Denny

okres Rokycany
důchodce

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 22.2.2017  22:15

Naprosto nechápu, jak může někdo stvořit takovou slátaninu a motanici a ještě do toho zamotat Sindibáda ! Víc k tomu nemám co říci,...

• 26.9.2013  07:29
    Dvojčata (2008)

Tak z hereckého obsazení filmu znám jen Timothy Huttona, který je obklopen enklávou španělských herců , a samotná kriminální zápletka je založena na dvojčatech, věkově od sebe vzdálených cca 10 let, kteří v sobě mají zločinecké sklony.Na film se "dá koukat", konec zřejmě překvapí skoro každého. Jinak na mně zpracování působilo tak nějak nervozně, trochu nesourodě.

• 13.5.2013  07:51
    Doly krále Šalamouna (TV film) (2004)

Dvoudílná , velice natažená a nepovedená slátanina, odehrávající se v Africe, kde jakýsi domorodý kmen zajal anglického cestovatele kvůli bájnému pokladu krále Šalamouna. Za ním se vydává jeho dcera s pomocníky v čele s panem Quatermainem a za nimi další zájemci (Rusové) o poklad. Vidíme africkou krajinu se všemi jejími krásami a nástrahami a naši hrdinové jdou nebo jedou, dost často mají žízeň , občas se střílí a dopadne to tak, jak se nabízelo: anglická blondýnka a dobrodruh Quatermain vše přežijí a nakonec se vezmou a jsou spokojeni i bez pokladu.

• 10.5.2013  10:51

Myslím, že film není na české postkomunistické poměry vůbec špatný, ukazuje problémy tří genarací a dále se dotýká i oblasti rasové (Maruščin nápadník je Cikán, což ale ona zpočátku netuší), homosexuality , drogové i demence. Nejvděčnější a asi nejoblíbenější roli má Eliška Balzerová, jako nejstarší drogová dealerka v naší republice. Film sice není typická komedie, ale docela se divím, že se najde někdo, kdo se během jeho sledování vůbec nezasmál.

• 3.5.2013  09:56

Film, kterému vévodí Alan Alda v roli strýce bojujícím s Alzheimerem, se mi líbil. Není to žádná "bomba", dějově taky žádná divočina, přesto jsem u toho neusnul, Aldu daboval klasicky Pavel Trávníček a film hodnotím dobře.

• 30.3.2012  07:06

Tenhle film je vyšinutý, téměř všechny postavy jednají nestandardně, vyústění má být /a i je/ překvapivé. Obsazení hlavních postav je zvláště u Ormondové nečekané. Zajímavá je i "zájmová činnost" amerických policajtů - docela dobré krácení nudy.

• 23.11.2011  06:33
    Chaplin (1992)

Je jasné, že nebylo lehké film natočit, R.Downey podal velmi dobrý výkon, je tu i podoba s Mistrem, ale jeho postava je znázorněna jen povrchně, stejně jako postavy ostatní. To by ale film musel trvat 3 hodiny ...

• 16.11.2011  07:31
    Měsíc v ohrožení (TV film) (2006)

Na tenhle výtvor se v žádném případě nedívejte: má to být ohrožení Země prostřednictvím zdevastovaného Měsíce, ale když jsem sledoval způsob záchrany s hlavním hrdinou Stephenem Baldwinem, vesmírný slalom raketoplánu mezi úlomky Měsíce a další pozoruhodnosti, nemám dalších slov.

• 19.3.2003  06:31
    May Day (2000)

Převrácená luxusní loď vinou atomového výbuchu a do ní se dokonce dostane žralok - no, co si už lidi nevymyslí. A jeden ze Sedmi statečných (Coburn)tomu velí.

• 13.3.2003  13:36

Poněkud krotká satira na reálný socialismus, která ale přišla s křížkem po funuse, nebo také pět minut po dvanácté.

• 13.3.2003  13:28
    Panika (2001)

Zlatá včelka Mája!!! Už jsem si několikrát všiml, že se R. Hauer zahazuje ve škvárách, tohle je typický případ. A vůbec: nebyla to vlastně komedie?

• 12.3.2003  08:09

Klasická oddechová komedie to je, ale anglická.

• 12.3.2003  08:01

Takové nenáročné dílko střídající dost často skutečnost s minulostí, až se to někdy plete.

• 4.3.2003  07:06

Film stejně brutální jako naivní, švédský svalovec se marně snažil sesadit z trůnu superhrdinů Arnieho a Stalloneho.

• 4.3.2003  07:01

Chuck opět v akci - jako tradičně jde sám na teroristy a je jasné, že teroristé "doterorizovali". Pro milovníky kung-fu a Chucka dobrá zábava, ostatní ať raději "přeladí " jinam...

• 4.3.2003  06:57

Docela sympatická, nutně sentimentální komedie, která reaguje na odvěké lidské přání vrátit se do minulosti a změnit některá svá rozhodnutí.Herecký koncert K.Turnerové s bravurní přeměnou v mladou dívku. Mnoho vtipných situací,tři nominace na Oscara.l

• 4.3.2003  06:52

Další z řady policajtských filmů Delona, kdy navíc bere spravedlnost do svých rukou. Přes požehnané množství spotřebovaného střeliva a mrtvol (na každých deset minut připadá jedna) však není příliš povedený.

• 4.3.2003  06:46

Co můžeme čekat od filmečku, kde hraje bývalá Polka Pacula? Jako obvykle: nenáročné, místy úsměvné a ona jako obvykle postižená a ukřivděná. I dvojka je moc...

• 3.3.2003  08:27

Zajímavé je, že pro většinu diváků se největším "zážitkem" stalo vyřízení Seagala v začátku filmu.Pravdou je, že to byl šok.

• 3.3.2003  08:24
    Vyjednavač (1998)

Přikláním se na stranu těch, kterým se film líbil. Překvapilo mě, jak snadno tu vraždu hodili na vyjednavačské eso a pak ta finta s postřelením na konec.

• 3.3.2003  08:20

Bylo to poněkud zamotané (opět dva v jednom), několik erotických scén,několik vražd a rádoby překvapivé rozuzlení.

• 28.2.2003  07:22
    Hlubina (1977)

Na vznik filmu se určitě podepsal úspěch Čelistí. Nedočkal se sice podobného efektu,ale pár podvodních záběrů a muréna docela jdou.

• 28.2.2003  07:15

Ještě větší "tanec" než v jedničce. Hustota děsivých scén si ve filmu občas dělá parodii sebe sama.

• 28.2.2003  07:10

Výborný film o útěku z velmi dobře střeženého vězení. Povedený jako všechny, kde hrál Eastwood pod vedením Dona Siegela.

• 28.2.2003  07:07
    Dákové (1967)

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších historických filmů - vycvičené římské legie proti divokým Dákům. Kontrast obou stran je výrazně charakterizován výbornou hudbou, výpravné scény, napětí a "Vinnetou" v roli jednoho z římských vojevůdců.

• 28.2.2003  07:03
    Hrabě Monte Christo (TV film) (1975)

Jedna z mnoha adaptací populárního románu. I když Chamberlain podává slušný výkon, je znát, že jde jen o velmi slušně udělanou televizní práci.Marais mi ale sedí víc...

• 28.2.2003  06:57
    Critters 2 (1988)

Opět jsou tu žravé "kaktusomufoidní" příšerky s vesmírnými šerify v patách. Druhý díl mi připadá vtipnější,akčnější a celkově zdařilejší.

• 28.2.2003  06:55
    Critters (1986)

Tak trošku napodobenina škodolibých gremlinů, nepříliš nápadité dialogy a poněkud za vlasy přitažený závěr.

• 27.2.2003  07:11
    Kabaret (1972)

Film zachycuje atmosféru Berlína třicátých let, výborný herecký výkon Minnelliové, sedm Oscarů.

• 27.2.2003  07:00

Výtečná adaptace stejnojmenného románu,jeden z nejznámějších a nejlepších válečných filmů. Vše je natočeno vynikajícím způsobem,který po právu získal Oscara. Známá je také "pískací" melodie.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16