Predátor: Evoluce (2018)

Nemastná, neslaná strielačka, ktorá by samostatne nikdy v živote neprežila 60%

Godzilla: The Series (1998) (seriál)

GO, GO, GO! Catchphrase Dr. Tatopoulousa doslova oživila vzpomienky na detstvo a bájnu stanicu Cartoon network. Vtedy som nato vyslovene dychtivo čakal, dneska to už vidím inak. Seriál prakticky nemá žiaden dej, všetky časti sú ako cez kopirák, len s inými postavami a príšerami. Nieje divu že to po len dvoch sériách len tak skončili. Ale tak je to animák pre decka a v porovnaní stým čo pozerajú mojí malí synovci je to stále ďaleko lepšie. 80%

The Death of Superman (2018)

Doomsday sa mi zdal lepší, nechápem načo túto tému znova otvárali, okrem toho že to má naväzovať na aktuálne DC Filmy.

Constantine: City of Demons (2018) (seriál)

Skvelá animácia, dej dokáže zaujať. Len nechápem čo to má byť, 5 minútová dĺžka??? Aký to má význam? Dúfam že sa dočkáme ďaľších dielov a tento zatiaľ skvelý seriál neskončí znova odsunutý a zabudnutý ako hraná verzia Constantina. Prečo vlastne svet nikdy nevidel filmu s Keanom ??? 85%

Vetřelec: Covenant (2017)

Ďaľšie sklamanie, namiesto poriadneho hororového akčného masakru, ktorý všetci čakali znova len priteplená hlboko filozofická sračka. Keby celý film bol ako posledná polhodinka tak je to paráda. Už sa tak nejako stáva trendom že v traileroch sú všetky dorbé scény a zbytok filmu vlastne ani pozerať netreba. Na scénu "I'll do the fingering" tak skoro nezabudnem. 60%

Pobřežní hlídka (2017)

Jednoduchá, nenáročná a hlavne zábavná komédia, nad ktorou netreba priveľa premýšlať, stačí si ju užiť. 80%

Hříčky přírody (2015)

Na film tretej triedy prekvapivo znesiteľné, miestami dokonca naozaj vtipné a zábavné. 60%

V hlavě (2015)

Pixaru sa nedá uprieť že sústavne prichádzajú s novými a zaujímavými nápadmi. Bohužial ich prevedenie je nie vždy dokonca posledných zopár rokov už len málokedy dotiahnutých do konca v obsahu príbehu. Z perfektných animákov pre doslova všetky vekové skupiny sa už stávajú len "rozprávky" pre malé deti. Inside out do tejto kategórie jednoznačne patri. Nebyť toho infantylného príbehe zdielal by som nadšenie ostatných ale takto nie - alebo možno už som príliš starý nato aby som to pochopil 60%

Hell & Back (2015)

Narazil som nato náhodou na nete a nemal ani šajnu čo to je. No stačilo len pár minút a hneď som bol pred obrazovkou ako prilepený. Animácia síce troška netradičná ale tomuto snímku sadla ako uliata. Slabší príbeh dokonale vyvažuje vtip a meiestami až troška prehnaný humor, V každom prípade super oddychový film, nad ktorým nieje treba premýšlať či hladať hlboké myšlienky ale stačí si ho len užiť. Mohlo by takých snímkov vzniknúť kľudne aj viac, aspoň ja som sa pobavil o polovicu viac ako u niektorých mnohomiliónových blockbusteroch 95%

Méďa 2 (2015)

Seth MCprd vo svoj oblúbenom živle alebo druhý pokus o filmovú adaptáciu Family Gaya. Nižšiu kvalitu humoru vynahradzuje jeho nasilu vnútenie do každej scény kam to len ide. Nieže by išlo o komédiu vyslovene špatnú - večer sa pritom stráviť dá ale to je všetko. Hold bez vymysleného kresleného sveta to jednoducho nieje to isté 60%