Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Názorný príklad ako sa dobrý námet dá pekne posrať. Ktomu zase ten hnusný americký patriotizmus ako zo svojho hrdinu urobiť ešte väčšieho hrdinu. A aby záporák bol sympatickejší nez hlavný hridina.... Jediný to drží Dominic Cooper

Ajťáci (2006) (seriál)

Suchý anglický humor som nikdy nechápal. 50%

Aladin (2019)

Nuda, nuda a zase nuda ešte ktomu so spievaním a tancovaním. 45%

Alfa a Omega (2010)

Bežte všetci to piče čo hodnotíte filmy podľa toho kto ich natočil a kto tam hraje. Mám rád filmy čo pobavia a dajú sa pozerať. Perfektná rozprávka

America (2014) odpad!

Nechutne hnusný politicko - propagačný dokument republikánskej strany USA ukazujúci Američanov ako charitatívno-fylantropických učiteľov, doktorov a pomocníkov celého sveta. Dokument je tak hypokratický že sa snaží zpochybniť také veci ako otroctvo, vyvraždovanie a okrádanie Indiánov, imperialistické snahy USA o moc a suroviny po celom svete. Práve naopak, diváka chce presvedčiť že Amerika je hrdina, ktorý to všetko robí len pre dobro ostatných a bez akýchkoľvek iných úmyslov. Ak takéto sračky púštajú američanom v školách a televízoroch absolútne sa nečudujem že to je len banda primitívnych hamburgrožrútov s IQ na úrovni Európského človeka s mentálnym postihnutím a názorom že zbytok sveta sú teroristi.... Najhumusnejšiá sračka čo som videl!!!

Americké restaurování (2010) (seriál)

Super seriál o oprave a reštaurácii starých vecí. Všetci účinkujúci sú sympatický a ani po viacerých dieloch nelezú človeku na nervy dokonca aj blbeček Brettly. Dokonca sa mi páči že narozdiel od iných USA sračiek tu nedávajú extrémny dôraz na bezpečnosť, príde mi to takto realnejšie. Plus veľa komických prvkov a zaujímavých faktov. Jediné čo mi tu chýba je žeby mohli viac opisovať pracovné postupy a trochu viac informácii o cenách. Nemám predstavu o cenových pomeroch v USA ale po videní dielu kde opravovali ČZ scooter z Československa mám pocit že sú trocha drahý inak 80 %

Archer (2009) (seriál)

Archer, code name "Dutchess" je najlepší tajný agent na svete, až nato že na počkanie každej C+ blondínke vykecá čím v skutočnosti je. Nadupaný animák pre dospelých plný odkazov na filmy, ľúdí a realné situácie. V mojom hodnotení 100%. DANGER ZONE!!!! 8-)

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Okamžite sa ma zmocnil príjemný pocit nostalgie! Super spravené masky, efekty a nezameniteľný Ash s trocha morbidným a drzím zmyslom pre humor vytvárajú špičkovú kombináciu a skvelý divácky zážitok. Po prvých dvoch epizodách 80 %

Avatar (2009)

S takým rozpočtom je každý režisér frajer, práve preto som bol z toho taký sklamaný. Zvlášť keď si človek vlastne uvedomí že natom nieje nič originalné. Len zmodernizovaný a prerobený príbeh boji indiánov v amerike po príchode usadlíkov. Ripoff Pocahontas. Ktomu som to videl v otrasnom neznesiteľnom slovenskom dabingu. Keby mi tá pychna s ktorou som tam bol vtedy nedala tak tomu šupnem hneď odpad!