Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 29.1.2003  06:47

Komedie o manželce, která neví, co chce, o milence, která naopak ví, co chce a o muži mezi nimi... Geena Davisová získala právem Oscara.

• 24.1.2003  11:38

Neveselý film o návratu českého důstojníka z války v roce 1945, kdy všechno , co zde zanechal, se změnilo,nebo se ztratilo.

• 12.2.2003  12:37

Jeden z lepších horrorů. Oživlí mrtví mají hlad a chutná jim lidský mozek.Akce,napětí a speciální efekty na vysoké úrovni

• 12.2.2003  12:42

Velmi dobrý horror, dosahující kvalit prvního dílu.Opět oživlé mrtvoly a zajímavé na tom je, že mají zase hlad a chtějí lidské mozky.

• 15.1.2003  07:23

Tak tenhle návrat se vůbec nepovedl, byl jsem rád, že jsem to dokoukal do konce. No jo, návraty jsou někdy těžké, že pane Jasný a Pucholte!!!

• 12.2.2003  07:00

Naprostá klasika, nestárnoucí film, vtipné dialogy,dobrá režie a výtečné herecké výkony. Pikantní jsou výroky Curtise na adresu Marilyn ohledně jejich líbacích scén, když film po letech hodnotil.

• 16.1.2003  12:00
    Něžná mafie (TV film) (1997)

Vdovy po zavražděných mafiánech to vezmou do rukou a mají opravdu tvrdou roku .

• 22.1.2003  07:11
    O Sněhurce (1972)

První dětské lásky, boj o hlavní roli - Sněhurku přece oživne princ,ne? Chtělo by to nějaký hlubší příběh.

• 20.2.2003  14:05

Že by pokus překonat Jasného "Rodáky"? R.Brzobohatý se tentokráte dal na tu "správnou cestu a z kulaka se stal předsedou JZD.

• 22.1.2003  14:04

Opravdu nezáživná podívaná. Je to vůbec pohádka?

• 17.1.2003  12:35

Tahle pohádka se mi líbila už v českých pohádkách Jana Drdy, filmové zpracování se povedlo-představitelky čarodějnic jsou téměř k nepoznání.

• 20.2.2003  14:01

Jasný trezorový film plný podobenství a černé grotesky. V šedesátých letech se u nás točily takovéto filmy, ne každému byly srozumitelné.

• 20.2.2003  13:57

Pohádka B.Němcové byla "vylepšena" několika dobrodružnými motivy, je to lepší průměr.

• 17.1.2003  12:45

Tak tahleta pohádková slátanina prý vznikla z nouze, když na Barrandově zůstaly nějaké kulisy a filmaři usoudili, že by se mohly ještě využít. No, raději je měli zbourat!

• 14.1.2003  12:44

Pohodová pohádka s nezapomenutelnou "žranicí" u vypráskaného hostinského . Film vlastně tvoří tři herci:Pešek,Bejvl a Smolík.

• 20.1.2003  12:06
    Občan Brych (1958)

Tak tohle je příspěvek k Vítěznému únoru, a popisuje události těsně po převratu, kdy se hromada lidí rozhodla utéci na Západ , ale někteří se zase vrátili. Alespoň v tomhle filmu občan Brych s Vlastou Fialovou.

• 17.1.2003  13:19

V tomhle válečném filmu je asi největším překvapením obsazení expertky na romantiku Meg Ryanové do role důstojníka americké armády,která bohužel za ne zcela jasných okolností zemře.

• 30.1.2003  07:12

Rocková zpěvačka je unesena motocyklovým gangem a na pomoc se jí vydá Michael Paré, známý "béčkový rváč." Docela svižná podívaná zachycující kouzelný svět padesátých let, včetně výborné muziky.

• 16.1.2003  06:48

Jeden psychopat chce vyhodit do povětří loď s lidmi na palubě a pyrotechnici se snaží přijít na kloub jeho pekelnému stroji. Bohužel-není drátek jako drátek,stačí přestřihnout ten nepravý a ...

• 22.1.2003  07:04
    Oni (TV film) (1996)

TV sci-fi o zlých mimozemšťanech, kteří potřebují lidi, aby sami mohli žít. Námět-nic nového pod sluncem,totéž zpracování.

• 21.1.2003  13:45

Zdařilý snímek s hudbou E.Morriconeho je sice tématem blízký Čelistím, ale přece je jiný. Snad i proto, že sympatie diváků jsou na straně nešťastného kytovce, kterému rybáři zabijí družku.

• 4.3.2003  07:01

Chuck opět v akci - jako tradičně jde sám na teroristy a je jasné, že teroristé "doterorizovali". Pro milovníky kung-fu a Chucka dobrá zábava, ostatní ať raději "přeladí " jinam...

• 10.2.2003  13:54

Milostný příběh, jehož tvůrci zřejmě spoléhali na to, že když se hlavní představitelé svlékají ( a to celkem často), tak "oslepený" divák přehlédne docela zarážející nedostatky tohoto filmu.

• 20.1.2003  12:19

Život v panelovém sídlišti skýtá mnoho námětů, V.Chytilová to pojala asi jinak, než si tehdejší vedení představovalo...

• 13.3.2003  13:28
    Panika (2001)

Zlatá včelka Mája!!! Už jsem si několikrát všiml, že se R. Hauer zahazuje ve škvárách, tohle je typický případ. A vůbec: nebyla to vlastně komedie?

• 21.1.2003  06:47
    Paša (1968)

Český název je Paša a je to kriminálka jak má být : pár mrtvol,vtipné dialogy a dopadení a zneškodnění pachatele. Samozřejmě, že k úspěchu filmu přispívá i výborné obsazení v čele s Gabinem v roli komisaře Josse.

• 4.3.2003  06:57

Docela sympatická, nutně sentimentální komedie, která reaguje na odvěké lidské přání vrátit se do minulosti a změnit některá svá rozhodnutí.Herecký koncert K.Turnerové s bravurní přeměnou v mladou dívku. Mnoho vtipných situací,tři nominace na Oscara.l

• 17.1.2003  11:15
    Perinbaba (1985)

Mně prostě ten československý Fellinni nějak nesedí-to je samá alegorie a člověku pak uniká ten pravý smysl.

• 21.2.2003  13:51
    Piraňa (1978)

Už při vyslovení názvu se v podvědomí začne ozývat cvakání nenasytných tlam. A když je stále hladových rybiček celé hejno a dostane se do blízkosti jezera s turisty, tak je o zábavu postaráno.

• 13.2.2003  06:46
    Piráti (1986)

Matthau v dost netradiční roli-nevím, co ho k tomu vedlo. Musela to být fuška, hrát celý film jen s jednou nohou,ale ani to nepomohlo.