Na nože (2023) (pořad)

Taká nemastná neslaná zmes Pohlreicha a Ramsyho, naviac ´´známy šéfkuchár´´, o ktorom nikdy nikto nepočul nemá skoro žiadnu charizmu a je fádny. 30%

Šedovlasý pán (2007)

50 %. Zaujímavý námet, dobrý potencionál ale výsledok nemastný, neslaný ako vegetariánsky hamburger.

Na nože (2019)

Čakal som napodobneninu Poirot-a, no na moje príjemné prekvapenie sa z toho vykľula klasická detektívka ale s modernými prvkami. Dobrá zápletka spojená hneď s niekoľkými zvratmi deja presne keď už si divák myslí že tomu snímku prišiel na "kloub" vás jednoducho chytí až do konca. Hviezdné obsadenie hlavných postáv tomu celému len pomáha, taký Captain America tu zrazu dostáva úplne iný rozmer. Len ten Craigov americký prízvuk vo mne vyvolával pocit ako keď niekto škrabe nechtami po tabuli. 80%

Sebevražedný oddíl (2021)

Definitívne zlepšie oproti prvému dielu. Elba tam padol ďaleko lepšie ako Smith. Aj tak to bolo až príliš natiahnuté, mať tak príjemných 90 minút bola by to dobrá oddychovka na večer ale isto nie niečo po čom by som bol nadšený po odchode z kina. 65%

Trese: Strážkyně světů (2021) (seriál)

Ak niečo pozerám a už v polovici sa nudím tak to asi niečo vypovedá. 50% za prvú sériu

Pacific Rim: Země nikoho (2021) (seriál)

Na jednu dobrú epizódu pripadajú tri absolútne nudné. Čakal plné akcie ako staré dobré animáky z 80-desiatok ale bohužiaľ nuda ako Godzilla Planet of monsters. Tých zopár svetlých momentov to vytiahne tak maximálne na priemer. 50%

Pod vodou (2020)

Noro! Noro! Emily! Emily! Ty choď prvá, nie ty, nie ty! Dochádza jej kyslík, príšera z hlbin ju chce zožrať a ona stojí a pozerá ako p*** a čaká čo sa stane. Ak máte z nejakého dôvodu radi tie sny keď chcete utekať pred niečím zlým ale nemôžete tak toto je film pre vás! Tento film je presne na takej úrovni ako je Stewart herečka. No katastrofa 20%

Coco (2017)

Priemerný až podpriemerný animák, ktorý vyhral oscara a má hodnotenie pretože..... prečo? Jaj lebo je o mexikancoch. Byť tak ešte o černochoch tak je to film storočia tutovka. 45%

Ovládací panel
1 bod