Denny

okres Rokycany
důchodce

• 29.1.2003  06:51
    Propast (1989)

Dramatické setkání pozemšťanů a mimozemšťanů v hluboké mořské propasti je i přes poněkud kýčovitý závěr sympatickou podívanou-mimozemšťané kupodivu nevypadají jako nepřátelské příšery.

• 30.1.2003  11:30
    Protiúder (1999)

Poněkud zmatený válečný(akční) film z prostředí Jižní Ameriky,kam zkorumpovaný velitel pošle své vojáky,aby vyřídili místního bosse. Pár obvyklých záběrů amerických stíhaček a dost nepravděpodobných situací.

• 21.2.2003  07:05
    Protokol (1984)

Komedie z diplomatického prostředí stojí a padá s výkonem Goldie Hawnové, jak jinak...

• 24.1.2003  12:03
    Prstýnek (1944)

Kostýmní komedie se staré monarchie byl posledním českým filmem nasazený do kin za okupace. Nezapomenutelný kníže F.Smolíka.

• 24.1.2003  12:06

Když si uvědomíme, že hlavní role hrají Marvan a Plachta, je jasné, že je o zábavu postaráno.

• 21.1.2003  12:18
    Psanci (1980)

Nová verze legendy o bandě Jesse Jamese, který ukazuje pistolníka jako hrdinu ve stylu Robina Hooda. Tenhle western je zajímavý také tím, že do rolí filmových bratrů byli jako herci angažováni skuteční bratři.

• 15.1.2003  13:07
    Psycho (1960)

Stačí starý barák, jeden šílenec, trochu tmy a pak se bojíme jít na WC sami.

• 13.2.2003  12:31
    Psí vojáci (1978)

Nolte podal v roli tvrdého veterána, který pro svého kamaráda pašuje drogy, vynikající výkon. Má to švih a napětí, i proto, že o drogy bojuje policie a ještě jedna skupina.

• 15.1.2003  12:17
    Ptáci (1963)

Nejdříve nic a pak smršť. Na Hitchcocka prostě nikdo nemá, v tomhle filmu ho poslouchají i ptáci.

• 17.1.2003  07:06

Tak tuhle parodii na předválečné červené knihovny bralo hodně diváků, a hlavně divaček vážně a když slyšeli na závěr filmu z úst O.Nového, o čem to vlastně bylo, byl to pro ně šok. O. Nový si ale v tomto filmu vystřihl jednu z posledních (ne-li poslední) rolí, která mu seděla. Pan nasadil montérky a do ruky vzal francouzák...

• 30.1.2003  11:23

Tenhle film už poněkud zastaral,díky technickým vymoženostem, které už dnes jsou samozřejmostí.Úsměvný dětský film ale vůbec není špatný.

• 22.1.2003  07:14
    Páni kluci (1975)

Na tenhle film, natočený na námět Toma Sawyera, se vždycky rád podívám- co postava, to perla. Pěkná úvodní a závěrečná písnička V.Neckáře.

• 21.2.2003  13:40

Tohle je "startovní" díl populární série o vraždícím přízraku. Všechno se odehrává v průběhu jednoho dne a divák je v roli vraha. Oběť křičí,krev stříká,není to moc chutné...

• 27.1.2003  11:32

Já si myslím, že pí Baldová si ve filmu zahrála, i když její zdravotní stav nebyl dobrý, a právě na jejím výkonu film stojí.Ostatně podobné role hodných maminek a babiček hrála i před válkou.

• 28.1.2003  11:44

Výborná režie, skvělé herecké výkony,hluboký zážitek-přesné vystižení "blázince". Nicholson roli údajně studoval přímo "v místě činu".

• 21.1.2003  08:42

K celkovému pochopení výborných gagů a různých narážek na jiné filmy je třeba tyto filmy vidět, jinak je divák ochuzen. Výborná parodie na katastrofické filmy!

• 14.2.2003  12:33

První a samozřejmě nejlepší příběh Paula Kerseye, muže, který vzal zákon do svých rukou, protože policie je v takovýchto filmech naprosto neschopná.

• 14.2.2003  12:35

Další osudy soukromého mstitele Paula Kerseye, kdy opět musí vzít spravedlnost do vlastních rukou.Nic nového a kvalita poloviční.

• 14.2.2003  12:38

Další pomsta Paula Kerseye tam, kde na to policie nestačí. Bronson střílí jako o závod, bídáci padají jako špejle na střelnici a lidé tleskají... Otřepané, prázdné,nudné a už to zřejmě nebaví ani Bronsona.

• 3.2.2003  11:34

Film o jedné famézní operaci během II.světové války. Celkem dobrý válečný film ale kdyby tam nehrálo tolik hvězd, tak by asi výsledek nebyl takový.

• 27.1.2003  11:36

Ano, je to nepřesvědčivý pokus o kriminálně-špionážní film.Nevím co tím chtěl pan Klein říci, ale čárku asi dostal.

• 3.2.2003  11:46

Otřesný obraz brutality a frustrace z tureckého vězení natočený podle skutečnosti. Po zhlédnutí tohot filmu si člověk opravdu bude více vážit svobody. Hlavní představitel Brad Davis zdmřel na AIDS.

• 27.1.2003  11:21

Tak tohle je komedie o tom, co dělal voják ČSLA, když měl volno. Je to takový průměr, nic objevného.

• 21.1.2003  06:58
    Rio Bravo (1959)

Tak tohle je můj téměř nejoblíbenější western se vším všudy:přestřelky,láska krásné dívky a boj o spravedlnost. A zdá se mi, že postavy jsou oproti jiným westernům propracovány více do hloubky, takže nám více přirostou k srdci.

• 12.2.2003  12:45

Světová hvězda ve filmu o sexuálních problémech a starostech dospívání. Ne nejhorší režisérský debut, ve kterém nechybí humor,půvab, ale na druhé straně také trochu cynismu.

• 31.1.2003  10:11

Jeden z nejlepších režisérů dobrodružného žánru a jeden z nejlepších herců by měli být zárukou toho, že film nebude špatný. No, nadšený jsem nebyl, je to takové unavené, místy i komické.

• 26.2.2003  09:21

Opravdu výborný film z exotického prostředí v Indonésii v době hroucení místního režimu. Za povšimnutí stojí i maličká Linda Huntová v mužské roli.

• 20.2.2003  13:54
    Romaneto (1980)

Takže tohle je o Arbesovi a je v tom i trocha mystiky. Pamatuji si Plzeňáka Pavla Pavlovského v roli Xaveria, který se snaží odhalit údajné tajemství barokního oltářního obrazu.

• 30.1.2003  06:51

Tahle pověst o založení věčného Říma je atraktivní velkopodívaná a je jedním z pseudohistorických italských filmů, které se v té době točily. Jak by se asi město jmenovalo, kdyby vzájemný souboj dvojčat vyšel vítězně pro Remuse ?

• 7.2.2003  06:35

V tomhle svém předposledním filmu nevybočuje Wayne ze své "koleje" , zajímavé je jeho spojení s další legendou, Katherine Hepburnovou. Zdá se mi, že je v příběhu dost hluchých míst a zbytečného mluvení.