Denny

Zdeněk Vild

okres Rokycany
důchodce

• 27.1.2003  07:00

Komedie na čtyřech kolech již poněkud "vyčichla", ale dá se na ni koukat.

• 27.1.2003  13:26

Režisér Lipský měl rád cirkus, takže s oblibou se vracel k této tématice. Tohle se mi ale nelíbí, i když milovník cirkusového umění si asi přijde na své.

• 28.2.2003  07:03
    Hrabě Monte Christo (TV film) (1975)

Jedna z mnoha adaptací populárního románu. I když Chamberlain podává slušný výkon, je znát, že jde jen o velmi slušně udělanou televizní práci.Marais mi ale sedí víc...

• 19.2.2003  07:12

Úspěch filmu Nejdelší yard se pokusili zopakovat reřisér a herec, ale výsledek je slabší, i přes dobré herecké výkony hlavních představitelů.

• 17.1.2003  12:42

Maminka Slunéčková si přiliš nerozumí se svým synem Otakarem Brouskem ml., nosí mu sice pomeranče, ale na tom se nedá stavět.Konec je otevřený...

• 22.1.2003  07:14
    Páni kluci (1975)

Na tenhle film, natočený na námět Toma Sawyera, se vždycky rád podívám- co postava, to perla. Pěkná úvodní a závěrečná písnička V.Neckáře.

• 28.1.2003  11:44

Výborná režie, skvělé herecké výkony,hluboký zážitek-přesné vystižení "blázince". Nicholson roli údajně studoval přímo "v místě činu".

• 7.2.2003  06:35

V tomhle svém předposledním filmu nevybočuje Wayne ze své "koleje" , zajímavé je jeho spojení s další legendou, Katherine Hepburnovou. Zdá se mi, že je v příběhu dost hluchých míst a zbytečného mluvení.

• 20.1.2003  10:36

Mezinárodní zfilmování událostí, které předcházely vypuknutí I.světové války-celkem věrohodná rekonstrukce.

• 15.1.2003  11:26

Film z okupované Francie odehrávající se převážně na starém hradě, kde P.Noiret mstí hroznou smrt své mladé ženy.Napínavý příběh z II.světové války s mou oblíbenou Romy Schneiderovou.

• 7.2.2003  06:43

Redford coby vychloubačný, ale mimořádně odvážný pilot, který se v období mezi dvěma válkami vychloubá svými úspěchy v té první. Povedené letecké záběry...

• 14.1.2003  12:10
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Samozřejmě , že seriál je poplatný době, ve které vznikl, ale je třeba se na něho dívat z historického hlediska a je jasné, že názory na něj se diametrálně rozcházejí. Mladá generace tomu zřejmě vůbec nemůže rozumět.

• 15.1.2003  12:15
    Byl jednou jeden dům (TV seriál) (1974)

Velice pěkný seriál z prostředí pavlačové první republiky , s celou plejádou nejlepších českých herců a vystihující tehdejší situaci i v charakterech lidí.

• 20.1.2003  13:59

Jeden z posledních filmů N.Gollové, která spolu s E.Svobodovou hraje tetičku a obě jsou svědky krádeže na poště.

• 20.1.2003  11:31

I J.Menzel musel něco natočit pro socialismus. Je třeba ještě upřesnit, že hlavní roli hrál Jan Hrušínský.

• 21.1.2003  13:38

Bývalý profesionální hráč amerického fotbalu se dostane za krádež auta do vězení a tam sestaví mužstvo, které hraje s dozorci.Americký fotbal je našinci poněkud vzdálen, takže i zajímavé záběry z tohoto sportu nejsme schopni úplně vychutnat.

• 16.1.2003  06:48

Jeden psychopat chce vyhodit do povětří loď s lidmi na palubě a pyrotechnici se snaží přijít na kloub jeho pekelnému stroji. Bohužel-není drátek jako drátek,stačí přestřihnout ten nepravý a ...

• 14.2.2003  12:33

První a samozřejmě nejlepší příběh Paula Kerseye, muže, který vzal zákon do svých rukou, protože policie je v takovýchto filmech naprosto neschopná.

• 14.1.2003  06:19

V podstatě nic nového: hrozící nebezpečí je podceněno a následky na sebe nenechají dlouho čekat. Zajímavá je účast hvězdy A.Gardnerové a tvrdého Ch.Hestona. Nepřehlédnutelný je W.Matthau v roli opilce,který má více štěstí než rozumu.

• 7.2.2003  06:56

Jedna z nejlepších detektivek. Nicholson v roli soukromého detektiva se prodírá spletitým případem kolem stavby vodní elektrárny.

• 23.1.2003  06:53
    Adam a Otka (1973)

Vesnické děti, holčička Otka a chlapec Adam tráví prázdniny u příbuzných v Praze a panelák je pro ně místem různých příhod a dobrodružství. Průměrný film, který ničím objevým nepřekvapí.

• 28.1.2003  06:54

Povedený film o tom, když bankovní lupič vyloupí banku, kde měl peníze zločinecký gang.Matthau je ale chytrý lupič...

• 27.1.2003  07:20

Na tenhle film bych už se nikdy nepodíval, ne proto, že je špatný (naopak), ale ten obsah a Bouquet v roli policisty.

• 27.1.2003  11:13

Není to špatné, ale mohlo by to mít větší "šmrnc". Bohužel poslední role J. Marvana.

• 24.1.2003  14:04

Profesor jedné pražské kliniky je pronásledován vizí, že ho chce někdo zabít. Je to docela nudné, dost se mluví a nic se neděje.

• 12.2.2003  07:20
    Sssssss (1973)

Lidstvo prý vyhyne na nedostatek energetických surovin a šanci přežít mají pouze studenokrevní živočichové, třeba hadi. A na tom je založen výzkum herpetologa, který své asistenty proměňuje v hady. Průměrný film s lehkým mrazením, kdy všichni vědí, co se děje, jen oběť ne.

• 14.1.2003  13:51

Jedna z opravdu pohádkových pohádek, nezapomenutelná hudba a především princ Trávníček a Popelka Šafránková. Tato pohádka nemůže chybět na Vánoce a nesmíme zapomínat, že generace se mění. Horší je, že takovéto filmy se už těžko natočí.

• 23.1.2003  07:02
    Akce Bororo (1972)

Kombinace sci-fi a špionážního žánru, v němž jde o jakýsi zázračný indiánský lék, o nějž se kromě pozemských institucí zajímají i mimozemˇšťané. Zajímavé téma...

• 17.2.2003  08:46

No, i když se jedná o důl a ne o nějakou dívčinu, mělo by to být s velkým H. Je to samozřejmě poplatné době vzniku a natočil to polský režisér.

• 17.1.2003  12:40
    Byli jednou dva písaři (TV seriál) (1972)

Výborný, v podstatě konverzační seriál, který táhnou dva naši herečtí velikáni.