Da_reba

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 2.12.2020  20:21
    Pod vodou (2020)

Noro! Noro! Emily! Emily! Ty choď prvá, nie ty, nie ty! Dochádza jej kyslík, príšera z hlbin ju chce zožrať a ona stojí a pozerá ako p*** a čaká čo sa stane. Ak máte z nejakého dôvodu radi tie sny keď chcete utekať pred niečím zlým ale nemôžete tak toto je film pre vás! Tento film je presne na takej úrovni ako je Stewart herečka. No katastrofa 20%

• 12.9.2020  19:01

Nikdy som nebol veľký fanda Pána prsteňov. 60%

• 12.9.2020  13:59
    Coco (2017)

Priemerný až podpriemerný animák, ktorý vyhral oscara a má hodnotenie pretože..... prečo? Jaj lebo je o mexikancoch. Byť tak ešte o černochoch tak je to film storočia tutovka. 45%

• 21.4.2020  18:08
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Suchý anglický humor som nikdy nechápal. 50%

• 17.4.2020  09:40
    Vymítač (TV seriál) (2017)

Tak toto je poriadna poľská pecka! Nevyspytateľné dobrodružstvá Bogdana a pomocníka Marcinka podtrhnuté alkoholickými démonmi jednoducho chytia od prvého dielu a nepustia. To celé ešte umocnené perfektnými hláškami v poľskom dabingu (ktorý je podla mna lepší ako český) je skrátka perfektná kombinácia. Za jedno odpoludnie som pozrel všetky tri série a stálo to zato! 95%

• 24.9.2019  16:17
    Aladin (2019)

Nuda, nuda a zase nuda ešte ktomu so spievaním a tancovaním. 45%

• 24.9.2019  13:24

No konečne Godzilla ako sa patrí! Po suchej, nemastnej neslanej 1-tke odzačiatku akciou naplnený monster film. Žiadna zbytočná dráma, medzi ľudské aféry, skrátka takto si monster film predstavujem. Komu sa to nepáči nech ide s frajerkou na romantickú sračku. Dúfam že príde k pokračovaniu s King Kongom v rovnakom duchu. 80%

• 9.2.2019  10:59
    Castlevania (TV seriál) (2017)

Trvalo to niekoľko častí ale nakoniec som tomu prišiel na chuť. 80%

• 9.2.2019  10:56
    GO! (TV pořad) (2018)

Sorry, ale po pár minútach som to musel vypnúť. Hnusná nechutná napodobenina Top Gearu s odporným, hnusným Novotným, z ktorého mi je na vracanie už len keď ho vidím. 0%

• 29.12.2018  21:24

Animácia znov perfektná, príbeh rozvinutejší. Ono vlastne keby z tých dvoch častí spravili jeden film tak by to bola špica. 50%

• 29.12.2018  18:57

Prvá vec čo som videl na Netflixe a hneď také sklamanie! Animácia perfektná, príbeh slabý. Ešte aj to by som bol odpustil keby aspoň záverečná bitka za niečo stála. Snáď keby to bolo polovicu kratšie a vynechali by tie zbytočné moralizujúce monológy dalo by sa to ohodnotiť aj lepšie! 35%

• 27.12.2018  18:38

Príjemné prekvapenie po poslednom Jedim 75%

• 27.12.2018  18:35

Doslova to bolelo dopozerať do konca 10%

• 9.12.2018  14:42

Nemastná, neslaná strielačka, ktorá by samostatne nikdy v živote neprežila 60%

• 3.9.2018  19:13
    Godzilla: The Series (TV seriál) (1998)

GO, GO, GO! Catchphrase Dr. Tatopoulousa doslova oživila vzpomienky na detstvo a bájnu stanicu Cartoon network. Vtedy som nato vyslovene dychtivo čakal, dneska to už vidím inak. Seriál prakticky nemá žiaden dej, všetky časti sú ako cez kopirák, len s inými postavami a príšerami. Nieje divu že to po len dvoch sériách len tak skončili. Ale tak je to animák pre decka a v porovnaní stým čo pozerajú mojí malí synovci je to stále ďaleko lepšie. 80%

• 8.8.2018  21:02

Doomsday sa mi zdal lepší, nechápem načo túto tému znova otvárali, okrem toho že to má naväzovať na aktuálne DC Filmy.

• 3.8.2018  13:46
    Constantine: City of Demons (TV seriál) (2018)

Skvelá animácia, dej dokáže zaujať. Len nechápem čo to má byť, 5 minútová dĺžka??? Aký to má význam? Dúfam že sa dočkáme ďaľších dielov a tento zatiaľ skvelý seriál neskončí znova odsunutý a zabudnutý ako hraná verzia Constantina. Prečo vlastne svet nikdy nevidel filmu s Keanom ??? 85%

• 17.9.2017  16:16

Ďaľšie sklamanie, namiesto poriadneho hororového akčného masakru, ktorý všetci čakali znova len priteplená hlboko filozofická sračka. Keby celý film bol ako posledná polhodinka tak je to paráda. Už sa tak nejako stáva trendom že v traileroch sú všetky dorbé scény a zbytok filmu vlastne ani pozerať netreba. Na scénu "I'll do the fingering" tak skoro nezabudnem. 60%

• 10.9.2017  16:18

Jednoduchá, nenáročná a hlavne zábavná komédia, nad ktorou netreba priveľa premýšlať, stačí si ju užiť. 80%

• 30.6.2016  21:00

Na film tretej triedy prekvapivo znesiteľné, miestami dokonca naozaj vtipné a zábavné. 60%

• 2.3.2016  11:21
    V hlavě (2015)

Pixaru sa nedá uprieť že sústavne prichádzajú s novými a zaujímavými nápadmi. Bohužial ich prevedenie je nie vždy dokonca posledných zopár rokov už len málokedy dotiahnutých do konca v obsahu príbehu. Z perfektných animákov pre doslova všetky vekové skupiny sa už stávajú len "rozprávky" pre malé deti. Inside out do tejto kategórie jednoznačne patri. Nebyť toho infantylného príbehe zdielal by som nadšenie ostatných ale takto nie - alebo možno už som príliš starý nato aby som to pochopil 60%

• 8.2.2016  12:00
    Hell & Back (2015)

Narazil som nato náhodou na nete a nemal ani šajnu čo to je. No stačilo len pár minút a hneď som bol pred obrazovkou ako prilepený. Animácia síce troška netradičná ale tomuto snímku sadla ako uliata. Slabší príbeh dokonale vyvažuje vtip a meiestami až troška prehnaný humor, V každom prípade super oddychový film, nad ktorým nieje treba premýšlať či hladať hlboké myšlienky ale stačí si ho len užiť. Mohlo by takých snímkov vzniknúť kľudne aj viac, aspoň ja som sa pobavil o polovicu viac ako u niektorých mnohomiliónových blockbusteroch 95%

• 1.12.2015  15:47
    Méďa 2 (2015)

Seth MCprd vo svoj oblúbenom živle alebo druhý pokus o filmovú adaptáciu Family Gaya. Nižšiu kvalitu humoru vynahradzuje jeho nasilu vnútenie do každej scény kam to len ide. Nieže by išlo o komédiu vyslovene špatnú - večer sa pritom stráviť dá ale to je všetko. Hold bez vymysleného kresleného sveta to jednoducho nieje to isté 60%

• 27.11.2015  15:22

Film ktorý nikoho neurazí ale bohužiaľ ani extra nenadchne. Efektami nadupané poriadne ako sa patrý. Nemusí sa pritom príliš uvažovať, stačí si to len vychutnať - a to kľudne aj viac krát! Hlavne sa film na nič extra nehraje, nesnaží sa o žiadne hlboké duchaplné posolstvo a preto je fajn. Skrátka len hodina a pol špecialných efektov v kombinácii s dobre spravenou akciou. V porovnaní s novou Godzilou určite eveľa lepší. Úprimne, komu sa nepáči vidieť obrých robotov poriadne to natrieť nejakým Kaiju :-) 80%

• 26.11.2015  10:44

Žiaden zázrak to nieje ale tá hodinka a pol sa dá celkom dobre vydržať. Príbeh nieje nič nové ale aspoň trocha inak podaný. Jesse, Walton a Topher podali celkom slušný výkon na B-čkových hercov ale tá nesympatická špatná Kristen proste kazí dojem z celého filmu, by ma zaujímalo komu musela roztiahnuť nohy tentoraz... 60%

• 10.11.2015  10:30
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Okamžite sa ma zmocnil príjemný pocit nostalgie! Super spravené masky, efekty a nezameniteľný Ash s trocha morbidným a drzím zmyslom pre humor vytvárajú špičkovú kombináciu a skvelý divácky zážitok. Po prvých dvoch epizodách 80 %

• 29.10.2015  22:24
    Pixely (2015)

Už sem videl hodne sraček ale táto patrí jednoznačne medzi top. Adam Sandler zase raz predviedol že milióny sa dajú zarobiť aj s podpriemerným talentom a ešte chabším nasadením a výkonom. 35%

• 1.10.2015  15:53
    Špión (2015)

Nudnejšiu a trápnejšie blbosť som teda vážne už dlho nevidel. Ultra-trápna napodobenina Kingsmana s odpornou prasnicou bez štipky hereckého talentu v hlavnej úlohe. Doslovná filmová lahôdka pre všetky ženy s celulitídou a 15-kilo navyše čo v piatok večer sedia rozkysnuté na gauči s pizzou v jednuj tlape a dietnou colou v tej druhej, si takto márne namýšľajú že to oni sú hrdinky a mokré sny všetkých chlapou, ktorým je zle už len z letmého pohľadu na ich špeky. Fuj 40%

• 1.10.2015  12:26
    Technické souvislosti (TV seriál) (2008)

Richard Hammond dokazuje že nepotrebuje svojích rovnako mentálne vyvynutých kolegov nato aby spravil skvelý dokumentárny seriál. Príjemným, jednoduchým spôsobom, ktorý chápu aj melé deti vysvetluje vedecké súvislosti medzi najnovšími výdobytkami vedy a primitívnymi, často prastarými vynálezmi. 80 %

• 23.9.2015  15:18
    Sex 100+1 (2007)

Troška neprávom nepochopená skvelá komédia. Videl som to už 4x a stále sa natom zasmejem. Určite svele strávených 100 minút, vhodné na filmový večer s priateľkou 75%

<< předchozí 1 2 3 4 5