Metanol (2018) (TV film)

První díl skvělý, druhý o trošku slabší. Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale tady opravdu musím říct to otřepané na Čechy dobrý.

Infiltrace: Obchod se zdravím (2018) (TV film)

Dávám čtyři hlavně kvůli tématu a tomu, jací zmrdi dokáží vydělávat na lidském neštěstí.

Tulipánová horečka (2017)

Film samotný je za jednu hvězdu. Druhá za krásnou výpravu a třetí za Alicii Vikander, které bych odpustil asi všechno.

Cesta za králem trollů (2017)

Nadprůměrná norská pohádka dává na prdel všem českým patvarům poslední doby. Severský Hobit pro děti se točil i v České republice, takže milovníci přírody poznají České Švýcarsko, Křivoklátsko, lom Amerika, Prachovské skály atd. :)

Komando (1985)

Na tomhle filmu mě překvapilo hlavně to, že hudbu složil James Horner.

Velké kozy na Havaji (1987)

Budu opakovat názor Tertera: "Ty čtyři hvězdy rozhodně nejdou na vrub kvalitám filmu, ale čistě jeho schopnosti pobavit svou debilitou ..." A nejen to. V rámci festivalu Otrlý divák jsem měl možnost zhlédnout snímek i s živým dabingem, který celou tu bizarnost ještě povzneslo na jiný level.

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad) odpad!

Přemýšlím, jestli neopravit u jeho ostatních pořadů hodnocení z odpadu na jednu hvězičku. Protože tohle, tohle je fakt největší dno.

VHSRip: Lesk, bída, pirátův syn a jeho video (2013)

Rozhovor s panem Šedým, který vlastní videopůjčovnu je pro mě osobně nostalgická vzpomínka na dětství a na každotýdenní návštěvu videopůjčovny. Ke zhlédnutí zde: www.youtube.com/watch?v=_pD_yo8X3KM

Présumé coupable (2011)

Miluji vězeňské filmy a filmy ze soudní síně. Tady máme oboje. Je až neskutečné, že se opravdu něco takového stalo. Torreton zahrál muže obviněného ze sexuálního obtěžování skvěle. Zbytek filmu už mi přišel malinko televizní, nicméně stále nad průměrem.

Bába z ledu (2017)

Pardon, mě to nebavilo, ale vůbec.