Denny

okres Rokycany
důchodce

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 12.2.2003  12:37

Jeden z lepších horrorů. Oživlí mrtví mají hlad a chutná jim lidský mozek.Akce,napětí a speciální efekty na vysoké úrovni

• 7.2.2003  06:56

Jedna z nejlepších detektivek. Nicholson v roli soukromého detektiva se prodírá spletitým případem kolem stavby vodní elektrárny.

• 28.1.2003  11:44

Výborná režie, skvělé herecké výkony,hluboký zážitek-přesné vystižení "blázince". Nicholson roli údajně studoval přímo "v místě činu".

• 27.1.2003  11:16
    Bohouš (TV film) (1968)

Když nějaké dítko nebude mít chuť k jídlu,tak ať se podívá na dva protagonisty v tomhle dílku, pana Menšíka a Bernardýna Bohouše.

• 21.1.2003  11:07
    Ben Hur (1959)

Těch jedenáct Oscarů je naprosto zasloužených. Příběh židovského šlechtice ve vynikajícím podání Hestona je zasažen do doby narození,života a smrti Krista,velice působivý film.

• 21.1.2003  06:58
    Rio Bravo (1959)

Tak tohle je můj téměř nejoblíbenější western se vším všudy:přestřelky,láska krásné dívky a boj o spravedlnost. A zdá se mi, že postavy jsou oproti jiným westernům propracovány více do hloubky, takže nám více přirostou k srdci.

• 20.1.2003  13:50

Perfektní pohádkové dílko, plné povedených triků,monologů,dialogů - životní role Petry Černocké.Už je to klasika!!

• 17.1.2003  12:40
    Byli jednou dva písaři (TV seriál) (1972)

Výborný, v podstatě konverzační seriál, který táhnou dva naši herečtí velikáni.

• 17.1.2003  12:25

Ideologie stranou a pak je tohle jeden z našich nejlepších filmů a když si uvědomíme, jak to na hranicích vypadá teď, je to k neuvěření.Mladíci, kteří narukovali v té době na západní hranici, to neměli vůbec jednoduché. Lukavského důstojník Kot je jeho nejvýraznější rolí.

• 17.1.2003  11:06
    Dva mrazíci (1954)

Tak to je jeden ze dvou filmů, v němž se sešli dva velikáni, Burian a Werich.Tentokráte sice jenom oživují nakreslené postavičky mrazíků,ale stojí to za to.

• 16.1.2003  07:00

Na tenhle film nezapomenu už kvůli strašnému konci hlavního hrdiny-krutá doba, nikdo se s nikým nemazlil.

• 16.1.2003  06:58
    Forrest Gump (1994)

Tenhle film je nutno vidět víckrát,jednou je na takovou kvalitu málo. Hanks se na prosťáčka opravdu hodí, spíše řečeno umí ho zahrát. Konec je dost smutný...

• 15.1.2003  13:58

Pohodový film, ve kterém se na pohřbu svých rodičů sejdou dva úplně neznámí lidé v cizí zemi a v podstatě začnou jít v jejich kolejích.

• 15.1.2003  13:46
    F. L. Věk (TV seriál) (1970)

Sice jenom čb , ale perfektní vystižení doby, perfektní herecké výkony a hned při úvodních titulkách výtečná hudba člověka slavnostně naladí - jeden z televizních skvostů.

• 15.1.2003  13:40

V tomto případě platí, že dva (terminátoři) jsou lepší než jeden a že dvojka je lepší než jednička (film), Ale bez Arnieho by nebyl ani jeden, už se těším na trojku!!!

• 15.1.2003  13:07
    Psycho (1960)

Stačí starý barák, jeden šílenec, trochu tmy a pak se bojíme jít na WC sami.

• 15.1.2003  12:17
    Ptáci (1963)

Nejdříve nic a pak smršť. Na Hitchcocka prostě nikdo nemá, v tomhle filmu ho poslouchají i ptáci.

• 15.1.2003  12:15
    Byl jednou jeden dům (TV seriál) (1974)

Velice pěkný seriál z prostředí pavlačové první republiky , s celou plejádou nejlepších českých herců a vystihující tehdejší situaci i v charakterech lidí.

• 15.1.2003  11:53
    Četnické humoresky (TV seriál) (2001)

Zase jeden z povedených seriálů, který je prošpikován humorem, což mu dává úplně jiný ráz, než u jiných filmů či seriálů z podobné oblasti. Je to odlehčené a v podstatě je to téměř komedie.

• 15.1.2003  11:42

Můj nejoblíbenější mafiánský film se všemi mafiánskými atributy, výborným Nicholsonem (jak jinak) a svůdnou Turnerovou (jak jinak).

• 15.1.2003  11:38
    Frajer Luke (1967)

Nezapomenutelný Newman, nejen kvůli těm spolykaným vejcím.

• 15.1.2003  07:19

Ano, měli jsem génia Karla Zemana, který již tehdy dokázal to, co se v amerických ateliérech tvořilo daleko později. Představme si, kdyby měl K.Zeman takové možnosti, jako mají filmaři dnes - jenomže ti zase nemají jeho nápady... Je to prostě klasika!!!

• 14.1.2003  14:01

Je to sice dlouhé jako špageta, ale vynikající - při Morriconeho hudbě běhá mráz po zádech.

• 14.1.2003  13:59
    Titanic (1997)

Není co dodat - je to dokonalé !!! Dle mnoha hodnoceních však musím konstatovat, že máme opravdu náročného diváka !!!

• 14.1.2003  06:36
    Světáci (1969)

Podle mě nejlepší komedie šedesátých let s nezapomenutelnou konverzací v luxusní restauraci.

• 14.1.2003  06:31

Nádherná jugoslávská krajina je nedílnou součástí tohoto mého nejoblíbenějšího mayovského filmu. Jen si pamatuji, že jsem ho viděl poprvé ještě před ostatními příběhy Vinnetoua a spol.. takže jsem vlastně nevěděl, jak se to seběhlo před tím.

• 10.5.2013  10:51

Myslím, že film není na české postkomunistické poměry vůbec špatný, ukazuje problémy tří genarací a dále se dotýká i oblasti rasové (Maruščin nápadník je Cikán, což ale ona zpočátku netuší), homosexuality , drogové i demence. Nejvděčnější a asi nejoblíbenější roli má Eliška Balzerová, jako nejstarší drogová dealerka v naší republice. Film sice není typická komedie, ale docela se divím, že se najde někdo, kdo se během jeho sledování vůbec nezasmál.

• 3.5.2013  09:56

Film, kterému vévodí Alan Alda v roli strýce bojujícím s Alzheimerem, se mi líbil. Není to žádná "bomba", dějově taky žádná divočina, přesto jsem u toho neusnul, Aldu daboval klasicky Pavel Trávníček a film hodnotím dobře.

• 3.3.2003  08:27

Zajímavé je, že pro většinu diváků se největším "zážitkem" stalo vyřízení Seagala v začátku filmu.Pravdou je, že to byl šok.

• 3.3.2003  08:24
    Vyjednavač (1998)

Přikláním se na stranu těch, kterým se film líbil. Překvapilo mě, jak snadno tu vraždu hodili na vyjednavačské eso a pak ta finta s postřelením na konec.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16