Denny

okres Rokycany
důchodce

• 10.2.2003  11:42
    Joe Kidd (1972)

Ne zcela klasický western se zcela klasickým výkonem Eastwooda. Napětí to má, kulky sviští - no průměr...

• 15.1.2003  13:05
    Jurský park (1993)

Je to sice fantastická podívaná, ale když si vzpomenu na mamuty a triceratopsy Karla Zemana, tak tohle je příliš dokonalé.

• 18.2.2003  13:26
    Jízda (1994)

Říká se: za málo peněz, málo muziky, ale v tomhle případě za málo peněz se udělal docela pohodový film.

• 21.1.2003  11:15

Černý měsíc je prototyp vozu na vodíkový pohon, který hlavní hrdina pomáhá původním majitelům uloupit zpět. Pár scén člověka zaujme, ale většinou nic moc.

• 27.2.2003  07:11
    Kabaret (1972)

Film zachycuje atmosféru Berlína třicátých let, výborný herecký výkon Minnelliové, sedm Oscarů.

• 17.1.2003  12:38

Faustovský film z raných začátků Jany Hlaváčové, celkem to jde.

• 18.2.2003  13:32
    Kanárská spojka (1993)

Plyšový lev téhle slátanině opravdu sedí...

• 13.2.2003  06:57
    Karate Kid (1984)

Jeden z těch lepších filmů věnovaných karate, i když s nepopiratelným vlivem jiného režisérova filmu - Rocky.

• 16.1.2003  06:45
    Kateřina Veliká (TV film) (1996)

Paní Douglasová zahrála carevnu opravdu dobře, má prostě na to. Tahle menší sága zachycuje vzestup ambiciózní ženy v Rusku, kdy dovedla k výstupu na nejvyšší metu použít všechno.

• 24.1.2003  11:45

Problém je v tom, že v té době málokdo znal komiksy, na nichž je film založen - v každém případě zajímavé zpracování. Superman má být ale kladná postava,ne?

• 20.1.2003  11:31

I J.Menzel musel něco natočit pro socialismus. Je třeba ještě upřesnit, že hlavní roli hrál Jan Hrušínský.

• 23.1.2003  13:32

Ve filmu hrozí rozvody hned dva, ale všechno se urovná. Když hrál někde Menšík, to stačilo sledovat jeho výkon.

• 13.2.2003  06:54
    Kickboxer (1989)

Tak tohle je Bloodsport v bleděmodrém:stejný příběh, stejné tváře,stejná gesta,stejné všechno. Možná s tím rozdílem, že se tady víc učí a míň bojuje,soupeř je podlejší, ale o to také snadněji porazitelný.

• 10.2.2003  11:58
    King Kong (1976)

Další verze slavného filmu, natočená s použitím nejmodernějších technických možností, výsledek je ale rozpačitý. Nejvíc asi vadí přenesení filmu z roviny horroru do roviny milostného příběhu. Kong symbolizuje panenskou přírodu, nemilosrdně ničenou chamtivým člověkem.

• 13.2.2003  07:01

Velmi hloupé pokračování známého King Konga. Infantilní scénář, opičí láska a dokonce i malé kongátko. Prostě krach!!!

• 22.1.2003  14:02

Názorná ukázka toho, jak dokáže církev zblbnout lidi a ještě z toho mít užitek. Otřesná doba!!!!

• 20.2.2003  07:05

Průměrné zpracování známé literární předlohy je poplatné době svého vzniku (národní duch). Knížka je lepší!

• 20.2.2003  07:13

Václav Krška a jihočeská krajina po druhé , Ohnivé léto bylo povedenější. Soupeření dvou klukovských part probíhá již generace , do míst svého mládí se vrací osudem poznamenaný muž.

• 10.2.2003  12:07
    Komando (1985)

90 minut napětí, čítanková ukázka action.Film si neklade žádné umělecké nároky a tak ho musí divák brát.

• 7.2.2003  06:53
    Kopyto (1981)

Když hraje někde Pierre Richard, tak je jasné, kam se bude dílko ubírat. Tahle komedie je navíc založena na protikladu obou hlavních představitelů.

• 17.1.2003  06:42
    Koule (1998)

Já jsem sice literární předlohu nečetl, ale asi jsem udělal chybu, protože tohle sci-fi se mi vůbec nelíbilo, i když žánr mi sedí. Námět vypadá velice lákavě, ale zpracování se kdesi na dně moře utopilo.

• 17.1.2003  06:49
    Kozoroh 1 (1977)

Tak v tomhle filmu jde o našvindlovaný let amerických kosmonautů na Mars a pak je třeba je odstranit, jako nepohodlné svědky. Jak to asi je s letem a chozením po Měsíci? Byli tam opravdu?

• 28.1.2003  06:44

Přes množství celkem povedených speciálních efektů je film zklamáním pro hororové fajnšmekry.Jeho předchůdce z roku 1942 byl povedenější.

• 20.1.2003  11:35

Není to zrovna veselý film, ale také není z příliš radostné doby.Hanzlík hraje vyplašeného vojáčka.

• 14.1.2003  14:03
    Krakatit (1948)

Zvláštní snová atmosféra provází toto zpracování varujícího Čapkova románu a K.Högerovi to sedlo.

• 13.2.2003  07:06

Světoznámý Oscary ověnčený snímek o opuštěném manželovi a jeho malém synkovi. Nejen Dustin a Meryl, ale i malý Justin je vynikající.

• 27.2.2003  06:46

Místy trochu přehnané, konec poněkud nedotažený, výkon J.Langeové mi připadal příliš excentrický. Nevím, jestli to byl thriller nebo melodramatický příběh,prostě to byla slátanina. A protože jsem to viděl na Nově, tak byl ještě useklý konec.Co to tam mají za blbce!!!!

• 17.1.2003  12:25

Ideologie stranou a pak je tohle jeden z našich nejlepších filmů a když si uvědomíme, jak to na hranicích vypadá teď, je to k neuvěření.Mladíci, kteří narukovali v té době na západní hranici, to neměli vůbec jednoduché. Lukavského důstojník Kot je jeho nejvýraznější rolí.

• 16.1.2003  12:16

Kdepak, takové pohádky jaké se točívaly, už nikdo neumí. Tenhle film jsem viděl na Štědrý večer a vůbec nepřispěl k té sváteční atmosféře-mdlý příběh, nemá to šmrnc .

• 5.2.2003  06:50

Docela zdařilá komedie, profesionálně udělaná,vtipná s mírně kýčovitou lovestory a předem naprogramovaným happyendem.