Smisek

Smisek

Jakub Hnilička

Česko

8 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Wrestler (2008)

 • poster

  Fontána (2006)

 • poster

  Láska nebeská (2003)

 • poster

  Jak vycvičit draka (2010)

 • poster

  V zajetí démonů (2013)

 • poster

  Pelíšky (1999)

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

 • poster

  Noe (2014)

  Ačkolic jsem měl z filmu velký strach - studiový film se slušným rozpočtem a Aronofsky, odcházím z kina naprosto nadšen. Ano, na jednu stranu je to velký historický film, s fantasy a katastrofickými prvky, který nešetří dolarem na žádný detail. Na stranu druhou, je to ten samý brilantní Aronofsky, který sleduje, co se děje postavám v hlavě. Záběry stvoření světa, stínové scény a hlavně ty sny..! To je prostě wow. V kombinaci s výborným Clintem Mansellem se stává celý film neskutečným zážitkem. Určitě můžu říct, že jsem film zcela jistě nevstřebal a ještě mě musí minimálně jedno shlédnutí čekat, abych byl schopen film plně docenit. Co je pro mě důležité v tuhle chvíli je však to, že film měl temto, i když vyprávěl stokrát vyprávěné, měl jsem stejně mrazení v zádech z toho napětí a to, jak se Darrenovi povedlo vykreslit postavu Noema, to jsem vskutku nečekal. Rozhodně to všem doporučuju, film zcela jistě ocení i lidé, kteří v něm nebudou hledat hlubší myšlenku a to zejména díky fantastickým hereckým výkonům, není tam nikdo kdo by svou roli nezvládl a k tomu trio Crowe, Connelly, Watson - kteří prostě a jednoduše zaváleli. Jo, je to pecka.

 • poster

  3 Idiots (2009)

  Tak tenhle film je asi pro mě asi největším překvapením, protože jsem od něj nic nečekal. Nikdy jsem neviděl žádný indický film, není tu ani trailer, takže jsem neměl tušení do čeho jdu a navíc skoro 3 hodinová stopáž u filmu "na dobrou noc" opravdu vyděsí. Ten film je ale ta nejlepší komedie, jakou jsem kdy viděl. Mám žánr komedie rád..problém u evropských a amerických filmů ale tkví v tom, že se čím dál častěji jedná pouze o situační komiku, vyplněnou průměrnou až nudnou omáčkou..no tak to tento film rozhodně nemá. Sedíte u něj, přiblble se usmíváte a chcete stále víc..místo situačního smíchu ve vás spíše v průběhu filmu smích sám od sebe graduje, až se občas neubráníte ani slzám. Co je ale ještě větším překvapením, je stopáž..za 2 hodiny a 45 minut nenarazíte na nudnou scénu, nebo omáčku..každá scéna, každý dialog má smysl a místo ve filmu..a celý scénář je na komedii až neuvěřitelně propracovaný. Indické zpívající a tančící scény taky působí spíše mile, než na obtíž a do filmu zapadají. A já chci víc. Takhle barevný, pozitivní, milý a optimistický film jsem vážně nezažil. All Izz Well!!!!!

 • poster

  Já, Earl a holka na umření (2015)

  Nejsmutnější a zároveň nejmilejší film, který jsem kdy viděl.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace