Filipes

nic :)

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 30.8.2011  23:57

Nemůžu si pomoct, prostě mě to jen strašně bavilo! :-)

• 29.8.2011  14:08

Doufám, že takhle nějak to na světě funguje! Neuvěřitelně originální film, jehož rozjezd je poněkud nezáživný pro ty, co až tak nemusí filmy z politického prostředí. Jakmile se však dějově dostáváme k jádru věci, pociťujeme pocit překvapení a napětí. Teda alespoň u mě. Matt Damon není můj šálek čaje, v tomhle filmu si ale nedokážu představit nikoho lepšího.

• 28.11.2010  12:48

O tom, že lze natočit kvalitní český film bez trapných replik, pokůsů o vtip, bez trapných hereckých výkonů a mohl bych pokračovat....tohle je ten případ, kdy se dějí zázraky.

• 29.10.2010  20:38

200 komentář nemohl dopadnout lépe. Na takový film o lásce, jsem čekal hodně dlouho. A tak mi nezbývá nic jiného, než poděkovat tvůrcům. Existují filmy, které nejdou popsat. Musíte je prostě vidět. Nevtíravě vám totiž očistí duši.

• 30.1.2010  14:23

Nancy nenatočila desítky filmů, ale když nějaký natočí, tak to stojí za to. Neuvěřitelně milé až minimalistické kouzlo všech interiérů a exteriérů s tou kouzelnou hudbou, přes úžasně překvapivé herecké výkony...možná by to na můj vkus mohlo být malinko kratší, ale pravda- pak by to nebylo tak komplikované.

• 27.9.2009  01:15
    Absurdistán (2006)

Jedna z nejlepších ukázek toho, kam to tu spěje a jak by to mohlo dopadnout. Nikdy jsem nemyslel, že to napíšu ale- bravo Ameriko..

• 31.8.2009  23:24

Poprvé jsem zažil, aby se v kinosále, po skončení filmu tleskalo. Nezapomenutelný zážitek a nejlepší nazi- western všech dob.

• 13.8.2009  23:52

Pegg ve skvělé komedii o vytrvalosti a schopnosti změnit sám sebe k lepšímu. Nepřekvapuje mě, že jste tomuto filmu nedali šanci a uprostřed závodu jste narazili do zdi.

• 9.8.2009  22:36

Tenhle film bortí hranice bizardnosti a ujíždí rovně směrem k otázce: Je, nebo není Quentin Tarantino magor?

• 7.8.2009  23:52

Současná britská (z malé části i americká) komediální elita na jedné lodi. To nemohlo dopadnout jinak...

• 5.8.2009  10:58

Šmarjáá, režiséři měli asi jen jednu židli a jeden druhýmu stál na hlavě. Jinak si to vysvětlit nedokážu. Pánové scénáristi si zase pro změnu řekli, že když psali jedničku byla to nuda a tak si na psaní druhého dílu dali pořádnou čáru v podobě plakátu prvního dílu..a pak to takhle dopadá. Amy Smart mě nedostane i když je prostě fucking gorgeous..

• 16.6.2009  14:29

I když je možná začátek filmu nemastný, neslaný...to slzení smíchy po celý jeho zbytek za to fakt stojí..krom toho je Liv Tyler neuvěřitelně sexy....

• 28.5.2009  15:34
    Mafstory (TV seriál) (2006)

Výborní herci, nejlepší seriál co jsem zatím od sousedů viděl...

• 22.5.2009  20:00

Čekal jsem slabý odvar jedničky a dvojky....nevěděl jsem, že se dá trilogie završit takhle dobře. Budeš mi chybět Marty, i vy doktore Browne...pan Robert Zemeckis mi umožnil strávit tři dny příjemným způsobem..doufám, že si tenhle výlet do minulosti, budoucnosti a na divoký západ, zopakujeme za svůj život ještě mockrát...

• 22.5.2009  19:56

Je to takových skoro 90%. Kvalitní propracovaný scénář nelze hodit do koše a propojení s prvním dílem je geniální. Možná je to tím, že už jsem nezažíval ten správný šok, nadšení a zápal jako u prvního dílu a prakticky jsem věděl, na co se můžu těšit ještě jednou..

• 22.5.2009  19:53

Nejlepší film na téma: Cestování časem. Kromě propracovaných detailů, logických vysvětlení a neuvěřitelného vtipu má i výborné herce, skvělý scénář i režii. Dohromady to dává prostě unikát, na který nikdy nezapomenu.

• 4.5.2009  22:24
    Truman Show (1998)

Tohle totální psycho s mým oblíbeným tady "nepotrhlým" Jimem, mě drželo v nekonečném napětí až do úplného konče, kdy jsem mu "fandil" zuby nehty, div jsem si nerozerval vlasy..:-D

• 8.4.2009  12:47

Možná přidám hvězdičku až uvidím film v originále, ale u některých scén jsem málem přepadl do řady podemnou v sále. Nebo to bylo těmi slečnami vedle mě- já nevím.

• 2.4.2009  23:39

Proč se točilo Fast & Furious 2 a ten příšerný Tokio Drift.....pro mě je tohle slušné pokračování prvního dílu...jen z toho neudělejte trapnou ságu...

• 12.3.2009  21:39
    Candy (2006)

Candy se topí v realitě. A já se topím v Candy. Neuvěřitelné výkony, při kteých si projdete zemí, peklem, i nebem...snad je tam krásně Heathe..

• 27.2.2009  15:49
    Darebáčci (2000)

Film bych popsal asi tak jako když roztočíte Káču. Káča vám krásně rotuje a svítí, ale po chvíli zvolna ztrácí tempo a její kouzlo vyhasíná. I když Woody mámí člověka opravdu výbornou hudbou a příjemnými interiéry i exteriéry, nemůže se Káča točit věčně. Někdo jí musí zase roztočit. Jako obvykle skvělý Allen, ale otřesný Hugh Grant.

• 27.2.2009  11:37

Přirovnal bych to k takovýmu vážnějšímu Sbal Prachy A Vypadni. Naštěstí se Vaughn nesnažil o kopii, ale naopak to pojal po svém a jako celek je to dobrý film. Scénu jak dává Sienna Miller své telefonní číslo se slovy "fuck me" bych si zařadil do žebříčku nejvíc sexy scén co jsem viděl...úúú

• 25.2.2009  13:55

Skvělý výběr hlavních představitelů a opravdu si nedokážu představit kdo by to líp natočil. Celkový dojem působí velmi příjemně, ale stejně jak otevřete pohádkovou knížku, tak zavřete tento film. =)

• 25.2.2009  00:57

Tohle je přesně ten Woody Allen jak ho máme všichni rádi a ještě dlouho mít budeme. Koho jiného by napadlo dát vězni jako trest pobyt na samotce s pojišťovacím agentem...=)

• 22.2.2009  17:38

,,Do ženské jsem naposledy vstoupil při návštěvě sochy Svobody." V popředí Woody Allen utváří v podstatě to samé co Cassandra's Dream, zatímco v pozadí rozvijí lásku pro staré filmy a jako hodný ňouma prohrává na celé čáře. Teprve až se popředí potká s pozadím, vznikne myšlenka o které často polemizujeme: Jak může být život zvláštní?

• 21.2.2009  22:01
    Hairspray (2007)

Hairspray je příjemný muzikál, jenž vás 117 minut baví a nutí uvěřit, že život je sladký.

• 19.2.2009  21:19
    Californication (TV seriál) (2007)

,,Možná nevstoupím do dějin, ale vstoupím do tvé sestry" Tohle rozdávání hvězdiček opravdu nebylo příliš těžké. Pokud znáte Davida Duchovnyho pouze jako agenta Muldera, tak vám Hank Moody vytře zrak, rozhýbe bránici a ještě stačí strčit úd do všech ženských pohlaví v okolí. Ale jen o tom to samozřejmě není. Hank je hluboko v srdci samotář (či ironickej ochlasta jak chcete) a i přes svojí bohatou sbírku "obtáhnutých" miluje svoji bývalou ženu a hlavně dceru. Tom Kapinos, Gina Fattore, Daisy Gardner, Eric Weinberg- nevím, kde se to ve vád lidi bere, ale jste geniální. LOL

• 9.2.2009  20:48
    Moulin Rouge (2001)

Nelze odolat. Tak dlouho jsem se odhodlával a výsledek stál za to. Doufám, že herci by to dokázali zazpívat naživo byť alespoň přibližně stejně dobře. Hlavně Ewan McGregor (Sorry Eltone, tahle verze je prostě lepší). Láskyplný příběh plný přebarvených interiérů podniku, potemnělých exteriérů všedního života, chladných romantických i deštivých beznadějných nocí, s vynikající hudbou. My gift is my comment, and this one's for this movie. TOP!!

• 9.2.2009  10:10

Mám rád staré filmy. Protože se u nich pobavím tak královsky, jak u současné české komediální tvorby nikdy.

• 7.2.2009  17:30

Titulní píseň je vážně příšerná. Film ne.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7