Denny

okres Rokycany
důchodce

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 14.1.2003  12:10
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Samozřejmě , že seriál je poplatný době, ve které vznikl, ale je třeba se na něho dívat z historického hlediska a je jasné, že názory na něj se diametrálně rozcházejí. Mladá generace tomu zřejmě vůbec nemůže rozumět.

• 5.2.2003  06:54

Zajímalo by mě, jak se asi cítili oba hlavní představitelé téhle erotiky, když k sobě údajně cítili "nepřekonatelný odpor" a měli hrát milostné scény.

• 21.1.2003  08:38

Černý seržant detroitské policie v podání urostlého Carla si samozřejmě poradí se všemi překážkami, které mu nastavuje bezohledný Dellaplan. Průměr...

• 23.1.2003  06:53
    Adam a Otka (1973)

Vesnické děti, holčička Otka a chlapec Adam tráví prázdniny u příbuzných v Praze a panelák je pro ně místem různých příhod a dobrodružství. Průměrný film, který ničím objevým nepřekvapí.

• 27.1.2003  07:04

Bezvadně obsazené typy a precizně zahrané, k takovýmto filmům však musíte mit vztah, ne každý má na to povahu.

• 23.1.2003  06:58

Je třeba především připomenou, že hlavní roli hraje Otomar Korbelář, který představuje suspendovaného vyšetřujícího soudce, který v hostinci radí chudým lidem v jejich problémech.Teprve ve stáří a v ústraní se mu dostane zadostiučinění a je očištěn z nespravedlivého obvinění.Věrohodné vykreslení staropražského prostředí.

• 23.1.2003  07:02
    Akce Bororo (1972)

Kombinace sci-fi a špionážního žánru, v němž jde o jakýsi zázračný indiánský lék, o nějž se kromě pozemských institucí zajímají i mimozemˇšťané. Zajímavé téma...

• 21.1.2003  08:46

Moderní verze pohádky o džinovi z kouzelné lampy. O jakou verzi jde napovídá obsazení Buda Spencera...

• 23.1.2003  12:18
    Alena (1947)

Tahle kostýmní komedie, kde hlavní roli hraje celkem neznámá Miluše Zoubková byla prý nemilosrdně strhána kritikou, ale jak je vidět přežila a dá se na ní koukat i dnes.

• 21.1.2003  08:51
    Aligátor (1980)

Spláchnutý aligátor vyroste a působí problémy. Nic moc originálního, vyvolává to pocit"to už jsem někde viděl"...

• 21.1.2003  08:53

Známo také jako Americký bojovník: jak infantilní-sám voják v poli zajme a pobije celou armádu najatých ninjů.

• 21.1.2003  09:24
    Android (1982)

Průměrná sci-fi, která je chvílemi zábavná a má neočekávaný konec. Na vesmírné stanici se "šílený" vědec Daniel snaží vyrobit ženského androida, ale pak přiletí kosmická loď se třemi zločinci a nastanou komplikace.Známo pod názvem Netvor.

• 23.1.2003  13:25

Podnikavá dívka s obchodním talentem to vyhraje i u své budoucí tchyně. Celkem to má spád, obvyklý výkon Ferbasové.

• 23.1.2003  12:23

Drama z I.světové války, kdy vdova po rakouském důstojníkovi jde dělat ošetřovatelku, aby odčinila válečné hříchy svého muže. Expresivní pojetí je ne vždy přesvědčivé...

• 23.1.2003  12:26

Prostitutka se stává majitelkou bordelu, což je docela lákavé téma. Matějka většinou režiroval úplně něco jiného, tohle je záživnější...

• 23.1.2003  13:23

Ani bych neřekl, že je to zfilmovaný Hrabal. Pavel Kříž, který je koněm Kleina, hraje pořád se stejným výrazem.

• 17.2.2003  08:34

Tenhle film se Olmerovi celkem povedl, na rozdíl od těch následujících.Hlavní hrdina Antony má problémy poté, co mu žena zemřela při autonehodě a on se narychlo oženil s Martou, která má jiné plány.

• 21.1.2003  09:28

Je to směska pohádek z Tisíce a jedné noci plná celkem dobře zvládnutých triků. Princ Hasan chce získat kouzelnou růži,aby dostal princeznu. Nebýt malého chlapce Hadžího, nikdy by nezvítězilo dobro nad zlem.ČEský název je Arabské dobrodružství.

• 14.1.2003  12:35

Neuvěřitelně naivní "příběh", který natočila v té době již "poznamenaná Lída Baarová. No zřejmě byla ráda za každou nabídku k filmování - smutný konec...

• 27.1.2003  06:55
    Atentát na Hitlera (TV film) (1990)

Docela zajímavá rekonstrukce(téměř) atentátu na Hitlera. Přestavitel hlavního aktéra Stauffenberga, Brad Davis, zemřel na AIDS. Hitler se mi moc nelíbil, v ruských válečných filmech byl věrohodnější.

• 20.1.2003  10:33

Jiří Krampole, nikdo není dokonalý, že?

• 21.1.2003  10:33

Bouřlivý milostný poměr autora a herečky, odehrávající se na jevišti i v zákulisí divadla.Herecký koncert Al Pacina a jeho dvou partnerek, nepříliš inteligentní zápletka.

• 17.2.2003  08:37

Rodinná komedie s písničkami Uhlíře a Svěráka byla původně myšlena jako oslava Pionýrské organizace, ale scénárista Zdeněk Svěrák to pojal poněkud jinak a určitě udělal dobře.

• 17.1.2003  10:34

Samozřejmě, že je to kvalitní film,ale mám dojem, že mnoho diváků po jeho zhlédnutí bude na rozpacích-je to nějak odtrženo od "lidství".

• 13.1.2003  14:07
    Babí léto (2001)

Je to snímek o tom, že stáří není důvodem to "zabalit" a starat se jen o to, jaké bude parte, či jaký bude hrob. Chce to prostě užívat život, nehledě na věk. Moc pěkný film!!

• 20.1.2003  13:37

Mně se tohle pojetí Olbrachta moc nelíbilo, je tam ale docela pěkná hudba,zvláště jedna písnička v podání Donutila, kterou můžeme slyšet i v pořadech výše jmenovaného.

• 16.1.2003  11:40
    Balzac (TV film) (1999)

Dvoudílný film vystihuje slavného spisovatele, který měl rád život a měl problémy s věřiteli, přestože byl slavný. Depardie je typ, který zřejmě odpovídá dost věrně originálu.

• 16.1.2003  12:29
    Bankéřka (1980)

Bankéřka v podání Romy se stává trnem v oku svých kolegů a dojde to tak daleko, že je zastřelena.

• 20.1.2003  11:57

Opět ta báječná Zemanovská atmosféra, plná geniálních nápadů , umocněná Milošem Kopeckým v hlavní roli notorického, ale zároveň romantického lháře.

• 17.2.2003  08:41

Natočeno k padesátiletí provozu barrandovských ateliérů... Výpravná televizní podívaná, na které se sešlo mnoho tehdejších ředitelů a dalších důležitých a všichni se tvářili spokojeně.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16