Zakladatel (2016)

Skvelý portrét antihrdinu, stelesnenie amerického sna a odvrátenej stránky tohto systému. Tak o tom je Foundrer. Po formálnej stránke výborný film so skvelou výpravou, kostýmami a v neposlednej rade s excelentnými hereckými výkonmi. Dej vás vás pohltí a nepustí_ silný odkaz _90%

Pasažéři (2016)

Priemerná a predvídateľna sračka. Je to veľká škoda, pretože námet mal oveľa ale oveľa väčší potenciál_40%

Kniha džunglí (2016)

Orignálne, súčasné a vkusné. Jediné čo človeku trhá uši je tá hudba. Ale detom to isto vadiť nebude_80%

Rogue One: Star Wars Story (2016)

No neviem či to bolo tým vínom, alebo tou polnočnou projekciou, ale v polke som normálne zaspal. Síce na krátko, ale predsa len zaspal. Ale inak tomu niet čo vytknúť_ dychberúca hudba, epické zábery striedajúce ešte epickejšie zábery, priamy príbeh s veľkolepím finále_80%

BoJack Horseman (2014) (seriál)

Zábavné, originálne, miestami trocha nútené, ale čo na tom_ 90%

Podfukáři 2 (2016)

Lepšie ako jednotka? Nie... Jednotka mala aspoň nápad _ 50%

Mělčiny (2016)

Skvelý úvod aj tempo. Spomalené zábery na poprsie vtesnané do neopránu a bikini krásnej Blake Lively sú síce famózne, no zároveň uberajú filme na autentickosti. V polke ako keby režisérovi a scénaristovi skresali 95% z platu a z filmu sa stane "zábavka" pre priemerného amerického pukancožrúta. Jednoducho sklamanie_ úžasná výprava, úžasná Blake Lively ale aj tak_ 25%

Buchty a klobásy (2016)

Bolo to cez čiaru. Skvelý námet, výborné hlášky, originálne scénky, ale miestami to skĺzavalo k "humoru" amerických tínedžerských komédií. Pre mňa jednoznačne sklamanie_ nevyužitý potenciál_ 35%