Honza málem králem (1977)

Skromnější pohádka bez čar a kouzel od renomovaných autorů. Korn je sice dabován, ale stejně je jeho obsazení zajímavé.

Hordubal (1979)

Tahle již druhá adaptace Čapkova románu je poněkud zjednodušena, asi není jednoduché román zfilmovat.

Horečka sobotní noci (1977)

Zřejmě počátek disco-éry u nás. Líbivá muzika australských bratrů kontrastuje se sociálně kritickým tónem filmu. Král diskoték Travolta byl nominován na Oscara.

Hrabě Monte Christo (1975) (TV film)

Jedna z mnoha adaptací populárního románu. I když Chamberlain podává slušný výkon, je znát, že jde jen o velmi slušně udělanou televizní práci.Marais mi ale sedí víc...

Hrad z písku (1994)

Vůbec se mi to nelíbilo, představitelé jsou nějací bezkrevní, všechno je nějaké ospalé,až je to nakažlivé,ale vydržel jsem.

Hra o přežití (1994)

Skupina psychicky narušených milionářů pořádají kdesi v odlehlých lesích USA honičku na (většinou) bezdomovce,kterého vždy zlikvidují a jeho hlavu si nechají jako trofej. Tentokráte však narazí a rapper Ice-T je všechny zlikviduje. Námět není originální, zaujme účast R.Hauera,který si už v minulosti střihl několik "psychoušů".

Hříšný tanec (1987)

Jsem naprosto jiná krevní skupina, takže tenhle stupidní a prostoduchý příběh o lásce mladičké Frances a staršího frajera Johnyho jsem sice viděl, ale to jen proto, abych byl "in".Jinak registruji, že tenhle kýč se svého času stal zbožňovaným hitem pubertální i předpubertální (možná i popubertální) mládeže.

Hudba z Marsu (1955)

Tak je jasné, že film je poplatný době svého vzniku,zajímavá je role Jana Wericha , který se vlastně jen směje v hledišti, co by divák (vedle něho sedí Vladimír Dvořák).

Chaplin (1992)

Je jasné, že nebylo lehké film natočit, R.Downey podal velmi dobrý výkon, je tu i podoba s Mistrem, ale jeho postava je znázorněna jen povrchně, stejně jako postavy ostatní. To by ale film musel trvat 3 hodiny ...

Charley Varrick (1973)

Povedený film o tom, když bankovní lupič vyloupí banku, kde měl peníze zločinecký gang.Matthau je ale chytrý lupič...