Denny

okres Rokycany
důchodce

• 27.1.2003  13:22
    Gabriela (1941)

Tenhle melodramatický příběh je zajímavý i zřejmě nejzápornější postavou Karla Högera a jednou z mála filmových rolí Marie Rosůlkové "v plném rozkvětu", tedy předtím, než začala hrát ztřeštěné role.

• 15.1.2003  07:08
    Gallipoli (1981)

Film by měli vidět ti, kdo pořád haraší zbraněmi a mají chuť si zaválčit. Myslím, že mladí muži by měli mit poněkud jiné zájmy, než po sobě střílet.

• 21.1.2003  07:01
    Gappa (1967)

Výplodek japonské trikové školy s jednoduchým dějem a zajímavým trikům. Dvě gigantická monstra hledají své mládě, které jim chamtivý kapitalista ukradl, a to neměl dělat...

• 20.1.2003  10:30

Příběh z II.světové války z Itálie, kde se Vittorio De Sica vydává za generála , který zachrání spoustu lidí tím, že na sebe vezme vinu a je zastřelen fašisty. Zajímavý film.

• 24.2.2003  06:47

Myslím že Maraisovi lépe slušel kostým a kord, tohle je poněkud směšné, i když to zřejmě komedie má být.

• 7.2.2003  06:46
    Gremlins (1984)

Vidět ty malé příšerky jak parodují člověka se vším všudy, tzn.opíjejí se v baru, narušují dopravu, pustoší kino.-krásná míchanice komedie a horroru.

• 25.2.2003  11:23
    Gándhí (1982)

Jedna z nejlepších biografií v historii filmu,velkolepá podívaná s účastí tisíců statistů, vynikající Ben Kingsley. A přitom se indická strana zpočátku nemohla smířit s tím, že její legendu ma ztvárnit Angličan.

• 25.2.2003  11:34

Vzrušující příběh z amerických dálnic uvedený u nás pod názvem Hazardní hra. Divoké a nebezpečné honičky a statečný boj hlavního hrdiny proti mocnějšímu protivníkovi.

• 28.1.2003  06:35
    Highlander (1986)

Docela zdrařilý snimek o břímě nesmrtelnosti, která se táhne ze 16.století až do současnosti. Není lepší být normálním člověkem?

• 15.1.2003  12:24
    Hlad (1983)

Moc se mi to nelíbilo, kde hraje Bowie, tak je bizarnost . Překvapila mě účast Catherine. Všechno je takové nelidské, ale to má zřejmě být.

• 28.1.2003  06:47
    Hlava 22 (1970)

Když jsem si přečetl Hellerovu knihu, tak jsem byl zvědav na zfilmování. Určitě se tahle antimilitaristická komedie s hojnou účstí hvězd povedla. Proč chybí ve výčtu herců hlavní představitel Alan Arkin ?

• 28.2.2003  07:22
    Hlubina (1977)

Na vznik filmu se určitě podepsal úspěch Čelistí. Nedočkal se sice podobného efektu,ale pár podvodních záběrů a muréna docela jdou.

• 14.2.2003  12:46

Jeden ze snímků "podmořské vlny" roku 1989. Spoustu chyb a nepřesvědčivé herecké výkony nemohou zakrýt ani dobré speciální efekty. Průměrná podívaná plná obehraných schémat.

• 24.1.2003  13:02

Skromnější pohádka bez čar a kouzel od renomovaných autorů. Korn je sice dabován, ale stejně je jeho obsazení zajímavé.

• 19.2.2003  14:10
    Hordubal (1980)

Tahle již druhá adaptace Čapkova románu je poněkud zjednodušena, asi není jednoduché román zfilmovat.

• 30.1.2003  07:04

Zřejmě počátek disco-éry u nás. Líbivá muzika australských bratrů kontrastuje se sociálně kritickým tónem filmu. Král diskoték Travolta byl nominován na Oscara.

• 16.1.2003  06:29

Skupina psychicky narušených milionářů pořádají kdesi v odlehlých lesích USA honičku na (většinou) bezdomovce,kterého vždy zlikvidují a jeho hlavu si nechají jako trofej. Tentokráte však narazí a rapper Ice-T je všechny zlikviduje. Námět není originální, zaujme účast R.Hauera,který si už v minulosti střihl několik "psychoušů".

• 28.2.2003  07:03
    Hrabě Monte Christo (TV film) (1975)

Jedna z mnoha adaptací populárního románu. I když Chamberlain podává slušný výkon, je znát, že jde jen o velmi slušně udělanou televizní práci.Marais mi ale sedí víc...

• 16.1.2003  12:12

Vůbec se mi to nelíbilo, představitelé jsou nějací bezkrevní, všechno je nějaké ospalé,až je to nakažlivé,ale vydržel jsem.

• 17.1.2003  10:39

Tak je jasné, že film je poplatný době svého vzniku,zajímavá je role Jana Wericha , který se vlastně jen směje v hledišti, co by divák (vedle něho sedí Vladimír Dvořák).

• 6.2.2003  06:57

Jsem naprosto jiná krevní skupina, takže tenhle stupidní a prostoduchý příběh o lásce mladičké Frances a staršího frajera Johnyho jsem sice viděl, ale to jen proto, abych byl "in".Jinak registruji, že tenhle kýč se svého času stal zbožňovaným hitem pubertální i předpubertální (možná i popubertální) mládeže.

• 28.1.2003  06:58
    Ishtar (1987)

Tak tohle je jeden z největších propadáků, který byl kdy natočen. Nepomohla ani účast hvězd, ani halasná reklama. Prostě se to nepovedlo...

• 22.1.2003  13:59
    Jan Hus (1954)

Jan Hus prý sice vypadal trochu zaobleji, ale jiného než Zdeňka Štěpánka i nedovedu představit.

• 23.1.2003  13:29

Tahle velmi lidová zábava, kde hraje hlavní roli Gustav Nezval, se odehrává většinou na statku, kde si vysokoškolští studenti přivydělávají .

• 26.2.2003  09:08

Klasická komedie postavená na komice de Funese s nečekaným závěrem, kdy žena slaví Pyrrhovo vítězství nad svým koumákem manželem.Zajímavé spojení mistra komiky s Girardotovou.

• 28.1.2003  12:27

Značně ponurý pohádkový příběh je poněkud zmatený, čerpá z více motivů a je to nějaké nesourodé.

• 21.2.2003  13:45

Středověká legenda o nešťastných milencích oddělených krutou kletbou je působivá a s dobrými hereckými výkony. Zázraky jsou jen v pohádkách,škoda...

• 15.1.2003  11:55

Nemůžu si pomoci, ale pan Sobota už má to nejlepší za sebou a to samé se dá říci i o panu Olmerovi. Nejtrapnější scénu má ale na svědomí pan Přeučil...

• 12.2.2003  07:09

Při rutinním cvičení v pralesních močálech v Louisianě se ztratí skupina příslušníků národní gardy a je zmasakrována francouzsky mluvícími osadníky. Nic pro citlivé povahy, prostředí ještě horší než v Králi Šumavy.

• 3.2.2003  14:03

Perfektně vystižené prostředí temného středověku, odpovídající napětí ...