radecacek

Radek Velička

okres Hradec Králové

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 23.9.2018  06:14
    Maniac (TV seriál) (2018)

Všechny žánry smíchané do jednoho hardcore koktejlz, kterému chybí jen malá třešeň nakonec. Skvělé herecké duo, úžasné vedlejší postavy a celý ten bizar mě hodně bavil.

• 13.6.2018  08:25
    Escobar (2017)

Pokud jste viděli seriál od Netflixu - Narcos, nemá smysl na Escobara koukat.

• 13.6.2018  08:19

Je to už 16 let, když jsme v kině hltali film Telefonní budka, který se skoro celý odehrával u jednoho sluchátka. A máme to tu znovu. Akorát syrovější, dokumentárnější a i přes absenci jakékoli dramatické hudby velmi emotivní. Slečna sedící vedle mě se právem radovala už před začátkem filmu, že nás bude čekat skvělá podívaná. A taky měla pravdu. Doporučuji zajít do kina.

• 3.6.2018  19:27
    Metanol (TV film) (2018)

První díl skvělý, druhý o trošku slabší. Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale tady opravdu musím říct to otřepané na Čechy dobrý.

• 22.5.2018  09:50

Dávám čtyři hlavně kvůli tématu a tomu, jací zmrdi dokáží vydělávat na lidském neštěstí.

• 12.5.2018  18:04

Film samotný je za jednu hvězdu. Druhá za krásnou výpravu a třetí za Alicii Vikander, které bych odpustil asi všechno.

• 12.5.2018  10:51

Nadprůměrná norská pohádka dává na prdel všem českým patvarům poslední doby. Severský Hobit pro děti se točil i v České republice, takže milovníci přírody poznají České Švýcarsko, Křivoklátsko, lom Amerika, Prachovské skály atd. :)

• 3.5.2018  14:36
    Komando (1985)

Na tomhle filmu mě překvapilo hlavně to, že hudbu složil James Horner.

• 14.4.2018  01:30

Budu opakovat názor Tertera: "Ty čtyři hvězdy rozhodně nejdou na vrub kvalitám filmu, ale čistě jeho schopnosti pobavit svou debilitou ..." A nejen to. V rámci festivalu Otrlý divák jsem měl možnost zhlédnout snímek i s živým dabingem, který celou tu bizarnost ještě povzneslo na jiný level.

• 9.4.2018  09:15
    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Přemýšlím, jestli neopravit u jeho ostatních pořadů hodnocení z odpadu na jednu hvězičku. Protože tohle, tohle je fakt největší dno.

• 8.4.2018  15:56

Rozhovor s panem Šedým, který vlastní videopůjčovnu je pro mě osobně nostalgická vzpomínka na dětství a na každotýdenní návštěvu videopůjčovny. Ke zhlédnutí zde: www.youtube.com/watch?v=_pD_yo8X3KM

• 8.4.2018  10:10

Miluji vězeňské filmy a filmy ze soudní síně. Tady máme oboje. Je až neskutečné, že se opravdu něco takového stalo. Torreton zahrál muže obviněného ze sexuálního obtěžování skvěle. Zbytek filmu už mi přišel malinko televizní, nicméně stále nad průměrem.

• 17.3.2018  12:46
    Bába z ledu (2017)

Pardon, mě to nebavilo, ale vůbec.

• 10.3.2018  08:46

Ke zhlédnutí zde

• 9.3.2018  19:52

Škoda toho mišmaše. Polovina filmu vlastně byla úplně zbytečná, nudná, přeplácaná (planeta bordelu, Strange a pod.). Část na Asgardu byla ale skvělá, stejně jako v prvním díle. Takže hodnocení mezi 3 až 4 hvězdičkami.

• 5.3.2018  10:13

Intimní příběh transgender ženy, která musí bojovat se svým okolím kvůli předsudkům společnosti a zvláště s nenávistí partnerovy rodiny. Příběh je detailní v každém záběru, plný skrytých metafor a ukazující dnešní společnost takovou, jakou v rámci předsudků a strachu a nenávisti z jiného může být.

• 4.3.2018  20:11
    Čtverec (2017)

Film Čtverec je pro mě stejně nechápavý jako moderní umění. Asi vím, co tím chtěl autor říct, asi to sdělil intelektuálně správně, ale mně to nebavilo. Pár zajímavých a úžasných scén nedokáže vynahradit tu nudu a artové pozlátko, které mi bohužel nic neřeklo.

• 15.2.2018  18:20

V celku bizarní směska, která asi bude sázet hlavně na herecké výkony. První díl byl dost průměr, ale ten konec mě navnadil na další části. Uvidíme.

• 27.1.2018  11:45

Za tu pečenou orlici si dovolím přidat jednu hvězdičku. Prvním dílem končím. Ztráta času.

• 13.1.2018  11:51
    Memphis (divadelní záznam) (2011)

Nemám velké zkušenosti se zahraničními muzikály. Ale pokud by byly všechny takové, tak bych už na český asi nikdy nešel. Skvělá pěvecká čísla, choreografie tanečních scén a hlavně ta energie sršící z celé inscenace je veliká. Škoda, že jsme v záznamu mohli vidět pouze kratší dvouhodinovou verzi.

• 28.12.2017  09:04

Tyhle zbytečný flashbackový epizody každého jenom unavují :(

• 26.12.2017  17:49
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Kdyby měly hlavní postavy alespoň poloviční charisma pekelníků a scénář by nepřipomínal tak okatě nejlepší českou pohádku, mohlo to být super. Takhle se jedná jen o nezapamatovatelnou jednohubku, bohužel.

• 25.12.2017  13:47
    Zlatovláska (TV film) (1973)

Hvězda za některé písničky, druhá za nechtěné vtipné situace a třetí z nostalgie. Už se na to znovu podívám leda se svými dětmi.

• 22.12.2017  16:37
    Bright (2017)

Od lebkounů po Buffy v erkovém provedení, jako když pejsek a kočička vařili kašičku. Ale na páteční odpoledne dobrý.

• 21.12.2017  22:55

Polský snímek podle skutečného příběhu chlapce s mozkovou obrnou, který bojuje o svou důstojnost a štěstí ve svém životě, nastavuje zrcadlo lidskému chování a toleranci. Naprosto úžasné herecké výkony a fenomenální závěr tenhle film i přes pomalejší rozjezd pasuje rozhodně do naprostý TOP nejen letošního roku. A jsem rád, že naši sousedi ukazují, že tvůrci nepotřebují miliardy na to, aby natočili úžasný film, že to je prostě jen výmluva. Sorry.

• 21.12.2017  22:53
    7 životů (2017)

Jako kdyby vzal 15letý scenárista zajímavý námět a nevěděl, jestli chce natočit nové Potomky lidí, Matrixe, nebo naopak béčko pro děti. Výsledek je slepenec všeho možného, jen ne kvalitního filmu.

• 21.12.2017  00:03
    Zhan lang 2 (2017)

O chloupek lepší než dementní jednička. Nejvýdělečnější film na domácím trhu v roce 2017 je směs patosu, dementního scénáře, hodně špatné CGI a zdlouhavého děje a akce. Choreo je průměr, ničím nepřekvapí. Je to jako se dívat na Americkýho bojovníka po dvaceti letech.

• 12.12.2017  20:47
    Velký dar (2017)

Emoční past pro cejťáky, sarkastický dialogy jako z Bad Words, 11letá Mckenna Grace geniálně zahrála malého génia a ukázala, že děti zkrátka umí hrát a Chris Evans se oprostil od debilní marvelovský postavy a zahrál si geniálního strejdu Franka, který baví jako Frank Moody PG13. Americká drama-romance-komedie, jak má vypadat.

• 12.12.2017  09:21

Třetí hvězdičku dávám za úžasné zpracování. Jinak mě film vůbec nechytl a nebavil.

• 27.11.2017  21:39
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Nejlepší seriál roku 2017

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10