AfroCmx

AfroCmx

okres Pardubice

<< předchozí 1 2 3
    • 11.10.2020  13:18

Z nějakého záhadného důvodu se vyžívám v tajuplných krimi filmech, a nevědomky přehlížím, pro jiné naprosto viditelné nedostatky. Místy mě to připomělo klasiku Seven (místní jistě odpustí moji drzost vůbec si dovolit srovnávat). Konečná scéná klasického exorcismu ale mohla být lepší. Ares Ramirez se na kněze moc nehodil.

• 10.10.2020  21:46
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Nedokážu uvěřit že jsem poctivě shlédnul celý tento výměšek.

• 10.10.2020  21:44

Tohle nemá s Akta X nic společného, snad jen vyzrálou Dejnu.

• 10.10.2020  21:42
    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)

Vožralá troska se špetkou sole a obezní prase v podaní Sapíka - děkujeme.

• 10.10.2020  21:41
    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)

Odpad!

• 10.10.2020  21:38
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Celkem koukatelný, Aňě to slušelo, a zednáře mám rád. Chápu že žánr "mysteriózní" bude bída v českém podání, ale překvapilo.

• 10.10.2020  21:35
    Kluci v akci (TV pořad) (2005)

Mám je rád, občas se chovají jak sjetý, kor Filip Sajler určitě na nečem jede.

• 10.10.2020  21:33
    Mirai - Když nemůžeš, tak přidej (hudební videoklip) (2017)

Katastrofa.

• 10.10.2020  21:32
    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)

Pavlína sere celý národ - konec už prosím!

• 10.10.2020  21:22
    Trhlina (2019)

No na Slovensko asi dobrý, problém jsem měl hlavně se začátkem filmu, celé se to moc dlouho točilo kolem záhadného trezoru - víc bych chtěl být jako divák ponořenej v tom lese a prožívat nevysvětlitelné situace, nebo se více věnoval postavě která byla pouze na fotce jako neznámí další člen výpravy. Postavu jsem si ve výsledku neoblíbil ani jednu. Ukňouraná ženská, jeden feťák s inzulínem, druhej feťák s pilulkou a zelenej mozek aka vylítanej skautík Pavel (Pavel?). Líbil se mi nápad, ale už ne samotné zpracování.

• 10.10.2020  21:16
    The Ritual (2017)

Všechno je tady dobře, atmosféra, les, strach, zvuky, obřady, symboly, ubrečenej Dom a celé zasazené do skandinávské mytologie. Když se dotyčná partička probudila po první noci strávene v chatičce, film si mě získal. Jeden nahatej, s ohnutym hřbetem před slámovou panenkou, druhej prochcany trenky, třetí totálně mimo - a za všechno může mytologickej bastard boha Lokiho? Ano prosím. Malá malinkatá výtka možna k vizuální strance samotného "Modera" ale nakonec po rychlém zvážení vše odpuštěno. " A god. Ancient. One of the Jötunn. A bastard offspring of Loki. We do not say its name. We worship it. It keeps us here. Let us live beyond natural life. No more pain. No more death. Your ritual begins tonight. It is a privilege to worship. You will kneel before the god. If not, it will hang you from the trees."

• 10.10.2020  21:07
    Pod vlivem (2019)

Španělská katastrofa, na kterou jsem se podíval jen díky Netflix roulette randomizéru. Vtipné scény, kdy dotyčná sestra dostala lopatou přes kedlubnu to nezachránily. Naprosto nesympatickej otec od rodiny naprosto nevkusným způsobem děla celý film problémy všem zůčastněným, a nakonec po zabití skoro všech hlavních postav vyjde z dějě jako zachránce. Michal / Mikel / Mišonet se stal symbolem a hlavním důvodem proč se na španělský horor zase dlouho nepodívám. A abych nezapoměl připomenout ošklivou dceru, která mě svým vzhledem děsí dodnes.

• 10.10.2020  21:00
    Eli (2019)

Opravdu nečekaný konec, trošku na téma PC hry Lucius. Konečná scéna, kdy v jedné mistnosti rotovaly zapálená těla ječících doktorek/jeptišek hlavou dolů, ukřižovaných pouze pomocí myšlenky árijského kluka s lupenkou v obličeji me tak nadchla že tomu musim napálit 4 hvězdy. Bohužel herecký výkon obou rodičů byl celý film na pěst.

• 10.10.2020  20:54
    Tenet (2020)

Tennet jsem zvládl ještě bez roušky, takže jsem si mohl občas nahlas povzdychnout nechápajíc nad některejma situacema ve filmu. Dokážu si představit že jednoduchý divák odcházel s vymytym mozkem ze sálu. Upřímně pan Černý John David Washington mi moc po chuti nebyl, naopak jsem byl ale velice rád za roli Roberta Pattinsona, mám ho furt zafixovaného jako teenage nudného upíra, a tady mě prekvapil. Uspokojenej jsem byl hlavně všema těma hrátkama s časem a přetáčením ale s otevřenou pusou jsem kino neopouštěl.

• 16.6.2020  18:46
    Bright (2017)

Do čeho se to zase Wilda uvrtal, ach můj bože. Za Noomi jeden bodík.

• 16.6.2020  18:43
    Freaks (2018)

Na to že se většina filmu odehrává v jednom domě, lépe řečeno v jednom dětském pokoji, tak uplna paráda. Byl jsem velice spokojený.

• 16.6.2020  18:40
    Syn temnoty (2019)

Naah, zlej superman kterej terorizuje klasický americky městečko. Bodíky dávám snad jen za tématickej pytel na hlavu a pekně rozjetá ústa u pána v autě.

• 16.6.2020  18:37
    Joker (2019)

Až děsivě realistické ztvárnění dnešní doby. Oscar za roli zasloužený.

• 16.6.2020  18:34
    V síti (2020)

Všude péra.

• 16.6.2020  18:32
    Too Hot to Handle (TV pořad) (2020)

Zastupci ženskeho pohlaví naprostá katastrofa, jak vzhledem tak chováním, jako heterosexuál jsem fandil spíše ježíšovi. Ani jsem si nevšiml a sjel sem celou sérii dá se řict na posezení.

• 29.12.2019  17:10

Chudák Neckář.

• 29.12.2019  16:56

Herečka moc sympatická není, vlastně me dost irituje jak si hraje na drsnou. Asi jsem od toho očekával víc - 3 hvězdy halvně pro Flerkena a Mothafucking Samuela.

• 29.12.2019  16:44

Prostě klasika, oddechovka plná krve křiku srandy a krvavého pudingu.

• 29.12.2019  16:44

Takový zápletky, takovy zvraty! Super scénář a super kurvička Kim Basinger. (A jako bonus teplej Mentalista)

• 29.12.2019  16:40

Málo kdy se povede tak strašně moc scénář jako v tomhle případě. Zvučná jména se postaraly o zbytek.

• 29.12.2019  16:37
    Věc (1982)

Carpenter je strašnej machr, atmosféra je tak hustá že už ani krájet nejde. Všechno modelařina, žádné CGI hloupé effekty. Všude strach a bezmoc.

• 29.12.2019  16:35
    Interstellar (2014)

Emoce, vesmír, černá dírá, Matthew a Anne. Co víc si přát? Málo kdy jsem odcházel s otevřenou pusou z kina. Interstellar se o to postaral. Do stejného sálu se asi omylem dostalo 5ti leté dítě. po konci filmu odcháze s vytřešteným výrazem a krvavým pláčem.

• 29.12.2019  16:33

Nééé, vážne jsem nedal 5 hvězd jen protože je zde üžasná Emily. Vážně ne! Tom Cruis byl docela i zábavnej a i přes ten horší konec prostě musím dát full.

• 29.12.2019  16:31
    Záskok (divadelní záznam) (1997)

Když by mě moje díte poprosilo ať mu pustím tu nejlepší hru od Cimrmana, váhal bych co dřív, ale nakonec bych se asi rozhodl pro Záskok. Strašně mě mrzí že jsem nevidel Záskok žive a bohužel už se mi to ani nikdy nepoštěstí, ansábl pomalu vymírá :(

• 29.12.2019  16:27
    Donnie Darko (2001)

Když uz si myslíte že ničemu nerozumíte, ještě víc to na Vás film hrne. Začínáte se točit ve spirále a už se pomalu začínate tešit až si film pustíte znova, aby ste odhalily a pochopily další střípek. Film mého mládí, modla mé dospělosti. Jake byl jak stvoření na tuhle roli. A Frank na mě kouká každy večer jak usínám z police.

<< předchozí 1 2 3