluků je nucena otevřít oči a ne se jenom koukat do mobilů. Začíná vycházet najevo pravda a hlavní hrdinové musejí čelit překážkám, a to je právě jedna z věcí, která se mi na filmu líbila. Docela dobře to zakončily závěrečné scény, kdy film nekončí poslední scénou, divák se dozví, jak to vlastně s hlavními hrdiny dopadlo. :) I když cyklistickou tématiku nemusím a tyhle ani jim podobné filmy nevyhledávám, tenhle se jim opravdu povedl. Hodnotím v každém případě pozitivně, kladně, odpad tomu prostě dát nemůžu, ale o počtu hvězdiček vážně uvažuju, a protože byl nadprůměrný, dokonce se mi hodně líbil, převáží pozitiva nad negativy, divák má možnost zasmát se hned u několika scén, tvůrci se nesnažili postavit slátaninu na nejednom klišé a celkově to působí uvolněně, proto dávám téměř nejvyšší hodnocení, jaké můžu dát. Pět hvězdiček si nezaslouží, avšak pozornost těch, kteří se chtějí alespoň průměrně pobavit, ano!

• 9.6.2018  17:00
    Doktorka k nakousnutí (TV film) (2016)

Myslím, si, že až zas tak špatné to nebylo. Jasně, že se to nemusí každému líbit, ani já, a to mám podobné filmy ráda, se neobejdu bez připomínek. Normálně začínám tím, co se mi líbí a co ne, ale tady přeci jenom udělám výjimku a tuhle část přeskočím a rozvedu něco jiného. Tenhle film má jednoznačnou cílovou skupinu, kdo do ní nepatří, ten se ani nemusí obtěžovat si jej pustit. Je určen buď těm, kteří jej mají jen jako kulisu, v takovém případě jim docela strohý děj a nepříliš zajímavé dialogy nebudou vadit a jednoduše se v něm vyznají, to znamená: nepotřebujete film pozorovat a rozhodně vám při něm nebude v hlavě šrotovat :D, beznadějným romantikům, kteří si v něm nějaké to pozitivum najdou, nebo těm, kteří nemají co dělat, jenže v takovém případě bych asi byla opatrná, jestli nemáte rádi filmy s romantickým nádechem a vlastně i příchutí, asi bych přepla program a našla si něco jiného. Mi osobně se film líbil, byl podobný těm svého žánru, jen kapičku komplikovaný v tom, co do něj chtěli tvůrci vměstnat a jak to nakonec dopadlo. Na mě zde bylo velké množství postav na jedno použití a zápletka, která by, alespoň podle mě, mohla vystačit na nejméně dva filmy, se správnými dialogy ovšem. Takže se dnes doporučení zdržím a ten, kdo bude číst můj komentář se bude muset rozhodnout sám, jestli se na film podívá. Pokud se mu nebude líbit není nic jednoduššího než vypnout program.

• 4.6.2018  20:48
    Medailon (2003)

Mi osobně se tedy film líbil. Nevím, proč jej tady tak shazují, vždyť sice nepatří mezi ty úplně nejlepší, ale taky není nejhorší. Ne, že bych se celou dobu bavila, ale nechybělo mu napětí, akce a netradiční zpracování. Navíc výběr herců se opravdu povedl, zase je to jen můj názor. Zápletka tady taky byla, takže stěžovat si na její absenci by asi nebylo úplně fér. Jenom konec mi trošku vadil, ne ve smyslu zpracování, ale v tom, že film utli, podle mě, příliš brzy. Doporučení filmu se zdržím, protože u těch vesměs dvou hvězdiček to myslím nemá cenu. Pokud se někdo bude chtít podívat, podívá se. Za mě tedy tolik, na nedělní odpoledne pro mě výborná volba.

• 4.6.2018  20:40

Ale jo, myslím si, že na naše poměry, byla tohle velmi dobrá a povedená komedie. Tak jako tady jsem se už dlouho nezasmála. Nechybělo tomu snad nic a i ty drobné chyby lze tomuhle filmu odpustit. No jo, celý tým tady odvedl prostě skvělou práci. :D Směju se ještě teď a to je to už více než čtyřiadvacet hodin, co film dávali v televizi. Do kina bych na něj asi nešla, ale v televizi se na něj podívám klidně znova. Za sebe tedy doporučuji, podle mě hýří vtipem a je tak nakažlivý, že se od něj člověk stěží odtrhne. Tohle berte prosím s rezervou, alespoň u mě to tak bylo.

• 4.6.2018  20:26

Já nevím, za mě asi dobrý, ale přeci jenom tomu něco chybělo. Na jednu stranu jsem něco podobného očekávala, na druhou musím poznamenat, že úplný top to tedy nebyl. Nedokážu ani pořádně vysvětlit, co mi na tom filmu vadilo, možná dialogy nebo malinko zapletená zápletka, asi nejvíc ten konec, ztratila jsem se a to pořádně. Zápletka sice zapletená, ale veskrze úplně jednoduchá, herci sice sympatičtí, ale bez originality a příběh místy smutný, místy k popukání a místy ani nevím, co si o něm mám myslet. Teď přemýšlím, jestli jej mám hodnotit pozitivně nebo negativně, no, u mě asi převáží ta negativa, ale obě strany mezi sebou vedou opravdu nelítostný boj. :D Určitě se tady najdou ti, kterým se zalíbí, stoprocentně má svoji cílovku, ale u mě nepochodil. Nechci jej však v žádném případě nějak shazovat, jsou lidé, kterým se zalíbí, proto bych asi doporučovala vytvořit si vlastní názor, přeci jenom, pokud se vám nebude líbit, můžete ho s klidem v půlce vypnout.

• 27.5.2018  16:21

A to mělo být zase co?! Sedím u počítače a píšu tenhle komentář, vůbec nevím, co si o tomhle filmařském počinu mám vlastně myslet. Co tím chtěli režisér a další profese u tohoto filmu znázornit? Co běželo hlavou Halině Pawlowské, když psala knižní předlohu téhle slátaniny, možná je lepší než scénář, tak to napíšu jinak, na co myslela, když psala scénář téhle slátaniny? A jak mohla dopustit aby něco takového vůbec vzniklo? Nějak si ani na jednu z těchto otázek nedokážu odpovědět a už vůbec ne na to, kdo tuhle nesmyslnost bez jakéhokoli většího zájmu dotoval. Popravdě, české filmy vůbec nevyhledávám, tady mě však něco donutilo se na něj jít podívat, když jsem každý den procházela okolo plakátů, říkala jsem si, že tohle asi bude o něčem a tři jména tučně vytištěná se mne snažila přesvědčit a já jim na to skočila. Musím se sama sobě smát, rozhodně ne však proto, že by to byla komedie, k té má tohle dílo opravdu daleko. Ale snažili se, alespoň tedy něco. Za mě osobně se to prostě nevyvedlo a když se něco nevyvede, nedoporučím to, tady si však myslím, že jakákoli doporučení půjdou stranou, nesázím totiž na to, že by mělo zrovna tohle bůhví jakou sledovanost.

• 10.5.2018  13:25
    Čertoviny (2017)

Na to, že to režíroval Troška, jsem čekala víc - mnohem víc. Já nevím, podle mě tomu něco chybělo, jakoby to bylo takové nemastné, neslané. Postrádalo to šmrnc, něco co by člověka na tu hodinu a půl upoutalo a on nemusel očekávat, co přijde. Tenhle námět je už tisíckrát ohraný a já čekala, že tentokrát přijdou s něčím jiným, novým. Mohli tam umístit více postav nebo je alespoň víc zapojit, čerti tady skoro nejsou vidět, Haničku a Jana by to chtělo také více a vlastně všechny, kněžna a kníže jako jediní tomu dodali trošku barvy. Za mě tedy hodně velké zklamání, po pohádkách jako Nejkrásnější hádanka nebo Princezna ze mlejna, nemůžu jinak než hodnotit slabě, mé hodnocení tady zachraňují právě čerti a kníže s kněžnou, právě díky nim nedávám odpad! nebo jednu hvězdičku. Myslím, že fanoušci Trošky se na tuto pohádku podívají s očekáváním, raději však čekejte málo, možná vás překvapí. A možná taky ne!

• 2.5.2018  18:33
    Špindl (2017)

To si jako dělají srandu??? Po celou dobu jsem seděla s otevřenou pusou a vlastně jsem i ráda, že to šlo posunout. Protože hodinu a půl téhle blbosti bych asi opravdu nedala a nerozdýchala. Stejně jako u většiny českých filmů, i tady to nemělo hlavu ani patu. Dialogy stály za starou bačkoru a ať hledám, jak hledám, nic pozitivního nenalézám. Pro tenhle film prostě škoda slov, dokonce i těch písmen. Člověk se za celou dobu nikam neposune, děj, jakoby vykrádal ostatní filmy a jejich motivy. Prostě se mi zdá, jakoby tvůrci neměli dostatek svých nápadů. Už už jsem uvažovala o tom nejhorším hodnocení, jaké tady vůbec můžu dát, ale ten konec to zachránil. V poslední půlhodině jsme se dozvěděli víc než v celém filmu a po čas titulků jsem se zasmála víc, než po čas filmu. Jednoduše, suma sumárum, myslím si, že na tohle se nemá smysl dívat, což je samozřejmě jen a jen můj názor, lepší asi bude poohlédnout se po něčem jiném.

• 2.5.2018  16:59
    Sahara (2005)

Nevím, jak ostatním, ale mi se to líbilo. Očekávala jsem akci a trošku toho šmrncu, který tady opravdu nechyběl. Film se netáhl, nechyběly mu zápletky, kterých jen tak mimochodem bylo požehnaně. Není snad nic, co by mi vyloženě vadilo, tedy až na tu délku. Podle mě byl až příliš krátký, ale tak to u filmů, které rychle ubíhají, bývá. Pokud se na něj podívám jako na celek, byl vyjímečný, a to v mnoha ohledech, ale ne každý to tak může brát. Za mě tedy kladný film, s kladnými hrdiny, který se obejde bez větších chyb. Proto hodnotím pozitivně, myslím si, že se od něj dá čekat víc, než je jeho hodnocení, to je však jen můj názor, samozřejmě. Film doporučuji, ale na to nemusí brát nikdo zřetel, prostě to zkuste, televizi nebo počítač můžete vypnout vždycky. Ještě souvětí na závěr, kdyby se obešli bez toho zabíjení, udělalo by mi to radost, ale holt budu muset žít s tím, že to k tomuhle žánru prostě patří.

• 1.5.2018  20:19

Příjemný film s výraznou zápletkou, která není ani tak romantická, jako vtipná. Musím napsat, že mi ty dvě hodiny uběhly velmi rychle, a to nejen díky ději, příjemně jej podpořil i hudební doprovod. Tenhle film patří především ke klasickým Bollywoodským snímkům. Obsahuje všechno, co od takového filmu můžete čekat, nenechá se ničím zahanbit a nese se v příjemném komediálním duchu. A i přesto, že je to místy jako na houpačce a vy přesně nevíte, kterým směrem se bude ubírat, může příjemně překvapit. A to nejen koncem, nýbrž celým dějem. Stačil kousek a uvažovala by jsem nad plným hodnocením, ovšem fakt, že existují i lepší Bollywoodské snímky mne utvrzuje v tom, že mé čtyři hvězdičky budou muset tentokrát stačit. Vždycky se snažím na závěr připojit doporučení, tentokrát nechám volbu na samotných potenciálních divácích. Myslím si, že těm, kteří tento typ filmů vyhledávají a typické Bollywoodské filmy se jim líbí, si něco pozitivního najdou i tady. Tedy dle mého názoru, samozřejmě.

• 1.5.2018  16:48

Nečekala jsem nic světoborného, ale musím uznat, že to vypadalo docela nadějně. Podle mě existují výtečné filmy, ale i propadáky, tohle nebylo ani jedno, ani druhé. Příběh sám o sobě dost silný, zpracování hodně slabé. Na začátku se to rozbíhá celkem slibně, poté začne děj jakoby stávkovat a člověk se hodnou chvíli neposune v příběhu vpřed. Potom, když už se konečně něco dít začne, uběhne to až příliš rychle. Uvažuji, jaké hodnocení mám napsat, co se mi vlastně na filmu líbilo a co naopak ne. Tady se asi chvíli pozastavím, film má hodně silný a emotivní námět, vynikající herecké obsazení, zápletku, kterou by mu kdejaký román mohl závidět, ale zpracování, popravdě, za moc nestojí. Ty dialogy, ta dějová linie, prostě absolutní propadák. Něco se tady táhne, stále se dokola opakuje a závěr nepřichází. V několika momentech se to tvůrci snaží nějak dát dohromady, pozvednout a doladit. V dalších okamžicích se však propadají stále hlouběji. Navíc konec je koncem sám o sobě, tohle by snad nevymyslelo ani největší jelito. Proto je mé hodnocení o krapet horší, než by si, alespoň podle mě film zasloužil.Film doporučení asi nepotřebuje, myslím si, že kdo má zájem si jej pustí. Ony osoby však musím varovat, ničeho extra se, alespoň dle mého názoru, nedočkají.

• 29.4.2018  19:51

Silný příběh, takový, kterému nechybí napětí, když ho nejmíň čekáte, takový, který vás rozesmutní a rozveselí zároveň. Energie z něj čiší doslova v každé minutě, nechybí v něm odhodlání, očekávání, ale ani láska. Ta i když ji člověk nevnímá dokáže docela dost otřást jeho základy. Dlouho jsme neviděla nic podobného, s tak výborně podanými hereckými výkony, že se mi ještě teď třesou ruce a běží mi mráz po zádech. na druhou stranu se musím usmívat, protože na nic lepšího a hlavně přesvědčivějšího se mi dosud nepodařilo narazit. Tenhle příběh cením vysoko, opravdu vysoko. Je to příběh, který chytí za srdíčko a myslím si, že každý si v něm něco najde, i když to není zrovna romantik nebo alespoň krajní podporovatel tohoto žánru. zanechá ve vás stopu, alespoň si to tedy myslím, a osloví vás, tedy doufám. Já bych na něm neměnila nic, pokud totiž zapřemýšlím, jediná změna a všechno by mohlo dopadnout jinak, celý koncept by se mohl zhroutit jako domeček z karet. Ještě dovolte pár posledních vět mého komentáře. Já jej podporuji, líbí se mi a dostal se mi pod kůži, právě proto jej sama za sebe doporučuji, myslím si, že každý, komu romantika nevadí, by jej měl vidět. A dokázat se do něj vžít, stát se na ty dvě hodiny jeho součástí. On si to totiž zaslouží! A dle mého názoru opravdu nebudete litovat.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10